Charges dropped Амарвелбио: Анулиране на поръчка

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Това е много интересна ситуация. Тук няма правилно или погрешно решение. Свидетели сме на картина, в която недостигът на доставчици се отразява на качеството на услугите. Клиентът винаги е прав, дори и да е нетърпелив. По-добре е да имаш 10 положителни отзива и нито един отрицателен, отколкото 20 положителни и 1 отрицателен.

Въпреки това се уверихме, че Amarvelbio не е измамник. Но това не променя факта, че трябва да използвате ескроу, когато сключвате сделки.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Както каза hizenberg
Няма правилно или погрешно
Джени ми възстанови парите.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Г-н Хайзенберг като собственик трябва да остане неутрален и да се отнася към всички еднакво (това, което е направил - уважение).
Въпреки това всички виждат каква "драма" е това.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Нямам така в разглежданата ситуация, но смятам, че е много лошо една компания да споделя снимки на частни разговори между себе си и клиента, сега тези разговори могат да бъдат използвани срещу клиента, ако се намесят правоприлагащите органи, например, внос на незаконни прекурсори.

Ако е необходимо да се изрази мнение, вземете го насаме с администратор, а не публично. Съветвам администраторите да изтрият скрийншотите от съображения за сигурност.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ако клиент клевети продавача публично, тогава трябва да очаква, че случаят 'ще бъде разрешен също публично. споделените скрийншоти не съдържат никаква чувствителна информация.
Ако нямате милост към измамниците, тогава не би трябвало да имате и към клеветниците и жалките клиенти.
ако изисквате професионализъм от продавача , бъдете професионален клиент.
 
Last edited:

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Като доставчик дълбоко разбирам значението на поверителността за клиентите и няма да разкривам никаква информация за тях. Моите скрийншоти от чата не разкриват никаква информация за клиентите. Поставих скрийншотите от чата само за да докажа казаното от мен
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Те са истинската сделка, не знам какво ви се е случило, но е подозрително, че всички останали имат положителни отзиви.
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Интересно. Изглежда, че момчетата ви харесват забавните поръчки от тази Amarvel/Wingroup, чиито двама служители бяха екстрадирани в САЩ миналата година и все още са там. И полицията ги посещава от време на време, като не им позволява да напуснат. Дори регистрираха нова компания, смениха местонахождението си и изглежда това лошо нещо им донесе толкова висока репутация. Безумен свят. Успех, момчета.
 

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Моля, обърнете внимание, че telegram@AmarvelbioVendor не е истинският продавач от amavelbio, това е измамница:mad:, дошла да се представя за мен:mad:(Ако някой може да ми каже как да се отърва от тази измамница, ще съм му много благодарен)

Що се отнася до нашите американски новини, ние отговорихме много пъти, но те нямат никакъв ефект за нас
Клиентите имат остри очи и могат да направят правилен избор, моля тези скрити конкуренти да не ни клеветят отново и отново:confused:

KqIcl9rMLi
 

pelicansix

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Каква купчина абсолютни глупости е всичко това. всички тези продавачи са измамници. целият този уебсайт е създаден като гигантска измама
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Вие не знаете нищо! Тук има много добри продавачи. Означава ли това, че светът му е съвършен, не. Със сигурност трябва да сте ченге, което се опитва да всява страх. Иди да хванеш истински престъпник, нали знаеш онези, които убиват хора и изнасилват малки деца. Твоят офицер е нужен, само че не тук.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top