Question Bu dmt sentezi işe yarar mı

6tom

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu sentez orijinal olarak "Rodyum ile Triptaminden DMT (ve analoglarının) Sentezi" nden geldi, daha fazla ayrıntıyla genişlettim, sadece her şeyi doğru yapıp yapmadığımı soruyorum çünkü kimyada en zeki değilim ama birden fazla sentez yaptım ama psychedelics'te değil.

1. "15 g formaldehit ve 60 g triptamini 900 ml metanol içinde 1 litrelik bir şişede çözün. Karışımı 50-55 santigrat derecede 30 dakika boyunca geri akıtın, geri akıtma sırasında bir ekleme hunisi ile formaldehit ve triptamin çözeltisine 100 ml metanol çözeltisinde çözülmüş 25 gram sodyum siyanoborohidrürü yavaşça ekleyin. Karıştırma ile !
2. Karışımı oda sıcaklığına soğutun, ardından karıştırarak karışıma damla damla 7 g glasiyal asetik asit ekleyin. Karışımı 50-60°C'de 50-60 saat refluks edin.
3. Reaksiyon tamamlandıktan ve soğumaya bırakıldıktan sonra, sarı veya kahverengimsi renkte olması gereken bir toz veya bulamaç ham ürün elde edene kadar kalan metanolü damıtın.
4. Şişeye 500 ml %5'lik sulu amonyak ekleyin ve iyice karıştırın.
5. Karışımı 3 x 100 ml diklorometan ile ekstrakte edin. Bir ayırma hunisi kullanarak katmanları ayırın. DCM katmanı en altta olacaktır. Sulu tabakayı atın.
6. Tüm DCM çekişlerini birleştirin
7. DCM'yi biraz su ile yıkayın ve DCM çözeltiniz olan alt katmanı ayırın
8. Diklorometanı 10 g susuz magnezyum sülfat ile kurutun. Hepsi dibe çökene kadar bekleyin, ardından tüm magnezyum sülfatı çıkarmak için DCM çözeltisini bir filtre kağıdından süzün.
9. Atmosferik basınçta diklorometanı damıtın.
1. Dimetiltriptamin toplanana kadar vakum altında damıtmaya devam edin. -
11. Dimetiltriptamini birkaç ml etil asetat eklenmiş kaynayan hekzandan yeniden kristalize edin. Ya da DCM ile çözebilir ve "daha saf" bir ürün için yeniden kristalleştirebilirsiniz. "
12. daha fazla saflaştırma gerekebilir !!!