SCAM Обявяване на чужд пазар

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Моят силен изследовател извънземен пазар е чист и реален, тези, които са казали, че измама те са измамници
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Всеки пазар има фалшив продавач, но аз знам добре, че чуждият пазар е истински, защото имам депозит и вече оттеглих направеното.
 

HOGAMERADIMO

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Благодаря нов пазар извънземни моята поръчка успешно го получих
 

HOGAMERADIMO

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Вие сте големи измамници (millionmind22 ) имам няколко формата за поръчка извънземни пазар тя работи перфектно
 

komadfer

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Обичам извънземния пазар тази пазарна система всеки физически продукт най-много трябва да се напише името на пазара, така че може да безопасността, че хората знаят, че продавачът е истински
 

dhrag4536

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Администраторът е честен, че те отговарят по-бързо и много услужливо
 

6584jgh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Имате право, те се възпроизвеждат по-бързо
 

6584jgh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Поръчах кокаин преди 14 дни, днес получих доставката в ръката си. +++++ обратна връзка
 

ma4785aaad

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Идеята ми е, че чуждият пазар има много добър ескроу плюс те никога не са финализирали фонда, докато не получите поръчката.
 

ma4785aaad

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Съгласен съм, че
 

slamankhan45

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Топ и най-добрият тъмен уеб извънземен пазар според моята мисъл , защото те имат много силен PGP ключ за конвертиране на съобщения продавач купувач, вашето съобщение ще се изтрие автоматично след преиграване.
 

lol23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Да живее извънземният пазар получих поръчката си днес благодаря
 

lol23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Успех, пич
 

gutuimkj

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Топ пазар на тъмната мрежа с по-висока сигурност съобщението ще бъде изтрито след преиграване това е добре наистина ми харесва чужд пазар.
 

gutuimkj

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Знам, защото след повторението търся съобщението си хахахахахаха
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Това е измама
всички тези бележки за "чуждия пазар", които поставяте до "вашите" лекарства например.

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/r5y1g6sY6wwQP93WCtaVn8xhIF0BRbs8mL4U7AOjpTAzffMPHqmr4HTXSpEDZ0BJuuJ1ZGoN2jclOGSWyvtdoLUa5EqieMxdI2kY.jpeg
На това изображение има явно фотошопирана бележка.

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/LOTUMDmR4a0kzp8qss7uKz26UP7LQReY0X6CgwtBhycXHBCO2QjaNjqE5GIwgVxln9fNrxe3AZYIhoiAP4vuGHlyWp8SKfikr3V9.jpeg
Истински паспорт, бележка от чужд пазар, обработена с фотошоп

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/th07i8bdYhjz2MSLcFsr4bHdRTFTAV3P4atRKGiGwmUNJvOe09uYzNcCEyWKuqoWUmX6LxH8eXrfvq1C5nZP9sgp6DQZOnIEAgy2.jpeg
снимка на склад

и всички ваши невероятни рецензенти са нови членове? които са публикували само за да се изкажат колко добър е магазинът ви? и всички те говорят същото като вас в рекламното ви съобщение? YO MR WHITE DELETE THIS SCAM!!! и всичките ви шибани рецензенти се присъединиха минути след като публикувахте тази реклама за вашия скапан пазар.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Никога не съм виждал толкова откровено фалшиви потвърждения. Наистина, проявете малко креативност. Това е отвъд границите на глупостта.
И все пак... ако се хванете на това, заслужавате да бъдете ограбени. Така че предполагам, че това е нещо като дарвинизъм.
 
Top