Комплекти за синтез на 5cl Китай

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5c材料

①. Основна съставка, 1 кг
②. dmf, 2,5-3 литра (68-12-2)
③. Калиев карбонат, 700 г (584-08-7)
④. 5-бромо-1-пентен, 514 g (1119-51-3)

Стъпка:
Добавя се ①②③ в реакционната колба, разбърква се, загрява се до 60-70 градуса,
Бавно се добавя ④, реагира се 2-3 часа, охлажда се до стайна температура

Как да получите крайния продукт:
1. Добавете реакционния разтвор в ледена вода при разбъркване и го добавете бавно. Полученият прах е крайният продукт.

2. Реакционният разтвор се екстрахира два пъти с дихлорометан и вода, концентрира се до сухо, добавя се 1,5 kg етанол, поставя се в хладилник за 1-2 дни и се получава кристален прах, който е крайният продукт.

Първият вид краен продукт не е толкова добър, колкото втория вид.

оборудване:
①. 50-литров реактор,
②. 20 литров ротационен изпарител,
③. фризер,
④. Смукателен филтър (центрофуга),
⑤. Бъчви за екстракция и кристализация 60 литра, 4 броя,
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Трудно ли е да се използват ротационни изпарители или дестилатори
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Имате ли късмет с този превод? Намерихте ли доставчик?
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3

какъв е номерът на cas за основната съставка? не мога да го намеря
 

Taimo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Качих оригиналния документ от китайския доставчик
 

Attachments

  • NvBYngr6Fw.jpeg
    NvBYngr6Fw.jpeg
    331.7 KB · Views: 569

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Съгласен съм точно с това, което казвате. Смятам, че разполагам с прекурсора, за който говорите, и ми се струва, че той е същият като 5cl. Прав сте, че при реакцията му с 5-бромо-1-пентен се получава 5cl, невъзможен за кристализиране, а аз съобщих, че съм реагирал със същия прекурсор с 1-бромо-5-флуоропентан и съм получил по-силен продукт, и предполагам, че това е 1971007-89-2, S-изомер (или евентуално рацемична смес, cas 1715016-75-3?). След известно тестване успях да забележа увеличен добив и на двете при изсушен и прясно дестилиран DMF, прясно изсушен карбонат и пренасяне под струя аргон. Не мога да определя колко точно, но традиционната машина за анализ на ноид ще отпечата резултати с неоспорими данни като "DUUUUUUDE I CANT MOVE", последвани от типичен поток от свали от паметта, показващ поне някакво 21,75% увеличение на добива*.
Друг коментар и въпрос, изглежда, че има MDMB-5br-inaca, който се разпространява като прекурсор, може би за да се заобиколят разпоредбите. Външният му вид изглежда различен, силно жълт. Някой да е чувал или да знае за него? Някакво предложение за практически тест или метод за определяне на това наличие на Br? Под практичен имам предвид да не разполагаме с FTIR, HPLC-MS, NMR или други подобни в гаража до струга, където би трябвало да е колата.

* този документ е предназначен само за развлекателни цели, никаква информация не трябва да се приема сериозно, освен ако не сте идиот**.
** ако сте идиот, не приемайте този документ на сериозно
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Здравей, приятелю, и ти благодаря за отговора и отделеното време. Разполагам с този прекурсор. 5BR-INACA (ADB-INACA) и чакам алкихалогена, за да започна да експериментирам. (Толкова е трудно да се намери). Определено ще държа тази тема в течение за всички експерименти и резултати с този прекурсор. Прилагам номенклатурата му. Но... Малко съм скептичен относно този бромен атом в позиция 5 на пръстена. Загряването на сместа при 70° - 75° С определено НЯМА да разкъса тази връзка въглерод - бром. Така че имам малка идея, че докато 5-бромо-1-флуоропентенът, пентанът или бромобутанът ще възстановят водорода, свързан с азота на пръстена, все пак крайният продукт ще запази този бромен атом там. Независимо от наименованието, което може да бъде нещо като 5BR-ADB-5FLUORO... (нещо подобно), този бромен атом може да намали силата на действие. Предполагам, че ще видим. Разполагам и с този прекурсор 5br inaca (или adb-incaca) от две различни партиди и имам достъп до ЯМР. Така че всички както прокурсори, така и полученото кристално или твърдо вещество (ако успея, разбира се) ще бъдат подробно обяснени или тук, или в някой видеоклип.
 

Attachments

  • 5WIFec1EC6.png
    5WIFec1EC6.png
    13.3 KB · Views: 342

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Току-що попаднах на доставчик, който искаше да ми продаде основния прекурсор на 5cl и останалите химикали, но съм малко скептичен. Рискът от измама е твърде голям...!
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Да, рецептата е вярна, но какъв краен продукт се получава от реакцията? Някой знае ли дали е бил анализиран в лабораторията?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Какво вещество се получава в резултат на горепосочената реакция?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Някой знае ли какво вещество се получава от горната рецепта и техния синтез? анализирано в лабораторията?


Някой знае ли химическата формула на крайния продукт или наименованието?
 

sgbaker

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Опитах този синтез наскоро, въпреки че продуктът беше активен, забелязах, че е останала много суровина, след като разбърквах в продължение на 5 часа. Дали те не са реагирали? Не знам.
Ако са били, изглежда, че това би повлияло на ефикасността на продукта.

Някакви съвети, момчета?
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Този номер е грешен
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
5cl Прекурсор ,нали?
 

ging6910

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 30, 2022
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Купих комплект и имам мазен продукт, който няма твърди частици дози някой знае ли как да стигна до крайния продукт
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Здравейте на всички,
Интересно е да се знае дали някой е успял в простия синтез, посочен по-горе, да получи от MDMB-INACA
крайния продукт MDMB-4en-PINACA ?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Да,
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Достатъчно ли е прекурсорът да се нагрее в DMF с 5-бромо-1-пентен и калиев карбонат 3 часа при 60-70 градуса, както е написано в началото на темата, или са необходими допълнителни стъпки в синтеза?
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Горещи продажби за цял набор от тях, добре дошли на запитване!
 
Top