yaba tari̇fi̇ bunun karşiliğini verecek

trackzz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
tayland'dan meth haplarinin nasil yaba yapilacağini bi̇len var mi bunun i̇çi̇n ödeme yapacak.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Merhaba. Yaba, 50/50 veya daha az oranda (20/80) meth ve kafeinden oluşan bir meth hapıdır. Belki bazı dolgu maddeleri ve gıda boyası vardır.

Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
bunun nasil yapilabi̇leceği̇ konusunda bana bi̇r eği̇ti̇ci̇ verebi̇li̇r mi̇si̇ni̇z ki̇myada çok i̇yi̇ deği̇li̇m ama bunu yapabi̇lecek bi̇r ki̇myaci taniyorum ama meth ve kafei̇ni̇n nasil bi̇rleşti̇ri̇leceği̇ ve methi̇n en ucuz yöntemle en yüksek veri̇mle nasil yapilacaği gi̇bi̇ bi̇r tür rehber ki̇taba i̇hti̇yacim var

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Size ve bulunduğunuz yere, öncüllerin mevcudiyetine uygun bir yöntem seçmelisiniz. P2P ve Efedrin yöntemleri vardır. Orada tabletleme yöntemini bulabilirsiniz. Umarım meth ile kafeini karıştıracak kadar iyi bir kimyageriniz vardır. :)

trackzz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Evet ama meth kafeinle nasıl karıştırılıyor? İşte bunun için talimatlara ihtiyacım var. Prekürsörler için neyse ki ihtiyacım olan her şeyi alabileceğim bir yerde yaşıyorum, burada sözde soğuk algınlığı ilaçları üzerinde herhangi bir kısıtlama yok, bu yüzden mümkün olduğunca çok şey alabiliyorum. Metamfetamin ile kafeini nasıl karıştıracağınıza dair talimatlarınız var mı?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,738
Deals
1
Yemek pişirmek kadar kolay. Fırıncılarda 100 g meth ve 100 g kafeini tartmanız, 50/50 meth ve kafein karışımı elde etmek için karıştırma çubuğu ile büyük bir beherde iyice karıştırdıktan sonra tartmanız gerekir.

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
42
Daym G.Patton, acaba trackzz resimlerle geri dönecek mi? Çünkü özel ağda nasıl dediğimizi biliyorsun, resimler ya da hiç olmadı lol.

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
44
Yaba nedir? Uyuşturucunun ne olduğunu ...

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
42
Yaba, Asya'daki keşişlerin Pasifik'teki çaylaklara dayattığı boktan bir şey. Endonezya, Hindistan, Avustralya, aslında nereden geldiği önemli değil, sadece oradaki laboratuvarlardan kaynaklanıyor ve doğuya doğru gidiyor, nerede oturduğunuza bağlı olarak göreceli batıdan geliyor. Skittles gibi görünür, muhtemelen tadı da skittles gibidir. Bana sorarsanız ucuz, etkili, yeraltı farmasötik adderall.
Ne yazık ki, hepimizin bildiği gibi uyuşturucu savaşı skandaldır. Bunların ABD rave sahnesinde daha popüler olacağını düşünürsünüz, bunun yerine MDMA veya BK MDMA veya Piperzines gibi analogları sekmelerimizde tercih ediyoruz.

Tek gerçek tasarım uyuşturucu Mephedrone'dur. Diğerleri zaten bildiğiniz ve sevdiğiniz şeylerin değiştirilmiş halidir.

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
44
Skittles aromalı amfetamin mi? Ciddi misin?

Gerçekten boktan.

Ve evet efendim, Mephedrone dünyayı ve ABD'yi kurtaracak! :LOL:

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
42
Şaşırmadım, yani ABD hapları hafif bir şeker tadına sahip, hatta bazıları gerçek ilacın tadını ertelemek için şeker içeriyor.

Binary68

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
BM'nin izniyle - Patterns & Trends of Amphetamine Type Stimulants & Other Drugs of Abuse in East Asia & the Pacific 2005 .

https://perpustakaan.bnn.go.id/site..._of_Amphetamine_Type_Stimulants_ATS_and_O.pdf - sayfa 103)

Bir yaba hapının ortalama ağırlığı 90 miligramdır ve bileşiminde yüzde 25-30 oranında
metamfetamin, yüzde 60-70 oranında kafein ve yüzde 5-10 oranında diğer bağlayıcılar.

Ayrıca bakınız "Tayland'da ele geçirilen metamfetamin tabletlerinin (Ya-Ba) safsızlıklarının tanımlanması ve istatistiksel sınıflandırılması" https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/yaba.impurities.pdf

Bu yüzden 30 mg öğütülmüş kristal meth tarifi düşünüyorum
50mg saf kafein
10mg bağlayıcı
0,1 mg etil vanilin

Dolgu/bağlayıcı seçimine gelince - eğer gerekliyse - ısıtıldığında kolayca parçalanan ve zehirli gazlar çıkarmayan bir şeye ihtiyacınız vardır. Belki de kolayca elde edilebilen kalsiyum karbonat CO2'ye parçalanır ve beyaz bir katı Kalsiyum oksit (kireç) bırakır. Genellikle dolar mağazalarından nem giderici kimyasal olarak satın alınabilir.

Eğer biraz yaparsanız, bir konuşma yapmayı çok isterim.

B68

roshan

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bahsettiğiniz bileşimi göz önünde bulundurarak bir yaba hapının nasıl oluşturulacağı konusunda bana biraz rehberlik veya talimat verebilir misiniz? Gerekli öncüllere erişimim ve yetenekli bir kimyagerin yardımına sahip olduğum için bu çok makbule geçecektir. Özellikle metamfetamini kafeinle etkili bir şekilde nasıl karıştırabileceğimle ilgileniyorum. Teşekkür ederim.
B68

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Yanmak yerine erimelerini sağlamalıyız çünkü insanlar folyodan hap içmeyi seviyor