Looking for a vendor Neden kimse A-PVP sunmuyor?

lookingformdpv

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Her şeyden önce ben bir kimyager değil sadece bir pyro içicisiyim, bu yüzden söyleyeceklerim cahilce gelecekse özür dilerim, ancak meth sentezi ve apvp sentezi videolarını izledikten sonra, bana apvp çok daha basit ve daha az zahmetli gibi görünüyor.

Apihp yasaklandığından ve mdphp freebase mevcut olmadığından, pyrro dumanları apvp, aphp vb. istiyor ve bu çok fazla insan. Çünkü yeni yasal pirolar hayal kırıklığı yaratıyor

Tüm büyük tor pazarlarını araştırdım, binlerce kişi meth ve hız sunarken kimse apvp sunmuyor. Bu kadar büyük bir pazar boşluğunun tüm AB'de tek bir kişi tarafından kullanılmaması bana mantıklı gelmiyor.

TLDR; Daha fazla insanın apvp'den daha fazla meth istediğini anlıyorum, ancak AB'de apvp oldukça karlı olurdu ve apvp'yi üretmek çok daha kolay. Neden AB'nin hiçbir yerinde apvp yok?

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
Bugün ilk test partimizi pişiriyoruz

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Merhaba deneyebilir miyim?

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Lütfen beni arayın, yaklaşık bir yıldır arıyorum. bulduğum şey büyük şişman sıfır. eminim aphp, apihp, etcetc. sağlamım, drama yok. 4real. check. me. out. teşekkür ederim

• Like
Reactions: $!$

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Eğer başarılı olursanız

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
İngiltere'de iseniz size ücretsiz numune gönderebiliriz

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
İtalya'dayım, apvp'nin bir örneğini gönderebilir misiniz?

Twoje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Üretimi çok kârlı bir ilaca benziyor...
Mephedrone veya speed paste ile de karıştırılabilir mi?
Avrupa'da 1 kg fiyatı nedir?

View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
Henüz oraya gönderim yapmıyoruz ama belki bir yolunu buluruz

Karıştırmaktan kaçınırdım çünkü etkileşime girebilirlerdi.

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
85
Hiçbir apvp hexedrone a-php mdvp apihp ile karışamaz

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
85
Avrupa'da 2700 ila 5000 € kg

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Deli bir insan gibi dolaşmayı seviyorsanız, kafanızda bir ses veya zulüm sanrısı duyduğunuzda her seferinde arkanızı dönün veya kapıda bir polis olduğunu düşünerek satın aldığınız şeyi tuvalete atın, çok güçlü bir etki, her şey APVP ile ilgili, kişisel deneyim, sanırım bu yüzden piyasada bulamıyorsunuz 😉

View previous replies…

lapgan1

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Nasıl bir his veriyor? Küçük bir doz alırsam halüsinasyon görür müyüm?

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
hemen değil, vücuda ve dozaja ve kullanım yöntemine bağlıdır, bazıları için bir ay içinde tavan arası ıslık çalar, diğerleri için altı ay içinde, ama her durumda olacaktır

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Vaso çiviledi, peep'in %90'ı takılamıyor, yakalanıyor, dudaklarını çırpıyor, sonra peep'i mutlu etmeye çalışan nazik harika yapımcı mahvoluyor.para için yaratmayı bırakmamın aynı nedeni.millet gerçekle takılamıyor ve domuzlar peep'in izini takip ediyor snapdog şehri mahallenize kadar.bu açık bir utanç.çoğu insan uyuşturucudan uzak durmalı.sadece roket yolculuğunu idare etmek için inşa edilmediler ve yolculuk başladığında inmek istiyorlar.57 Çok fazla içtiklerini söyleyen insanlarla alay ediyorlar ve ıslak bir beyne sahip olana kadar vurmaya devam ediyorlar ve geri dönüş yok. Herkes kontrol altında tutabileceğini düşünüyor ve tüm hayatımdan sonra ölmeyen, hayat yapan ya da işe yaramaz kızarmış pilav yapmayan tek kişi benim.Uyuşturucu kullanırken herhangi bir psikoza girerseniz, bu yolda ilerlemeye devam etmek için iki kez düşünseniz iyi olur çünkü büyük olasılıkla bu yol sizin için değil.rant için üzgünüm ama aynı eski şarkı ve danstan çok yoruldum.yalnız ya da kız arkadaşımla parti yapıyorum.bu günlerde neredeyse hiç kimseyle buluşamıyorum.ah anlatabileceğim hikayeler.ama sır tutuyorum, bu yüzden bu kadar. Kendinize dikkat edin.

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Sovyetler Birliği sonrası bir ülkeye gitmelisiniz, orada pazar apvp ile dolu sadece ölü damlalar var

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Ve insanların bu maddeye nasıl tepki verdiğini görün, çok zehirli, uzun vadede kesinlikle beyin hasarı
Nörotoksisite çok yüksek