Question Мога ли да направя MDMA с медикаменти като Vyvanse или ritalin или adderal?

kamkam@

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Имам достъп до медикаменти като modafenil vyvanse adderal и имам опит в изработването на edibales и vape thc патрони , знам, че се интересувам от изработването на MDMA или ectasy или розов кокаин , доза някой може ли да ми помогне. възможно ли е? като бизнесмен в областта на канабиса съм любопитен мога ли да изработвам наркотици с медикаменти за ADHD?
в моята страна Vyvanse струва около 10 USD за 70 mg x 30 , толкова е евтин и се подкрепя от правителството, а аз искам да печеля пари в тази ситуация
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
мдма и да речем риталин имат някои химически прилики, но би било наистина трудно да се направи моли по този начин. не си струва, импо. някой да ме поправи, ако греша

Розовият кокаин/тусиби е просто смес от различни наркотици, така че предполагам, че просто хвърляте лекарства за adhd и някои други глупости там и се уверявате, че е розов lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
мдма и да речем, виванс са химически сходни, но преходът е труден, така че не се прави така, по-евтино е да се купи мдма. Трябва да продадете евтините си каупсули Vyvanse dex.amph тук. Оригиналното туси е половината от 2CB и кока кола. 2CB може да се получи евтино
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Ако откриете начин, направете малко количество и го изпитайте и направете пробна експлоатация.
 
Top