Question Най-добрите места за дискретно производство на синтетични материали

beast369

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Трябва ли да го правя във ферма, гараж, ремарке в средата на нищото...?
 

bakoi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, можете да правите това навсякъде, стига да сте сигурни, че НИКОЙ няма да дойде. Ако се занимавате с химия навън, внимавайте с температурата на въздуха (ако живеете към Русия или на Марс например). Ферма е добра идея за мен.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
За синтезите можете да обособите лаборатория в мазето на частна къща. Желателно е къщата да е в покрайнините, без близки съседи. Желателно е реагентите и оборудването да се доставят през гаража, така че да не се виждат от други хора.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Постарайте се мястото да не може да бъде проследено до вас - противно на мнението на другите, аз не бих го направил в дома си!

Може би анонимното наемане на гараж (плащайте в брой и използвайте фалшива лична карта) би било добро начало за момента
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Направих го @ у дома и това, което каза Кокос, не го правете. ако го направите, не го казвайте на никого. (лична употреба)
Но аз съм realy intrested да Искам да правя малки партиди 1L A, но мисля, че ние или аз слагам някои стоманени оборудване го направи няколко пъти и след това се движат.
Мисля, че това не е възможно в хотел приличен. може би Leuckart е. така че аз трябва да се намери празен район, за да работи генератор и конвертиране на бмк глицидат и директно пара, но топките ми не са достатъчно големи, за да отиде Белгия има това, което знам много празно пространство. За сега търся на къщи за продажба или офиси.
и в същото време мисля за правна buisiniss.

Казаха ми го
аз не съм аз, така че знаете,
но вече го направих, предполагам.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Истинска история. Преди около година отседнах в местен хотел за няколко нощи. доста голяма верига, няколкостотин стаи, вътрешен/външен басейн, сауна и т.н. Цяла нощ, на всеки половин час, като по часовник, като се започне от около 2:00 ч. и се свърши в 6:00 ч. :в съседната стая тоалетната се пускаше около 5 пъти подред и усещах миризма на солна киселина или каквато миризма се отделя, лошо! Опитах се да разследвам и разбрах, че до мен няма стая! В листовките имаше разположението на целия хотел и там просто нямаше врата, а съседната стая беше на 2 врати, надолу по коридора. В целия хотел това беше единственото място, което не беше на модулен тип измерване между вратите. Според моята теория са пускали тръба в тоалетната, за да изхвърлят изпаренията. Убеден съм, че това е вътрешна операция, която се извършва там. Само някой, който не спи по цяла нощ всяка вечер и случайно се намира в съседната стая, би забелязал това.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
някои лекарства могат да бъдат произведени в гората за няколко часа, напр. a-pvp 4mmc 3mmc 2mmc 4cmc 3cmc bk mdma.Speed форма A-Oil
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Кое би било най-лесно да се направи?
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Знаете ли дали в този форум има синтез на bk mdma? и на A-PVP
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Може да е странно, но производството им в къщи под наем с добра или импровизирана вентилация може да работи
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Да се наемат къщи, които не са на ваше име ,
и използвайте аспираторна водна струя си страхотно. използвайте в контейнер и свържете маркуч отгоре и го поставете вярно сифон (там бяха водата остава срещу бунт миризма)вода отводнителен душ или кухня. и включете водата от време на време. в апартаменти или са били няколко души, свързани към една и съща тръба за отводняване те може да миришат нещо.
Поне миризмата не идва от (най-добре не от вашата) къща. така или иначе не препоръчвам да го правите в дом, където има други хора. когато ви арестуват, ще ви накажат за това, че сте изложили хората на опасност, мисля, че не си струва, дори и да знаете какво правите. Просто хвърлете една Кобра в коридора, за да държите хората нащрек за терористи, последната част е шега.
Когато температурата навън е по-комфортна, мисля, че е възможно да се работи в малък мащаб. генератор за захранване с гориво или няколко автомобилни батерии за разбъркване и водна помпа. Никога не съм го правил, но мисля, че е възможно.
 
Top