Looking for a vendor Има ли доставчици на РК от цял свят, с изключение на Китай?

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Всички препоръчани доставчици на РК, които предоставят


Китай RC продавачи мисля, че най-вече са измама сега, но Европа продавач в BB форум списък не предоставят тези, някакви други доставчици предложение?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Не е проблем тези вещества да се купуват в Европа и Китай, те са законни. Те не са психоактивни (RC), използват се при синтеза на канабиноиди
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Можете да сключите сделка с легитимни китайски химически компании за тези химикали.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Какво трябва да се направи, ако (1Н-индол-3-ил)(2,2,3,3-тетраметилциклопропил)метанон cas 895152-66-6 ?

защото поръчах от Китай и сега нямам отговор, понякога просто поръчваме всичко наведнъж, вместо да поръчваме от много доставчици с много химикали
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Да
Zero Day може да помогне с надежден доставчик
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Знаеш, че ако успееш да стигнеш до Германия, ще бъдеш богат човек. Оттам ми трябват 2000 литра на месец. Имам кукичката, трябва ми някой, който да я открадне до САЩ. Бих платил десет долара на единица над цената и разходите. Това е добра храна. 20 стелажа на месец можеш да направиш добре и да спестиш за черни дни. Направете контакти там. Струва си да се помисли.
o o
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Освен това ще имате някои
не в BASF, това е доста добър производител на химикали, според мен.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Съжалявам, но трябва да съм наясно какво имате предвид, имате нужда от 2000L noids от Германия до САЩ?
 
Top