🔍 Most Wanted!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Търсим доставчици на химикали от цял свят. Моля, оставете тук връзки към доставчици, които познавате и на които имате доверие.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Поръчвали ли сте оттам?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
В Полша мога да получа methyloamine hcl 40% във вода
2 бром 4-метилопропиофенон
2 бром 4-хлоропропиофенон
P2np
И други химикали, ако някой има нужда
 
View previous replies…

jacks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, интересувам се
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Според мен Hello Constantylious и Nitrochems са истински и надеждни доставчици! Разликата е, че Nitrochems е малко по-евтин, но и опаковката е ясно обозначена със стикер на компанията, който ясно показва съдържанието!
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
В същото време доставката на пратката от Нитрохемс е сериозна и незабележима, без външно видимо позоваване на съдържанието или на изпращача!!!
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Собственик съм на химическа компания в Скандинавия
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Бихте ли могли да се справите с изпращането на 2000 литра месечно GBL и да ми го изпратите. Имам бизнес лиценз, който е свързан с него, но бих искал да получа като нещо друго с евентуално добавен хранителен оцветител, за да съм сигурен, че не се възприема като GBL. Бих ви бил завинаги задължен и бих обещал да ви издигна статуя в близко бъдеще?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Навсякъде има много bdo, хората изглежда мислят, че bdo е законно, но то е точно над GBL в списъка 1 на DEA. Така че ти, но не благодаря, нямам никаква полза от bdo. Защо Китай не добави нещо към GBL, което технически да го направи различен химикал, но да не му повлияе по никакъв начин, за да може да започне да го изпраща отново с ново име и CAs # и да е на добра почва все още законно?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
gbl е забранен за износ в Китай и има ясни разпоредби. Плосък продукт bdo
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Съжалявам, че си в скандинавия, но ще трябва да ми поръчаш 1,4 от Китай? Не е ли това много основен химикал. В сканданавия не се произвежда никакъв разтворител в сканданавия?
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Някой знае ли за доставчик, който разполага с NABH4?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Здравейте , проверете обявите ми, изпращането е възможно в понеделник/вторник следващата седмица.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Здравейте, благодаря! ако мога да попитам откъде изпращате? Доставката до Нидерландия достатъчно сигурна ли е?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Да, всички държави от ЕС не са проблем Изпращал съм и до Нидерландия без проблем.
Аз също съм в ЕС, почти няма контрол.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Имам източник, който продава всеки стероид на прах, флакони и табове, те продават PMK, BDO, хелионал и BMK (не съм тествал прекурсорите, но за роидите те са най-големият продавач, мисля, че много източници купуват от тях и са много евтини)

[email protected](Qingdao Sigma Chemical Co., Ltd)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Здравейте, това само имейл адрес ли е, или има и уебсайт? Всъщност поръчвали ли сте от тях? Ако да, би било интересно да се знае колко добра е тяхната скритост и доставка? благодаря
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
https://www.sigmachemical.com.cn/ ;)
Поръчах 10 грама туринабол и 10 грама кломид, всичко е перфектно, стелт беше добре, качеството е на върха, но ако искате да имате някаква обратна връзка, отидете на rx meso US / FR или eroids ;) ще намерите много обратна връзка, брато ;)

Те продават хапчета и флакони също

Но ако искаш да си купиш директно роиди, имаш goldenlabs.org, catcafe.is, pharmoz-labs, europharmma, driada medical, steroidify, basicstero.ws ... зависи къде живееш
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Е, това зависи от това в кои страни се нуждаете.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Блумтех Китай кралски 100% ще получите това, което сте поръчали, а не нарязани говна това, което правят другите китайски продавачи, е да купуват от Блумтех нарязани продукти и след това да ви ги продават, когато там купуват купуват тона и хвърлят в 200мл ако p2p от бмк глицидат в джобовете там wtf ще правите, след като получите продукта нищо те за парите си трябва да се ангажират сладко или да продължат напред, но за парите, за които става дума, просто се придържайте, тъй като този прозорец е възможности ще се затвори скоро, тъй като американците оказват натиск върху Китай да спре всичко това, тъй като то се управлява купуват китайското правителство за фондовете за пране и ро.Замърсяват света с прекурсори на фентанил и метамфетамин
Алекс Виви той ви продава това, което е обозначено на етикета на продукта, без да се опитва да ограбва хората
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Съседът ми плаща най-високата цена за
4м-проприофенон
2б-4м-валерофенон
Фенилмагнезиев бромид и други григнарди
Диметокаин HCl
Много други химикали,
но те трябва да се доставят в страната, само от САЩ до САЩ. Нищо от Китай или Полша. Нищо през митницата. Някой смелчага би могъл да ги внася на килограми, да ги разгражда и препродава с огромна печалба.
На тази страница има обява за 125 долара за килограм d-caine HCl от Китай, съседът ми би платил 10 пъти повече.
 
Top