aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Както чух, основният потребител, който стои зад акаунта aaronstevens, е арестуван, защо все още няма съобщение за това? Мисля, че общността ви трябва да знае или може би искате да излезете с истината, за да може всички да спрат да гадаят.

Предупредихте списъка си с имейли, че старият ви имейл е компрометиран, но в BB не бяхте казали нищо за този факт. Забелязахте ли, че сте натоварили всички свои клиенти един на друг, като сте разпратили имейла до всички получатели наведнъж? Поне пощенските им адреси. Изглежда наистина лошо как се отнасяте към чувствителните данни на клиентите си.

Не мисля, че несигурността допринася положително за подобни ситуации. Излезте и изяснете какво се случва.

ВВ трябва да въведе забрани за търговия за ситуации като тази, докато Аарон изясни нещата!!! Въпреки че сделките са били извън ескроу основният собственик на този акаунт, за който се предполага, че е арестуван, е ситуация, с която не трябва да се играе
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
страхотно така, неговият е бил арестуван. нека се надяваме, че той е в състояние да не разкрие всичко, WTF. Отиде си за 4 седмици 25 гадни киселинни таблетки по-късно, не мога да се оправя с това! Все още се нуждая от продавач на Cid, който няма да ме изтръгне! Само DM моля
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg ако някой е достатъчно глупав, за да купи от този човек, заслужава да бъде ограбен. Той си мисли, че е хитър с фалшивите си оплаквания от типа "Поръчах 100 г и получих само 98,5". Толкова е лесно да се види, че той използва няколко акаунта
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
На брато законно поръчах 100 г, получих 91,5 г. След това му казах за това и той каза, че ще изпрати отново останалата част. 2 дни по-късно получих 7 грама по пощата, така че му изпратих съобщение, в което казах, че липсват 1,5 грама, но той не ми върна.
Поръчах 100 г H, които така и не пристигнаха. трябваше да бъдат проследени, но така и не получих проследяване. постоянно му изпращах съобщения, но не получих отговор. не искам да звуча като пич, но да, общо за кокаина липсваха 1,5 г. Звучи като фалшиво оплакване, но това е истината. днес получих имейли от Valentino Cartel, но искам да ми върнат парите. те са готови да направят 50% препращане, но не го търпя. Няма гаранция, ако повторно изпращане ще пристигне. това е първият ми път, когато правя бизнес с него. моят акаунт изглежда фалшив, защото съм нов тук. аз не мисля, че ще купувам от тях, освен ако той не реши проблема и ако го направи, тогава защо да не опитате отново с тях ? грешки се случват, разбирам това. не можете да се доверите на тъмната мрежа tho всеки може да бъде зад екран.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Снимките на неговия Н изглеждаха много добре, но за щастие той спря да ми отговаря
FQB5cF0UvK
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Искам да направя заключението, че тези ситуации са "тотална гадост"! Виждал съм това поведение и преди, а също така са ми го правили, така че мога да го разбера дори като купувач. Понякога имате паразити & разхлабени винтове/откачени винтове. Нейното задължение на купувача & общността да поеме инициативата да отбележи, & евентуално докладва, ако това продължава, по модерен начин. Не всяка ситуация трябва да бъде взета под внимание, разгледана по каналите на някои лидери, след което, ако е необходимо, може да бъде ескалирана до администратор. За да се обърне внимание на нещата, които се нуждаят от подобрение, или да се хванат като измамници, трябва да се вземат предвид недоразуменията, пакостите & пречките. Аз лично не познавам измамници тук, поне не и служителите на платформата.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ами това обяснява гадната киселина, която ми изпратиха, брато (Аарон) WTF
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Смятайте, че имате "късмет", че друг пич е бил изпратен в болница заради подправено LSD
 
View previous replies…

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Бро WTF сериозно? Тествах моята преди, така че знаех, че това е LSD, а не драконче B.S. Момчетата разстроиха много хора от постовете, които прочетох. Мисля, че той трябва да обясни всичко на минимума!

Пичът беше ли добре от подправената киселина?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Cut има информация за това, предполагам, че все още не сме чули повече!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Клиентът на моя клиент нямаше възможност да помогне повече от това, което е на скрийншотите "жертвата" беше човек, на когото я продадоха на парти. тестваха я с като тези основни тестове и тя не излезе като LSD, промени цветовете си странно, но в посока 25Е или подобно. не отделях повече време за това, тъй като жертвата е добре, а аарон е забранен
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Колкото и да е тъжна тази драма, време е да я оставим зад гърба си ИМО :(
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Братко, трябва да спреш да бъдеш лил Би*тч, 25 таблата с глупости. Ако някой, който чете това, изпраща действителни 225mic табове или по-силни навън, DM, измамници и всички, които подлежат на поръчки само ESCROW. Ебати новото, което бях направил и измамен! Казах му да не се чука с киселина, изобщо не е готино. Изядох 8 от неговите 225mic таби като бонбониһттр://!!!!!
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Поръчах 0,5 г ДМТ от аарон преди 5 седмици, но след това имаше съобщение за сметката на столен сеанс и аз изпратих SMS на новия, той каза, че го е изпратил и след около 2 седмици ще го получа. Изчаках 3 седмици и реших да му пиша той никога не отговори и няма ДМТ очаквайте, че на адреса за изпращане, който му дадох, се появи полиция 2 пъти. Но мисля, че втория път полицията дойде за безплатните проби на МДМА на Гордън. И не съм сигурен, че е bcs моята страна полицията се по-сериозно, но фактът, че видях тук на тази тема той е арестуван... Поръчах MDMA и DMT с различни имена, но адресът за изпращане беше на 1 м един от друг. Добре е, че вече нямам достъп до тези адреси за изпращане.
 

Amsterdam Business

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
той е на разположение на потребителите,

Ако искате честен бизнес и не искате да бъдете измамени. Нека да правим бизнес заедно Имам най-добрите продукти от моя окръг, А масло, мдма и други продукти на склад.
Аз съм много отворен за опции, просто ми изпратете съобщение.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Някой получил ли е нещо наскоро? Той каза, че ще мине една седмица и ще имам проследяване. После каза, че "не дават проследяване за толкова малка пратка". А аз съм на източното крайбрежие на САЩ, бтв. Това е от 7 октомври. Чудя се защо продължи да отговаря на имейли за известно време.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Аарон все още ли прави сделки сега и отговаря ли на хората в момента?
 
View previous replies…

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Не е отговарял от 17 октомври. Щях да изпратя нов имейл. Може би дори от друг адрес. Но какво ще помогне това, ако наистина става дума за измама.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Защо от дни насам разпространявате само FUD, кой сте вие?
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Какво ви дава представа, че говоря за вас?
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top