5-минутен синтез на меткатинон (от псевдоефедрин)

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Псевдо/ефедриновият ацетат е много разтворим във вода, и ще реагира с кмно4... не се опитвам да ви баш, но нещата работят (наистина хубав секс на него) , както и меткатиноновият ацетат (няма да е база, защото сместа е много кисела, от оцета)
Не съм дошъл тук да лъжа, просто искам да произвеждам hcl, без да базирам това нещо
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Благодаря ви за обратната връзка, никога не съм извършвал тази процедура. Това са мои теоретични заключения. Ще бъда много благодарен за снимки на вашия продукт в тази тема.
 

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Мога да направя това, но както казах, много бих предпочел солта на hcl.. и да не губя пари за ефедрин (доста скъп)
Но ще направя една малка реакция и ще публикувам снимки..

Също така, човекът каза 8-9 ph, това е доста елементарно... оцетът е колко, като 2 по скалата на ph? Мисля, че всичко над 6-7 се разтопява в лепкав ад, особено на котлона.
Ще публикувам това грозно нещо... но както прочетох в интернет, всяка органична киселина прави нестабилна сол, която след изсушаване се превръща в гадост
Така че ще пробвам и hcl, но парите, времето и т.н. са на ниско ниво
Все пак ще опитам и неорганични киселини
Благодаря
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Другари, извлякох ефедрин от хапчето, как да го синтезирам с тези материали, натриев хипохлорит, перманганат и оцетна киселина, имам само тези
 
Top