Charges dropped Амарвелбио: Анулиране на поръчка

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Поръчвам от amaervelbio
Спек с +86 186 2709 5160 Джени тен
Нейната ясла +86 132 9790 9263 AmarvelBio
Престават да ми отговарят, след като съм платил
Джени каза, че това ще отнеме 3-4 дни
На втория ден тя започна да се държи безотговорно и не отговаря.
Имам снимка на екрана на разговора, мога да я изпратя на менгемето на bbgate .
Единствената причина, поради която поръчах от тях, е, че видях, че са публикувани в bbgate.
Иска ми се да използвам системата за ескроу
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, Защо не използвахте BB Escrow? Можете ли да ми изпратите скрийншоти в DM, моля? Коя реклама използвахте за тази поръчка? Искам да кажа, сигурни ли сте, че това са телефони на мениджъра на amaervelbio, а не от риболовен акаунт?
Защото, както знам, те нямат мениджър на Jenny tan.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Няма такива телефонни номера.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Доколкото разбирам хронологията на действията, сте писали на Контакти: +86 13297909263 от обявата и той ви е дал друг контакт? Необходимо ми е да го знам ясно. Разкажете тук цялата история ясно, моля.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Говорих с Джени, аз съм на третата си поръчка с тях без проблем. този човек вероятно е просто нетърпелив, защото им отнема до седмица само да изпратят, но за мен винаги са доставяли.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Имах 2 поръчки от AmarvelBio и wuhan win group без никакъв проблем , общо 50 кг
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Как изглежда вашият 2б4м формуляр го ??
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Честно казано, може да са заети, аз чаках за моя номер около 8 дни, защото бяха заети след пролетния фестивал
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Какво трябваше да ви отговори този беден агент? Вероятно сте я засипали със спам от въпроси за това дали поръчката вече е изпратена или кога ще бъде изпратена.
Нищо чудно, че са спрели да ви отговарят, мога само да си представя колко досадно трябва да е да отписват на човек като вас.
Ако изпращате на някого пари без ескроу, тогава спрете да се плашите, примирете се с потенциалната си загуба или се научете на търпение.
Компании като тази са просто транспортна компания, Те не разполагат със стоките физически.
Имайте предвид, че преди месец в Китай имаше празник и всичко не работеше повече от седмица!
Направих няколко поръчки с AmarvelBio и пратките винаги пристигаха.
Ако модерацията се нуждае от доказателства, мога да ги предоставя.
Не бъдете клеветници, търпението е ключът.
С най-добри пожелания.
Не забравяйте да се извините, ако пратката ви пристигне.
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, много добре разбирам ситуацията ви.

При закупуване на продукти е най-добре своевременно да добавяте бърза информация за контакт.
Директните телефонни разговори са по-ефективни от комуникацията по електронна поща.

Квалифицираният търговец няма да пропусне да отговори на телефона на клиента.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Прочетох всички коментари . Някои от вас са прави, други грешат.
Историята накратко . Свързах се с Джени , преди сделката тя отговаряше на масажа ми за една секунда , след като платих , тя спря да ми отговаря . нищо, че продължавам с историята. Сключихме сделка
Тя каза, че на 3-4 ден ще получа номера на песента.
След повече от 4 дни й изпратих масаж, тя ме игнорираше.
Изпратих масаж и на нейния мениджър и той също не беше на разположение
Така че аз бях под натиск, че тя ме измами. След като направих този пост и след като bbgate mangment ми помогна. Те се свързаха с мен и казаха, че продуктът, който искам, е продаден и мога да получа възстановяване . Сега чакам за възстановяване и ще ви информирам всички .
Няколко точки
* Дори и да нямам търпение, тя може да отговори на моя масаж
2* ако нямате продукта, как да вземете парите и как да не го актуализирате
3* ако знаете, че ще закъснеете или няма да можете да доставите продукта, не информирате клиента.

tnx ви всички
 
  • Like
Reactions: vis

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
какъв продукт поръчахте?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ти беше суров към нея, Тя се отнасяше с Теб така, както заслужаваш.
 

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Аз съм Джени Тан, за това, което той каза, искам да обясня за себе си, за да не се дискредитира нашата компания,следва записът на чата в WhatsApp между мен и Метиламин

Обикновено отнема 3-4 дни от фабриката до нашия агент за доставка след плащането, но Methylamine започна да ме натиска за номера за проследяване само на втория ден, а след това 3 и 4 февруари са почивни дни, но той не спря да натиска дори през уикенда. Винаги съм отговарял преди това, но след като отговорих, неговите съобщения като ще бъдат като дъждовна буря, така че не отговорих за ден или два.

Тъй като имам много повече отлични клиенти, които чакат за моята услуга всеки ден, вече подадох заявление за възстановяване на сумата за Метиламин. Просто нямам време да обяснявам и да обяснявам. Неговите груби съобщения ме карат да се чувствам наистина депресирана и стресирана. Така че чао чао приятел.
 
Last edited by a moderator:

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Не забравяйте, че от другата страна също има човек (много често в редовната работа)
Китайските доставчици често имат клиенти от цял свят и 'са много заети. Нищо 'няма да се промени от вашето бързане и спамене, пакетът няма да стигне по-бързо до вас!
Проявете повече състрадание към другите, имайте повече търпение, Не третирайте всички като измамници предварително. ако сте параноик, не изпращайте пари без ескроу.
Може би някой ден Сиера ще напише ръководство, как работят всички тези фабрики в Китай и целият бизнес с прекурсори.
Сиера знае това много добре.
С най-добри пожелания.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Както предположих в предишната си публикация, Метиламин се държеше като дете.
Той трябва да бъде изритан от общността за клевета (приложена снимка).

G.Patton

с оглед на представените доказателства следва да промените името на темата, за да не подвежда хората.
С най-добри пожелания
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Това е много интересна ситуация. Тук няма правилно или погрешно решение. Свидетели сме на картина, в която недостигът на доставчици се отразява на качеството на услугите. Клиентът винаги е прав, дори и да е нетърпелив. По-добре е да имаш 10 положителни отзива и нито един отрицателен, отколкото 20 положителни и 1 отрицателен.

Въпреки това се уверихме, че Amarvelbio не е измамник. Но това не променя факта, че трябва да използвате ескроу, когато сключвате сделки.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Както каза hizenberg
Няма правилно или погрешно
Джени ми възстанови парите.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Г-н Хайзенберг като собственик трябва да остане неутрален и да се отнася към всички еднакво (това, което е направил - уважение).
Въпреки това всички виждат каква "драма" е това.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top