Question Neden bu kadar çok ot yetiştiriliyor ve diğer ülkelerden ithal ediliyor? Neden kendi ülkenizde yetiştirmiyorsunuz?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Diğer ülkelerden gelen ot ne kadar? İnsanlar neden kendileri yetiştirip satmıyor? Avrupa'ya gönderilen kokainin kilosunun yaklaşık 2000 dolar olduğunu biliyorum, bu da iyi para kazandırıyor ve bunun koşullarla ya da başka bir şeyle ilgili olması mantıklı ama yine de Avrupa'da ot yetiştirebilirsiniz, peki Meksika ve benzeri yerlerde ne kadar? Büyük bir pazar payları yok mu ve neden?

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Çünkü İspanya'da büyük oyuncuların elinde ucuz ve iyi ot var. Birçok genç adam ot yetiştiriyor ve ayda 50 litre satabilecekleri 1 kg almak için uzun süre beklemeleri gerekiyor. Çok daha kolay ve hızlı bir şekilde hızlı mdma mmc veya orada uyuşturucu yaptınız. Ve bundan daha iyi para kazanırsın.

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Ne demek istiyorsun? 2 bitki normalde 1 kg ota eşittir ve eğer kendi tohumlarınızı 1$-5$'a alırsanız, güvende tutma ve nakliye gibi tüm güçlükler olmadan.

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
43
2 bitki 1 kg DEĞİL 4 bitki ve yarım yıllık sürekli çalışma ile 500 gr'ın biraz üzerinde elde ettim

• Like
Reactions: vis

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Reaction score
31
Çünkü bunun için doğru hava koşullarına sahip değiliz. İspanya her zaman güneşli ve genel olarak daha iyi bir havaya sahip. Güneş altında ve ışık altında büyüyen insanların videolarını izleyebilirsiniz. Arada büyük fark var.

fatique

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Türkiye'de ot içmenin çok fazla cezası yoktur, ancak yasadışıdır ve gram fiyatları ortalama 12 ila 20 dolardır.

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Avrupa otu ya yerel olarak yetiştirilir ya da haşhaş şeklinde ithal edilir. İberya ve Kuzey ülkeleri haşhaş, Orta Avrupa yerel hidro, Slav ülkelerinde ise bir tür karışım. Meksika otunun kayda değer bir kapasitede kullanıldığını ciddi bir şekilde iddia eden birini henüz görmedim.

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
Ayin 2000 bir kg kok kömürü diye mi okudum? 😳