hiz alirken neden hala yorgunum

uBlock

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Yaklaşık 3 hafta önce amfetamin almaya başladım, ne kadar saf olduğunu bilmediğim için 20 mg gibi düşük bir dozla başladım, sonra 2 hafta ara verdim ve geçen hafta 24-30 mg olarak yaklaşık 3 kez aldım ve ilk 2 gün gerçekten işte konsantre olmama nasıl yardımcı olduğunu hissedebiliyordum ve beni gerçekten uyanmış hissettirdi, ama şimdi 30 mg aldım ve aniden artık aynı hissettirmiyor, buna ne sebep olabilir veya bunun yerine ağızdan almayı denemeli miyim? 8-12 saat boyunca işime konsantre olabilmekten gerçekten keyif aldım 😅

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Maddeyi alırken ara vermek gerekir, kendi verimliliğinizi artırmak için uzun süre amfetamin almamalısınız. En az 1 ay ara verin.

View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
En iyi durum itidal ve dengedir

MÜZİK Anahtardır

#MZK

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Katılıyorum, biraz ara verin ve konsantre olmak için başka bir yol bulun. Umarım bugün ihtiyacınız olduğu kadar odaklanabilirsiniz.

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Tarif ettiğiniz şey tolerans oluşumuna benziyor. Bundan kurtulmanın belirli bir yolu yoktur. Yapılacak en iyi şey, HEISENBERG'in yukarıda belirttiği gibi uzun bir ara vermektir. Bu sadece nörotransmitterlerin dengesini yeniden sağlamaya yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda düzenli uyarıcı kullanımıyla karşılaşma riskiniz olan bağımlılık oluşumunu da yavaşlatacaktır/ Ayrıca, belirttiğiniz dozajlar orta-güçlü kategorisine uymaktadır, ancak hafif değildir. Bir aradan sonra, tek seferlik dozları ve kullanım sıklığını azaltmayı da deneyebilirsiniz.

thch

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Herkesin dediği gibi ara verin ve belki 10 mg ile başlayın dostum. 10-25 mg iyi bir hız insanı günlerce ayakta tutabilir.

Düzenleme: Basitçe çok sık çok fazla şey yapmak, yavaşla dostum.

Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
270
Bu olgunun nedeni toleranstır. Amfetaminler, kendilerine özgü etki mekanizmaları nedeniyle ilk kullanımdan sonra toleransa neden olan maddeler sınıfına aittir. Bundan kaçınmak için kullanmaya ara verin. Vücut en az iki hafta, ideal olarak 8-10 hafta boyunca amfetaminlerden arındırılmalıdır.

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
45
Çişinizdeki ph değerini kontrol edin ve susuz kalın. Burada sizi bu konuda çözmek için çok yardımcı olacak bazı konular var.

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
270
Ne yazık ki, idrar pH'ı bu sorun için önemli bir kontrol göstergesi olarak kabul edilemez, ancak belirttiğiniz nokta iyi bir nokta, kardeşim

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
2 yıl daly oral dozajından sonra bir ay boyunca yorgundum ve çoğu zaman uyuyordum, motive olmayan kişi (zaten benim durumumdaydı) üçlü geri geliyor. Bu yüzden dikkatli olun ve bu maddeden maksimum etki almak istiyorsanız ara verin. İyi beslenin ve hareket ederek spora gidin, bu iyileşmeyi hızlandırabilir.

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Tirozin, DL fenilalanin, bol miktarda C vitamini alın. B12 enjeksiyonları veya dilaltı tercihen metilkobalamin formu

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Bazen speed alıyorum, bütün gece uyanık kalıyorum, yorgun hissetmiyorum, daha fazla speed alıyorum ve beni uyutuyor

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Akıllı bir vücudunuz/beyniniz var, doğru kelimeyi bilmiyorsunuz.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
59
Sadece kişisel durumumdan bahsediyorum. BU BİR TAVSİYE DEĞİLDİR! Çoğu insan için Heisenberg'in doğru noktada olduğunu düşünüyorum ve belli ki bu konu hakkında çok şey biliyor.

Tolerans, aldığım ilaçlardan fayda görmeye devam etmek için başa çıkmam gereken bir şey. Birlikte çalıştığım bir doktorum var ve şu anda yaptığım şey bu.

Benim durumum:
Bana günde 20 mg, 15 mg ve 10 mg Adderall IR reçete edildi ve evet, bu şeylere oldukça hızlı bir şekilde tolerans geliştiriyorsunuz. İlaçlarımı aldığımda bir şey hissettiğimi söyleyemem, ama almadığımda kesinlikle hissediyorum. Günlük dozumun 45 mg olduğu düşünülürse, doktorların tıp hakkında çok az şey bilen ancak başkalarına ne yapmaları gerektiğini söylemeyi seven insanlara karşı eylemlerini savunmak zorunda kalmaya başladıkları çizgideyim.

Mevcut Yöntemlerim:
Her neyse, doktorumun tavsiyesiyle yaptığım birkaç şey var:
  • Dozaj konusunda akıllı olun, bugün kimin ne yapması gerektiğini düşünün ve dozu ona göre ayarlayın. Örnekler: Bazı günler yoksunluk yaşamamak için minimum dozu alıyorum, ancak önemli bir işim varsa tam doz ve bazen biraz daha fazla alacağım. Temel olarak ihtiyacınız olduğunda ihtiyacınız olanı alın.
  • Yukarıda belirtildiği gibi takviyeler var. kişisel olarak günlük bir ilaca ek olarak L-Tirozin ve Magnezyum alıyorum
  • Bu sonuncusu benim için günde iki kez reçete ediliyor. Auvelity çok özel bir anti-depresan ilaç (bende de depresyon olduğu için işe yarıyor); Temel olarak Dekstrometorfan (DXM) ve Bupropion (Wellbutrin) kombinasyonu, bunların her ikisi de, özellikle DXM, uyarıcı toleransınızı düşürme eğilimindedir. Koşup Auvelity alın demiyorum, ancak birkaç günde bir biraz DXM mevcut tolerans seviyesini korumaya yardımcı olabilir
Vurgu için:
Doktorum ve ben bunu deniyoruz. Benim için biraz etkili olduğunu söyleyebilirim.

Bununla birlikte, bir kez daha, en iyi tavsiyenin Heisenberg'den geldiğini düşünüyorum, yani duraklamak.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
59
Ayrıca Adderall ile Meth arasında büyük bir fark olduğunu da eklemek istiyorum.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Pek sayılmaz, özellikle de sözlü olarak. Her ikisinin de rasemik ve dekstro varyantları arasında çok daha büyük bir fark vardır

View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
59
41Dxflatline Bu konuda benden çok daha fazla şey bildiğiniz için size güveniyorum. Ben kişisel deneyimlerime dayanarak konuşuyordum; meth'in öforik etkileri Adderall'dan çok daha belirgindir.

Ben kimyager değilim ve bu konuda bildiğimi sandığım her şeyi internetten ve Heisenberg ve arkadaşlarının hazırladığı bu harika web sitesinden öğreniyorum.

Ancak cevabınızda çok ilgilendiğim bir konuya, izomerlere değinmişsiniz. Anladığım kadarıyla Adderall 3 parça Dextro ve 1 parça Levo amfetamin, bu yüzden 3:1 Metamfetamin olan bir şey yapmak istiyorum. P2P yöntemi bir rasemik ürettiğinden, sonraki adımlar izomerleri izole etmek ve 3:1 oranında yeniden birleştirmek olacak gibi görünüyor.

Tüm bunları evimde mutfağımda yapabilmekten çok uzağım ve P2P için kolay bir ev yöntemi bulmaya çalışmaya yeni başladım, geri kalanı bir yana. Bu yüzden belki bana yol gösterebilirsiniz diye size haber vereyim dedim. Evet, asıl amacım bu değildi ama... madem buradayım... Evde biraz Mephedrone ve MDMA da yapmak isteyebilirim. 😏

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Elbette bu öznel bir durumdur, bazıları raseminin vücuttaki yüksek etkisini öforik bulur. Anksiyeteye yatkın olanlarda, rasemikteki ekstra epinefrin onları rahat hissetmek için çok fazla gerginleştirir. Adderall'ın yaklaşık %75'i dekstro tuzlarıdır . Adderall'da 2'si dekstro (%25 x 2) ve 2'si rasemik (%12,5 x 2) olmak üzere 4 tuz vardır, yani %75. Tuzlar, inaktif tuza kıyasla içlerinde ne kadar gerçek amfetamin olduğuna göre değişir. Adderall'in bileşimi herhangi bir şekilde belirli bir etkiye yönelik olsaydı, bu büyük bir göz ardı olurdu. Bu garip bileşim, adderall'ın bugüne kadarki 3. versiyonudur. Amerikan patentlerini kovalamak için yeniden formüle edilmeye devam ediyor. 25, 3 tuzun her biri için yapılan testlere dayanarak ortaya çıkacak bir sayı değil, sadece uygun.

Bence bir gün birisi adderall'ınızı eşdeğer dozda meth ile değiştirirse, sürenin farklı olması dışında hiçbir şeyin yanlış olduğunu fark etmezsiniz. Klinik olmayan yüksek dozlarda sigara içilmesi ya da enjekte edilmesi durumunda farklılıkların daha belirgin olacağını düşünüyorum. Ancak her ikisini de memnuniyetle alacağım ve hangisinin hangisi olduğunu söylemeden başkalarına verdim ve fark etmediler. Adderall yapmak için dekstroyu bazı serbest baz tuzlardan izole edersiniz, geri kazanılmış dekstronuzun yarısı bir tuz, yarısı diğer tuzdur. El değmemiş rasemik için de aynısını yapın, ardından 4 tuzu eşit ağırlıkta birleştirin. Farklı tuzlar farklı şekilde emilir, ancak hepsi eninde sonunda serbest bazlı hale gelir, bu nedenle gerçekten doğru adderall yapmak istiyorsanız, size gerçek D: L oranını verecek olan tuz başına gerçek serbest baz miktarını bulmanız gerekir.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
59
Bu açıklayıcı ve denemeyi düşündüğüm şeyle aynı doğrultuda. Aynı zamanda muhtemelen istediğimi elde edemeyeceğimi de fark etmemi sağladı. Daha öforik bir deneyim yaşamaya çalışıyordum ama yine de ilacı alma nedenlerime hitap edecekti. Ancak cevabınızı okuduktan sonra, ağızdan aldığım miktarı artırmadan ya da sigara içmeden bu artışı elde edemeyeceğim gibi görünüyor. Her iki şekilde de bu noktada akademik çünkü hala bunu yapmayı öğrenmeye çalışıyorum.
Tekrar teşekkürler, minnettarım.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Windsor, Kanada'da yaşlı bir fahişe bir arkadaşıma eskiden saf speed tozu elde edildiğini ve bunu serumla içersen anında orgazm olabileceğini söyledi. Bu bana saçmalık gibi geliyor ve tam olarak kaç yaşında olduğundan hiç bahsetmedi, bu yüzden o zamanlar 2000 öncesi herhangi bir zaman olabilir

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
11
İlginç konu için teşekkürler. Günümüz trendleri için mükemmel bir rasyon hakkında bir sonuca varabilir misiniz?

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Reaction score
71
Deals
16
30mg Adderall B974 arayan var mı?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Hızlı tükettikten sonra uyumak o kadar da zor değil.

Hiç G-Rebound'dayken, örneğin 20 ml GBL tükettikten birkaç saat sonra uyumaya çalıştınız mı?

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Zor değilse hızınız kötü demektir 😆