• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Bir sonraki başkan kim olacak?

Who will be the next president?

• D.Trump

Votes: 17 94.4%
  • Joe Biden

Votes: 1 5.6%

• Total voters
    18

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
Bir sonraki başkan olacağım açıkçası 🙄
oy fidelis 2024, tüm uyuşturucuları yasal hale getireceğim :)

tüm ciddiyetimle, bir tecavüzcü ve bunak biri arasında seçim yapmak zorunda olmamızın çılgınca olduğunu düşünüyorum. bu insanların hiçbiri sorumlu olmamalı. bence trump daha nitelikli ama o bir pislik ve ülkemizin yüzü olmasına izin vermek ağzımda kötü bir tat bırakıyor.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Bu yüzden iki ana adayı da önemsemiyorum ya da takip etmiyorum. Eğer kumar oynayacak olsaydım? Trump'ın alabileceğini düşünüyorum. Olup olmayacağını bilmiyorum, sadece bugünkü hissim bu.

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Trump mahkemeye çıkmakla meşgul. Biden normal bir başkan, iyi bir iş çıkarıyor ve NATO AB ve diğerleriyle barışçıl. Trump'ın cahillerini memnun etmek için dünyaya zorbalık yaptığı yeter. JOE BIDEN İKİNCİ DÖNEM kesin bir şey (doktoru yakınken)🗽herkes için özgürlük

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Bu önemli değil. Kimliğin kim olduğu önemli değil, oyunuz önemli değil İki kötüden daha azı teorileri yıpranmış ve sahte olduğu kanıtlanmıştır. Unutmayın millet.
HIÇBIR ŞEY ASLA OLMAZ. ABD federal seçimlerinde değil. On yılı aşkın bir süre boyunca hükümeti yakından takip ettim. Neredeyse hiçbiri onların ima ettiği şekilde işlemiyor. Politikacılar YÜZYILLARCA kendilerini kovuşturmadan korumak için uğraştılar. Gerçekten de onlar ve biz.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Frit Buchner tam isabet. Daha fazla katılamıyorum

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Frit Buchner Daha fazla katılamıyorum. Bu bir gerçek

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Ukrayna'nın Rus terörüne karşı zaferi için önemli. Joe Bidens'in (iddianamesi olmayan) normal düşüncesini seviyorum: Amerika dünyayı büyüklüğe götürüyor, (ama oğlu rahatsız bir chemmastorbatorist)... Oh, bir aşk partneri için çok ısrar ediyorum

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
Normal düşünmek mi? Biden bunamış. Teğet geçmeden konuşma yapamıyor. Huzurevine yatırılması gerekiyor, ofise değil. Biri şu moruğa yaşam desteği sağlasın, yüce İsa.

Trump'ın hırçın ve yıpratıcı olmasından hoşlanmıyorum ama ikisi de iyi seçenekler değil! Sanırım ABD ile Putin arasında duran tek şey Biden ama bu da pek bir şey ifade etmiyor...

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Evet Biden dünyayı kurtarmak için göreve uygun, ancak daha fit olabilirdi ama yine de benim için sorun değil. Sonuç önemlidir. ABD dünyanın defacto mührüdür.

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Bence olumlu ve Biden normal ama zayıf, Trump bir holigan. Joe Biden hadi hadi hadi

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Dürüst olmak gerekirse, kazanan aday kim olursa olsun büyük bir değişiklik görmüyorum. Trup ilk seçildiğinde çok endişelenmiştim. Politikalarının çoğuna katılmıyorum ama Biden ya da Trump, büyük bir şey olacağını sanmıyorum. Ülkenin bir tarafı bir süreliğine kızgın olacak, ama bahse girerim bu kadardır

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Kötünün iyisi çocuklar, Rusya'ya katılalım ve Çin'i yakalım mı? Sosyopolitik-ekonomik egemenliğimize yönelik TEK tehdit onlar. Şaka yapıyorum elbette bu aptallar göğüslerini dövüyor ve birbirlerini tehdit ediyorlar ama asla başka bir nükleer bomba kullanılmayacak ve hatta test edilmeyecek. Bu fiziksel olarak bile yapılamaz.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Başka bir nükleer bomba kullanamazlar mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Bence yapabilselerdi yaparlardı, ama bunun yerine, en ağır bombalama isteklerimiz için. MOAB kullanıyoruz. Resmi kanalları kontrol etseydiniz, nükleer silahların kullanılmaması ya da test edilmemesini içeren dünya çapında bir anlaşma olduğunu görürdünüz, ancak bence daha karmaşık bir nedeni var. Ayrıca bugünlerde dünyayı birkaç metre hassasiyetle delebilecek silahlı uydularımız varken kim neden nükleer silah kullanmaya ihtiyaç duysun ki?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Bence yapabilselerdi yaparlardı, ama bunun yerine, en ağır bombalama isteklerimiz için. MOAB kullanıyoruz. Resmi kanalları kontrol etseydiniz, nükleer silahların kullanılmaması ya da test edilmemesini içeren dünya çapında bir anlaşma olduğunu görürdünüz, ancak bence daha karmaşık bir nedeni var. Ayrıca birkaç metre hassasiyetle yeryüzünde delik açabilen silahlı uydulara sahip olduğumuz bu günlerde kim neden nükleer silah kullanmak istesin ki?

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Her iki durumda da ABD kaybeder. Trump kazanırsa.......... demokrasimizin 30/40'ların Almanya'sına benzer bir şekilde çökme ihtimali var.
Trump kaybeder...... insanlar 6 Ocak'taki gibi sokaklara dökülür.

Şahsen ben iki aylık kuru fasulye stokluyorum ve bodrumda, kimya laboratuvarımın hemen yanında bir sürü 6.5 creedmoor fişeği yapıyorum.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Trump kazanırsa aynı şeyin farklı bir yüzü olacağını düşünüyorum

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Umarım haklısınızdır. Yine de, fasulye ve cephane benim için. Herkes açlıktan ölürken ve birbirini vururken ilk bir ya da iki ay hayatta kalmak için ihtiyacın olan tek şey bu.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Başkan kim olursa olsun aynı fikirdeyim. Ben de stok yapıyorum. Çok ilerlemedim ama MRE'lerim, suyum ve birkaç ateşli silahım var. Hayır, sığınağa girmeye hazır değiliz ama oraya gitmek istiyorum. Sadece başkan yüzünden değil. Bir süreliğine kendi başımıza kalmaya hazır olmamız gereken bir astroidden uzaktayız.