SCAM Обявяване на чужд пазар

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Скъпо семейство във форума Breaking bad. ние обядвахме извънземния пазар най-добрия тъмен мрежов пазар за бизнес платформа, обичаме да каним на нашия пазар за бизнес и благодарим на форума Breaking bad за тази възможност да публикуваме обява за извънземния пазар.

Съобщение.

извънземен пазар администратор :


Установеният продавач може да има безплатен отказ от продавача от- 15 януари 2022 г. до 7 февруари - според времето ферма само приетите след това ще отхвърлят безплатния отказ от продавача, нов отказ от продавача 125$ трябва да се плати.

Управление на риска
Разговор с купувача и продавача е криптиран с ключ PGP, разговорът ви автоматично ще бъде изтрит, когато го възпроизведете, нямате рисково преобразуване на чуждия пазар, а само сигурно криптирано PGP.

Никога не опитвайте това
Всичко това са измама никога не опитайте това : Бинарен софтуер, Forex софтуер, Bitcoin множество софтуер, FOREX сигнал,

FE
Докато купувачът не получи никакъв продукт от вас, монетата и всичко ще се задържи, а администраторът ще реши спора. Трябва да докажете силни доказателства, че сте изпратили продукта на клиента, пазарът никога не е бил финализиран за 14 дни или 7 дни, Нашият приоритет е да дадем доверието си на клиентите.

Продавач
ние не даваме никаква стойност на нито една обратна връзка или оценка на пазара; трябва да видим само вашите чисти доказателства за доставка и силни доказателства за продукта, който трябва да продадете.

Какво е Escrow?
Задържане на монетата ви от трета страна, докато не финализирате поръчката си и не освободите монетата в сметката на продавача

Име на чужд пазар
Освобождаване на продавача от отговорност 125$
Установен продавач безплатно
Комисиона - 3$
Език- английски китайски еспаньол френски японски корейски арабски
Пръстови отпечатъци: 60625456C542617DDEBD3756140FA76B1F93869E


url на пазара
http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/


Съобщение от администратора
Romios
 

Attachments

  • wGeCYaNX1R.png
    wGeCYaNX1R.png
    35.2 KB · Views: 478
Last edited:

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
ако някой някога е поръчвал оттук, моля, коментирайте дали това е реално Marketplace
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Преглед на пазара Тъмно око

http://darkeyepxw7cuu2cppnjlgqaav6j42gyt43clcn4vjjf7llfyly5cxid.onion/hs/alien-market.html
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Да, виждам, че е легитимен. просто не е пазарът, който съм свикнал да виждам.

ако сте администратор, искам да проверя един от продавачите дали е истински или измама. и ако как мога да видя прегледите за няколко от вашите продавачи. търся надежден продавач на продукт, от който се нуждая, но не мога да видя много неща на вашия сайт.
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
можете да проверите и приветствате много продавачи, но в списъка не можете да получите измама заради ескроу
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Значи всяка отделна сделка е застрахована с ескроу?

как да пиша на администратора на пазара от моя профил?

всяка сделка ли е застрахована?
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Също така се опитвам да вмъкна моя pgp ключ и вашият пазар не ми позволява да вмъкна pgp
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
по принцип, ако сте администратор. можете ли да ми помогнете с продавач от вашия сайт с малка поръчка на нещо? ще ви платя комисиона за това, че ще ми помогнете да купя от един продавач. той има нещо, което ми трябва, но ми трябва чист и суров висококачествен карфен.

Можете ли да ми помогнете да купя от него?
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
можете да проверите името на дигиталния доставчик john09389 надявам се, че можете да се насладите
 

nima854

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Наистина ми харесва чужд пазар получих поръчката си PDF книга за измамите в Amazon +++++
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Можете да кликнете върху поддръжката и да пишете на администратора аз съм просто купувач
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
извънземни пазар администратор е толкова услужливо аз откривам спор те ми възстановяват парите в 24 часа благодаря пич
 

jalamazhi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
според моето мнение извънземни пазар е най-добър и тесто след това друг пазар, защото силен escrow и никой не може да измама администратор са наистина супер бързо, те отговор билет за по-бързо,
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Благодаря за вашия принос. но по някаква причина всички функции са недостъпни за моя компютър.
Нямам възможност да напиша администратор или да вмъкна pgp ключа си в профила си.

Виждам опциите, но функциите не работят. не мога да видя никакви отзиви за доставчиците.
Просто сайтът е с ниско качество и ми прилича на сайт за измами.
 

dhmragud

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Имам поръчка преди вчера сайтът не е измама millionmind22 пазарът е много стик, така че за вас е измама, защото не можете да сканирате други
 

bolamaji5

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
извънземният пазар е най-добрият пазар на тъмната мрежа, който получих, а поддръжката е много полезна
 

bolamaji5

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Харесва ми функцията на чуждия пазар go и е лесна за използване
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Моят силен изследовател извънземен пазар е чист и реален, тези, които са казали, че измама те са измамници
 
Top