Доклад за синтез на амфетамин (но неуспешен, в търсене на решения)

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Чувал съм от хора, които са имали абсолютно същите проблеми с алуминиевото фолио!!! И въпреки че реакцията вероятно би трябвало да е толкова по-силна, колкото по-тънко и по-малко е фолиото накрая, най-ефикасният начин беше да накъсам алуминиевото фолио на парчета 2х2 до 3х3 см. и след това да ги сложа в електрическа дробилка за кафе и да разбъркам за 20-30 секунди, докато се появят гранули.
Освен това инструкциите за синтез, използвани в началото, вероятно също не са били най-подходящите! Бяха необходими няколко опита, преди в крайна сметка да се получи нещо от синтезите! Което вероятно е било много обезкуражаващоһттр://.... :)
След това опитах инструкциите за синтез от видеото!!!
С единствената разлика, че вместо живачен нитрат 2, те разтвориха живак в азотна киселина и използваха този разтвор за синтеза, вместо сухия живачен нитрат!
Екзотермичната реакция наистина е доста бурна, ако не сте подготвени за нея и не сте изпитали подобно нещо в пълно действие! Въпреки това е възможно да се извърши с 50 г. Синтез на P2NP с достатъчно охлаждане (и добра аерация и деаерация според мен) може да се справи добре!
Бихте могли да опитате да реагирате с вашата смес от изопропанол, P2NP и оцетна киселина наведнъж.
От ПЪРВИЯ опит, следвайки инструкциите във видеото, добивът след двукратно промиване с безводен ацетон все още е много близък до добива, посочен във видеото!!!!
Трябва да спомена, че никой от хората, участващи в синтеза, включително и аз, няма никакви предварителни познания по химия!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Не извършвате почистване с А/В екстракция след сиснтеза? След това мащабирате и всички примеси.
Говорите за ефективност, а накъсвате алуминиево фолио на малки квадратчета с ножица? Нали не говорите сериозно?
Това е един от най-сложните и отнемащи време методи, за които се сещам, за подготовка на алуминиево фолио.
Не казвам, че грешите, но в никакъв случай не е ефективен.
Ако малките твърди топчета от фолио са толкова добри, защо да не използвате алуминиеви гранули? Това би било идеалният вариант, но отново никой не го препоръчва. Ако някой може да ми каже кое физическо свойство е най-важно за намаляването на алуминия с P2NP, ще ми помогне много.

От първия ми опит да произвеждам амфетамин също успявам, понякога повече, понякога по-малко добре, интересува ме предисторията, тънкостите, на които трябва да се обърне специално внимание. Вече опитах толкова много неща, променени, без да знам точно за какво и защо, това сега трябва да е край, ако тогава трябва да има обяснение за промяната, разлика, която има смисъл и ме води по-нататък, за да получа винаги същото количество в същото качество.

Все още съм отворен за всяко предложение, но моля с причина, с удоволствие също така кажете какво не е наред и какво не може да работи и защо това не работи.
Да изпробвам всичко на практика няма смисъл за мен поради големия брой възможни варианти.
Надявам се, че имате някакво разбиране за това.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Човек измива алуминиевото фолио след amalgelieren
3 Х с вода, което вероятно би трябвало да е достатъчно, за да се отстранят всички все още налични живачни нитратиһттр://.... ако го правите внимателноһттр://!!!!
Вашият Freebase присъства след процеса на изваряване, разтворен в IPA ! Тогава живачният нитрат би трябвало да е разтворим в IPA, за да попадне в крайния продукт, ако все още присъства след измиването на алуминиевото фолио или?

А за алуминиевото фолио .... просто го накъсвате на по-големи и по-малки парчета и след това ги смесвате за кратко!!!!
Това е най-добрият метод досега ... с изключение на факта, че аз също бих нарязал с ножицата за нокти на 0,5 X 0,5 cm големи парчета, ако не's иначе остават, ако това ще бъде моят проблем за целтаһттр://!!!! ) Закупените алуминиеви гранули за лабораторията вероятно са най-идеалното решение, като изключим факта, че вероятно струват два пъти повече от домакинското алуминиево фолио и че поредната поръчка, която може да ви направи забележими, не е желателна.
Съжалявам също така, че не съм се изразил достатъчно ясно по отношение на някои подробности... Това всъщност никога не е било моя цел!
От първия опит за синтез според инструкциите на видеото ( с живак в азотна киселина анщадт живачен нитрат 2 сух) добивът е стабилен по количество и качество... по мое мнение!!! Аз консумирам за дълго дълго време ежедневно и с убеждение амфетамин с този резултат съм 100% доволен!!! Имам нужда от 3 до 4 малки следи и съм ясен , активен и Alkehol не се превръща в проблем толкова бързоһттр://!!!!
Това също е всичко, което трябва да кажа за него! Бих искал да обменя целия ден тук, но наличното ми време е ограничено!
Моят съвет, ако нещо не върви според очакванията с вашия синтез ... направете го точно както в синтеза, който е показан във видеото.това във всеки случай по-добре, отколкото да се опитвате да започнете в материя, за която точно сте разгледали не много идея (винаги приемам моята липса на разбиране).
Sunny greeting´s........
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Първо, живачната сол е разтворена във вода, след като направите готовата реакционна маса алкална, живачната сол остава основно във водната фаза.
Второ, след синтеза ЗАДЪЛЖИТЕЛНО извършвам екстракция А/В, при която разделям фазите с петролен етер, което след това би осигурило пълното отделяне на солите.
Последното промиване с ацетон ще отмие и последните остатъци. Не се притеснявам за живака.
Просто стартирам шредера, не би могло да бъде по-лесно.
Ще се изненадате, ако направите малко проучване, цената на алуминия е почти винаги една и съща за килограм, независимо от формата му, а има и други начини да се поръчат гранули освен в магазините за лабораторни материали.
Бих го използвал, ако някой ми каже защо гранулите биха били по-добър избор. Прочетете, че за първи път от гранулите, иначе винаги се говори за фолио.
Значи смятате, че азотната киселина е тайната съставка за постоянен добив и добър продукт?
Трябва ли да те разочаровам, аз я използвам от самото начало и всеки синтез е различен, понякога добър, понякога лош, а понякога катастрофален, така че трябва да е нещо друго.
Познанията ми за синтеза на амфетамин се състоят от това, което съм намерил да прочета, и от няколкото ми опита, като почти при всички от тях се получи нещо полезно. Само че броят на възможните процедури или модификации изглежда безкраен, така че търся решение, което да работи добре.
Това, което ме притеснява във видеото, е, че амалгамата е направена по различен начин от този в инструкциите, извличането на фребазата правя с разделителна фуния, там не трябва задължително да се изсипва реакционната маса, затова филтрирам преди това и накрая крайният продукт е снежнобял без никакво допълнително почистване. Установих, че това е невъзможно, всяка моя реакционна маса беше обезцветена, а следователно и фребазата. Все пак можете да почистите преди изсипването, но ще бъде отново различна процедура.
И не се прави А/Б екстракция и не се прави промиване с ацетон, тези две стъпки винаги са краят на всеки синтез, направен без парна дестилация на фребазата.

Благодаря ви, че отделихте време да ми отговорите и ви желая всичко най-добро. Ако искате да добавите нещо, сте добре дошли.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Реакцията зависи от изключването на качеството от нитрата на живака.
Предполагам, че много хора търсят това. И тъй като това е забранено вещество.
Струва ми се много малко вероятно качеството да е еднакво добро навсякъде.
Затова е много важно всеки да споделя всичко тук, във форума.
За да сте по-сигурни в качеството му.
Почти няма хора, които да споделят полезна информация тук.
и поради това е необходимо много време и ресурси за подобряването ѝ.
тя трябва да дойде и от двете страни. Само приемането не върши работа.
лично аз смятам, че не е правилно да се използва форумът, без да се създаде акаунт.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Те казват: "Не е необходимо да се прави анализ на химичните вещества и препарати: Ако се направи сместа алкална, накрая солта остава във водния разтвор! Което потвърждава моята реч. Тъй като тогава човек също само Фребазата в IPA се разтваря от долната сива локва се отделя и с разредена сярна киселина солта се утаява!
Освен това спешно трябва да се отстрани живачният нитрат в края на вашата процедура по някакъв начин, защото нито измивате алуминиевото фолио след амалгамата с вода ..... и след това по време на реакцията на П2НП до амфетамин след определено време НЯМА да се добавя повече живачен нитрат към реакционната маса, защото реакцията след 60 мин. очевидно намалява! Нямам никакви предварителни познания по химия и това, което пиша тук, се основава единствено на собственото ми мнение след това, което прочетох в техните доклади! азотната киселина според мен няма нищо общо с тайната съставка, а допринася за това, че в комбинация с добавения живачен нитрат се образува 2, ако не греша всичко. споменах това само защото е просто в пъти повечеһттр://.... Не мисля, че има някакво значение за крайния резултат, ако се използва правилно... слънчеви поздрави!!!
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
добре, моят опит е да използвам алуминиева амалгама за редукция на ПМК с нитрометан, за да получа MDMA. Опитах няколко вида алуминиево фолио, но единственото, което даде положителен резултат, беше изключително тежката марка Reynolds, особено онези торбички за фурна (те трудно се намират в наши дни). въпреки че е по-скъпо, качеството го компенсира и ако има други недостатъци, можете да изключите възможността да е алуминиево, използвайки тази марка
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Мисля, че не е правилно да се гадае за причината за ниските добиви, без да се фиксират междинните измервания. Тази методика за синтез на амфетамин изисква определен опит. По-лесно е да се справим с причината за проблема, като оценим неизмития добив.

Забелязах, че на всички етапи и базата, и праховете изглеждат доста чисти. Авторът обръща специално внимание на процедурата за пречистване и екстракция. Но е важно да се има предвид, че всяка процедура за пречистване може да носи загуба на добив и може да е ненужна. Затова препоръчвам претегляне на продукта преди всяка следваща стъпка на промиване. От опит мога да кажа, че многократното измиване на продукта може значително да намали добива, но не знам дали това е причината в този случай.

Каква е активността на получения амфетамин?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Благодаря ви за думите, как да измеря активността на даден продукт?

И сега винаги определям теглото, преди процесите ми на пречистване. Ще се опитам да определя и количеството на чистия амфетамин след изпаряване на етера.

Също така вече тествах продукта между различните етапи на пречистване и трябва да кажа, че без пълното пречистване с помощта на екстракция А/В, последвана от промиване с ацетон, продуктът просто има отвратителен вкус. Също така при мисълта за това, което получавам там за мазна и лепкава червена каша, ми става лошо, когато си помисля, че съм взел мръсотията при себе си.
Разбира се, ако овлажнявате хубавите неща с разтворител и ги смесвате правилно с кофеин и лактоза, не получавате нищо от тях, но не това е целта. Имам нужда от абсолютно чист продукт!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Е, един от най-популярните начини е да се направи реплика, нали? След това докладвайте, като използвате около половината от думите, които бихте искали да използвате :).
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ако наистина е толкова лесно да се измери активността на продукта, като се пресметне моето обективно мнение, тогава мога само да кажа, че той е много силен. Малките количества са достатъчни, за да накарат организма да работи на пълни обороти. Нямате нужда да спите, нямате нужда да ядете и просто сте толкова щастливи от себе си и света.
За съжаление все още не съм намерила начин как да докажа субективно чистотата, за да мога да направя процентно съотношение, за да правя сравнения.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Единственото, което ще кажа на подобна дискусия, е:
Алуминият си е Алуминий и си остава Алуминий, независимо от името, което ще му напишете.
С удоволствие се включвам в дискусии за повърхностната площ или обемната плътност, но не и за това кой производител слага името си върху него.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Не, най-вероятно единственият реален начин е спектроскопията. Има онлайн източници за това, където просто изпращате пробата си и получавате обратно спектроскопския профил, дори за незаконни наркотици. Срещу заплащане, естествено. Но в спектроскопския профил лесно можеш да видиш дали имаш някакви пикове, които не съответстват на референтния профил.
Ще видя дали мога да намеря онлайн ресурса.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Съжалявам, беше на този сайт, естествено :).
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/analytical-laboratories.533/

Винаги можете лесно да направите определяне на температурата на топене, но това няма да разкрие дали има следи от примеси, а само дали сте се отклонили значително.

Ако успеете да получите спектроскопски профил, но нямате референтна проба, винаги има онлайн профили на много вещества в PubChem или Spectrabase. Тук е амфетамин сулфат:

Кривите са като пръстов отпечатък на материала. Пробата се изпарява и през изпаренията се подава светлина. Камера от другата страна измерва кои честоти на светлината се поглъщат от изпаренията, а комбинацията от тях е уникална за всяко вещество. Отговорът се дава като крива с върхове. След това сравнявате тези пикове с пиковете на проба, за която знаете, че е чиста. Ако пиковете са напълно различни, значи имате нещо друго. Ако в пробата ви има допълнителни пикове, това са примеси.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Наясно съм с тази възможност, бих предпочел метод, който бих могъл да правя сам след всеки синтез.
Например мога да направя TLC анализ, при който по размера на петното мога да определя колко амфетамин има и/или дали има други психоактивни вещества, като например кофеинът също е много ясно посочен, но лактозата не е.
Недостатъкът на този метод е, че не разполагам с референтна проба, за която бих могъл да кажа, че моята проба съдържа повече, по-малко или същото количество амфетамин. Доставчикът на такива комплекти за TLC тестове за съжаление (все още) не предлага начин за извеждане на точно количество, както прави за MDMA, кокаин или THC например.
Мога само да кажа, че моите проби изглеждат почти всички еднакво, но каква чистота имат пробите, за съжаление не. Правя TLC анализ за всеки от моите синтези, пробите се архивират, както и TLC картите, за да се извърши евентуално по-точно определяне по-късно.
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Съгласен съм с теб, алуминият си е алуминий и винаги ще бъде, но алуминиевото фолио не е. Може би там, където живееш, всички са с добро качество, но там, където живея аз, не е. Направих теста и наистина има разлика между дебелината и другите продукти, вложени в алуминиевото фолио, които могат да повлияят на крайния резултат.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Знам, че според производителя моето фолио е 99,9% алуминий. Фолиото е по-дебело от всяко кухненско фолио, което предизвиква по-бавна реакция, то беше нарязано на малки парченца с шредер за хартия.
Къде би било грешка да се използва това фолио?
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
във вашия случай вече сте абсолютно сигурни в качеството на алуминиевото фолио, така че алуминият не е променлива, която трябва да се вземе предвид. може би за други хора, които са имали подобен проблем и все още не са взели предвид подобна възможност, това би могло да бъде променлива, която да се анализира
 
Top