Question Аналог на кокаина

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Здравейте! Търсим евтин и добър аналог на кокаин на базата на тропанов алкалоид .
Можете ли да ни препоръчате нещо друго освен тропарил?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
На пазара в Китай има сайт, който предлага 4-флуоро-кокаин HCl. Просто свалете този парафлуор от там и ще имате истински синтетичен кокаин за 30 USD/г. Има серия win, win 35,xxx е para -choro Troparil, това е стандартният аналог на кокаина, който се измерва отново за dat agonism. Успех в намирането му. В Алибаба имат проби от 2-метокси-3-тропинон за 30 долара/кг. Просто се нуждае от бензоил бензоил молекула и метилов естер за кокаин и пръстен замяна бензил ви приземява в планината от кокаинови аналози
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Много бих се радвал на линк към надежден доставчик на това, което споменахте, ако само вие сте достатъчно любезен, така че, моля, не се колебайте да ми пишете, ако избягвате да публикувате това публично. Наздраве!
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Как бих могъл да добавя бензоената киселина към молекулата?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
α-PHiP какво представлява, прилича ли на кокаин? Не виждам много информация за него. Искам нещо, което мога да консумирам и да има същия ефект като кокаина, но по-евтино.
Ако някой може да ми даде някаква информация, трябва да си купя виагра и там, където я купувам, продават и това
така че аз правя поръчката
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Това е катинон. Всъщност е много по-силен от кокаина в отдела за допаминови агонисти. Някои от тези неща (a-pihp, a-php, a-pvp) карат хората да се побъркват и да ядат лицата на хората. Една силна доза е 25 мг то нещо, в сравнение с 200 мг за кокаина. Определено бих го опитал
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Започнете от ниско! Осъзнавам, че Тази връзка е a-php, но ще бъде подобна 40 mg перорално или 25: опушен ще ви накара да искате да бягате и скачате 🤷😅.vif ме накара да го направя, той е шибано силен. Със сигурност не правя това, като пуша метамфетамин или крек
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP е APVP+... от pubs.acs.org;
"Увеличаването на дължината на α-въглеродната странична верига на аналозите на 1-фенил-2-(пиролидин-1-ил)етан-1-он от метилова (α-PPP) до пропилова (α-PVP) група води до рязко увеличаване на афинитета към подтиповете на MR, а един допълнителен въглерод (α-PHP) допълнително повишава афинитета към MR"
 

Attachments

  • W4xSRBvu5T.gif
    W4xSRBvu5T.gif
    29.2 KB · Views: 14

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Опитайте диметокаин ;)
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Познавате ли някакви прилични източници в ЕС за ДМК?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Бих искал да опитам и аз! Мисля, че четох, че е с 1/3 от силата на кокаина, но го сравняват с фармацевтичен клас. Ако вземете предвид средната чистота на продукта на крайните потребители (50%), тогава той е 60%™ по-силен от кокаина. Наистина няма много неща, които не бих опитал.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Диметокаинът (DMC, ларокаин), синтетично производно на кокаина, е широко разпространено "легално високо" вещество, употребявано като "ново психоактивно вещество" (НПС), без да са проведени каквито и да било тестове за безопасност, например изследвания на метаболизма. Ето защо целта на тази работа беше да се изследва неговият in-vivo и in-vitro метаболизъм чрез използване на течна хроматография-(висока разделителна способност) масспектрометрия (LC-HRMS). DMC беше приложен на мъжки плъхове от породата Wistar (20 mg kg(-1)) и урината им беше извлечена или чрез твърдофазна екстракция след ензимно разцепване на конюгатите, или чрез използване на протеиново утаяване (PP). Метаболитите са отделени и идентифицирани чрез LC-HRMS. Основните реакции във фаза I са били естерна хидролиза, деетилация, хидроксилиране на ароматната система и комбинация от тях. Основната реакция от фаза II е N-ацетилиране на частта от р-аминобензоената киселина на непромененото изходно съединение и на няколко метаболита от фаза I. Идентифицираните метаболити след това бяха използвани за идентифициране на DMC в урината на плъхове след прилагане на обща потребителска доза. Чрез използване на GC-MS и LC-MS
стандартни подходи за скрининг на урина (SUSA), DMC и неговите метаболити могат да бъдат открити в пробите от урина.
Диметокаин в дози по избор
Диметокаинът, необходим за употреба в свободното време, обикновено се използва например като кокаин, инсуфлиран, наистина е лесно да се приеме и интравенозно. Не е задължително да се препоръчва приемането на необичайно високи дози диметокаин, за да се получи прилив като при кокаина, че количеството може да бъде прекомерно, може да се счита за основен проблем за вашата сърдечно-съдова система. Insufflated нормално количеството на диметокаин варира от 100 близо до двеста мг, но новаците трябва да започнат с по-малки нива, предложени са петдесет милиграма.





В случай, че се използва интравенозно, отколкото дозата на лекарството може да бъде далеч по-ниска, но купувачите дори и така използват до сто милиграма, за да постигнат по-големи ефекти.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Знае ли някой за някакви аналози на крека, които могат да се поставят в цигари и да се пушат?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Аз само следя, докато седя тук и редувам пушенето на метамфетамин и крек. Проучвал съм обстойно аналозите на кокаина и никога не съм виждал изследване на ефикасността на изпаряването им. Анекдотично, една европейска кохорта на този сайт ми каза, че можете да пушите базовата форма на диметокаин cas# 94-15-5, за която се смята, че има 1/3 от активността на cns на кокаина и не е незаконна в някои европейски страни.
Ug67xysekh
 
  • Like
Reactions: vis
Top