Промени в правилата на форума

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Мисля, че прозвището "не купувайте от мен" е излишно и обезкуражаващо. Всеки, който купува на този сайт, би трябвало да е прочел правилата и те доста ясно посочват, че продавачите и производителите са одобрените продавачи, така че всеки, който не показва табелка, която посочва един от тях, не е одобрен от сайта да продава.
Чувствам се така, сякаш са ми дали шапката на глупака и са ме настанили в ъгъла предварително.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Вие подценявате доверчивостта и глупостта на хората. Тук искаме да предпазим такива хора от всякакъв вид измами.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Прав си, пич. След като стана незаконно просто да вървиш напред и да убиваш досадници... всичко тръгна надолу. 😠
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Няма проблем със съобщението, но формулировката със сигурност е неудачна, за разумните хора* това може да звучи малко непочтено. Също така целият опит показва, че подобни неща не възпират никого с лоши намерения, но обикновено дразнят честните.

*Разумните хора са половин Азия и цяла Полша ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Харесва ми фактът, че се дава статус на заглавието "Не купувайте от мен", така става ясно кои са продавачите и производителите. Всички транзакции, извършени с лице, което има статут не купувай от мен, очевидно са на ваш собствен риск и доверие.

Освен това гледам покрай това колко дълго човек е имал профила си. Дали е жител или член, след което каква активност има тук. Откритият характер на профилите тук, за да се види тази информация, може да помогне за доверието към дадено лице. Начинът, по който го виждам, е, че всички ние сме предимно приятелски настроени непознати.

След това има аспект на химията, хората с малък или никакъв опит биха били напълно унизени на други сайтове. Само за това, че задават въпроси отвъд техните възможности, тук е много по-прощаващо и за безопасността, образованието и не остракирането на човек, който задава въпроси.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Най-важното нещо е всички членове да останат в безопасност, което мисля, че администраторите се опитват да направят по най-добрия начин
И още нещо, всички синтези тук са достъпни на други места, но това, което прави това място уникално, е, че получавате вътрешни съвети за това как да ги направите по-добре купуват хора, които са имали опит да ги правят
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Също така възможността за получаване на необходимите химикали направо във форума е голяма :)
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Винаги е авантюра :) Радвам се, че имам добри доставчици за моите прекурсори, и мога да си представя, че е трудна работа за някой, който тепърва започва... много изпитания и разочарования :D
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Много вярно този форум е божи дар аз се борих в продължение на 4 години обвързване доставчик на прекусор, тъй като бях много заинтересован от тайната химия, а най-хубавото е, че тези статут ще намали броя на измамите, обичам моделите на величествената градина вендит
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Това наистина е така!

Какво е това за величествения модел на градинския автомат? Какво е това място?
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Той е изцяло основан на доверие няма ескроу това е психеделичен dw форум те са Новият продавач доверен продавач ans суперзвезда, ако i remenber добре, сигналът трябва да бъде потвърден от администратор, за да получите достъп до форума
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Това е интересно :) Имате ли линк за мен?

Изцяло основано на доверие ми звучи много психонаучно :D
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
По отношение на точка 4, разформироване на групите:
Признавам, че съдържанието на групите трябва да бъде достъпно за всички членове. Също така каквото и да е публикувано на BB като този, то е обществено достояние. постоянно и ничия собственост, винаги когато собствениците на дъски забравят това и започнат да вярват, че притежават съдържанието, публикувано от потребителите, това е началото на края. Можете да наблюдавате как това се развива в reddit в момента.

Така че и съдържанието на групите не трябва да се крие, правата за публикуване трябва да останат ограничени до членовете на групата, има много основателни причини за това и те са достатъчно очевидни, става въпрос за качеството на дискусията и възможността да се съсредоточим върху конкретни аспекти като чистотата на продукта пред краткосрочната печалба. Или пък печалбата над всичко останало, защо не.

thx
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Здравейте.
Защо статусът ми на производител изчезна?
Получих го и отлетях на почивка по работа,
при пристигането ми статусът ми не беше намерен. Изпратих ви всички снимки на лабораторията
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Защо се нуждаете от статуса на производителя в нашия форум?
 
View previous replies…

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Аз съм производител, това е много просто.
Ако има сериозни предложения, то ние сме готови да си сътрудничим и да доставяме прекурсори и да обучаваме хора при взаимноизгодни условия. През всичките тези месеци получавах несериозни писма в лични съобщения, в които хората не разбират какво искат.
Доказах ви, че аз съм производител на почти всички вещества, които се използват в търговската мрежа.
Като обикновен потребител човек не заслужава нужното внимание от страна на другите. Производителят е друго ниво.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Здравей, Ханк. Правилата бяха променени, както виждате. Сега, за да получите такъв статут, трябва да имате реклами с произвежданите от вас вещества в BB Market или BB Listing. Не ви ограничаваме да публикувате стоките си в насипно състояние.

Ако искате да си го върнете, моля, публикувайте обяви с вашите продукти в пазара.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
по този начин губите отлични химици, които печелят пари от обучението на хора и продажбата на реактиви, от това, което извлякох, сега производителят е принуден да продава тук, във форума за лекарства. Много производители го правят от страст, а не с цел печалба и проблеми със закона, продавайки на някой наркоман, който е на 18 години. После той отива в полицията и започва разследване. Ако това е политиката никога няма да е форум за хора със страст само за спънкове и дилъри които изобщо не се познават по химия и искат да сте като Пабло Ескобар хахах
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Здравейте, екип на ББ :)

Много мислих за десижън за премахване на групи от форума.

Разбирам колко е важно да се модерира по-добре търговската част на форума и следователно да се забранят търговските групи.
Но какво да кажем за местните групи или за обикновените обществени групи?

Няма ли да е от полза за общността да ги поддържа, тъй като те често са място, където новите потребители могат лесно да намерят контакти в своята страна или област на компетентност.
Струва ми се, че запазването на групите на общността + местните групи и по-скоро въвеждането на модератор, който може да следи отблизо дейностите в групите, би било от по-голяма полза за форума, отколкото просто да се забранят всички групи :)

Поздрави,

Гордън
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ето защо се появиха лентите. Ние си помислихме същото.
Но има проблем, че не сме в състояние да ги модерираме качествено. Предпочитаме да отворим отделен раздел във форума за всяка езикова група/страна.
Но за целта трябва да се намери някой, който да е способен да модерира раздела. Закупете реклама, популяризирайте форума на местния пазар. Отдайте се изцяло на тази работа. Тази дейност не бива да е хоби, тя трябва да е основно занимание.

Ако сте готови да го направите, изпратете стратегията си за развитие и ще обсъдим условията за сътрудничество.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Хубаво е да чуя, че сте отворени за обсъждане на такива неща.

Смятам, че е най-добре да продължим да обсъждаме всичко в DM :)

Приятно изкарване!
 
Top