Avrupa'da neden yer imi yok?

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Avrupa'da neden yer imi yok? Konuyu yanlış yerde açtıysam yönetici kusura bakmasın. Yani. Neden Avrupa'da bir hazineye sadece çok fazla deneyim koyuyorlar? Yer imleri satıcı için daha uygun ve daha güvenlidir.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Yer İmleri = Ölü Damlalar mı?

Eğer öyleyse, ölü damlalar yoluyla ilaç satmak toptan satış söz konusu olduğunda gerçekleşir.
Ölü damlalar yoluyla perakende satışları organize etmek için araçlar uygulayan bazı DNM'ler de vardır.

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Evet. Ben Rusya'dan geliyorum. İngilizce bilmiyorum. Rusya'da satışların çoğu Hydra sitesi üzerinden gerçekleşiyor. Tüm satışların %95'i bu şekilde gerçekleşiyor. Günde 100.000'den fazla satış yapılıyor. Site 6 yıldır faaliyette. Sizin hiç böyle bir şeyiniz yok mu?

Novator

Resident
Reaction score
800
Uyuşturucu satıcısı simülatörü oyununda gördüm (y)
GhWAHiPIOF

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
42

Ülkenizin Rus olmayan herkese düşman olduğu biliniyor ve bu da Hydra'nın uluslararası bir şey olmasını engelliyor. Hydra'yı en azından sizin Rusçanızla kimse kullanmıyor. Ve Ruslar bile kendi hükümetleri tarafından yönetilen bir piyasaya güvenmekte zorlanıyor. Yani, en azından ABD'nin Whitehouse piyasası, kullanıcıları genel bir yanlış güvenlik hissine kaptırmak için XMR'yi kullandı.

ABD'deki zenciler ölü damlalara güvenmezler çünkü CCTV'lerin son derece farkındayız.

Hydra'nın en büyük pazar gibi görünmesinin tek nedeninin şişirilmiş sahte rakamlar olduğunu düşünün.
Hiçbir şey göründüğü kadar olağan değildir.

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Rakamlar gerçek. Reklam çok büyüktü. Rusya'da depolama için 10 yıl alabilirsiniz. Bu nedenle, sadece arkadaşlarından elden satın alıyorlar. Ve Rusya'da böyle başka oyuncular yok. Hydra üzerinde çalıştım. Evet, Hydra büyük ihtimalle Kremlin'in bir projesi. Ancak batılı sitelerin Hydra'dan daha az yaşamasının tek nedeni bu değil. Hydra her gün güvenlik için çalışıyor. Ve Letonya'daki tek sunucuyu hanza olarak tutmuyor.

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Çevirmen yamuk çeviriyor ama sanırım beni anladınız. Rusya'da sadece darknet üzerinden satış yapabilirsiniz. Katı kanunlar yüzünden.

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Satış görevlisiydim. Ben burada yaşıyorum. Her şeyi içten dışa biliyorum. En büyük kaynağınız nedir? Bağlantı lütfen? Sana ulaşmak istiyorum.

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Burada gülmenize değil, ağlamanıza gerek var. Sitenizi kapattıklarında, kimsenin güvenlik önlemlerine uymadığı ortaya çıkar. Letonya'daki sunucular. Bu değişmedi. Evin yakınındaki bir kütüphanede kişisel bir dizüstü bilgisayar kullanmak ...

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Posta ile gönderme genellikle berbattır. 5 dakikamız var ve bölgemde satın aldık. Bağımlılar biraz almak istiyor ve gece başına 1-5 gram satın alıyor. Ama sonuçta gecede 2-5 sipariş veriliyor.

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
44

Buradaki yasalar ABD'dekilerle hemen hemen aynıdır. Sadece marihuana yasak, diğer uyuşturucular da öyle. Bir esrar için para cezasına çarptırılırlar, üç esrar içinse hapse girerler.

Not: Bu Google'ın iyi bir İngilizcesi var )))))) ve onun değil ))

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
42

Zincir analizi araştırmacıları, XMR'ye giden rampalarda yeterli sayıda tıkanıklık olması halinde kullanıcıların takip edilebileceğini öngörmektedir.
Tanrıya şükür ki, Coinbase, Kraken ya da benzerleriyle pratik yapmakla meşgul olmalarını sağlayacak kadar KYC/AML uyumlu olmayan borsa var.

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
48
Bir demostrasyon olduğunu hatırlıyorum (reddit'e yüklenmiş) ancak deney adresini bilmeleri gerekiyor ve elde ettikleri tek şey _ne zaman_ olduğu. Ancak daha sonra moneroyu kontrol ettiğiniz başka monero adreslerine gönderebilirsiniz.

Aynı istismardan bahsedip bahsetmediğimizden %100 emin değilim. Sonuç olarak Monero hala piyasadaki en güvenli cc.

Spain

Don't buy from me
New Member
Reaction score
11
Monero şüphesiz birçok satıcının hayatını kurtardı