Синтез на кокаин от тропинон

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Със сигурност ще го изпробвам и ще ви споделя видео уроци

Bcz това е сериозно неизследвано нещо.
Ако това е възможно, разходите за производство на кокаин ще бъдат близо до около 500-700 долара

Аз също се интересувам от него.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Повечето от форумите на Darkweb RC има синтез на кокаин, това е правилната формула, но добивът доста ще бъде ниска, така че аз препоръчвам да го направи от растение, им не експерт в кокаин, но листата на кока е по-добре
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Ако получим добив дори от 50%, отколкото и като се има предвид цената на кокаина и цената на реагентите, производството му е много евтино.
 
View previous replies…

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Искам да направя това, можете ли да помогнете, моля?

Мога да получа 2-CMT
 

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Моля, кажете ми резултатите.
Много съм заинтересован от това.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Знам къде да купя метилекгонин
 

OmID

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Имате предвид дихлорметан (Ch2cl2) от Chcl2 ?
 

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Имате някои въпроси.

Редуцирането на 2cmt с NaBH води до получаване на 50% еми. Каква е останалата част?

И как да се отдели eme от тази смес за по-нататъшна употреба?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Разликата между тях е, че карбинолът в 2-кмт е заменен с хидрокси. 2-cmt придобива 1 водород . Другите вероятни съединения, които се получават, са натриев метабохидрат и водороден газ (H2).
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Това е, което търситеһттр://........

В изсушена в пещ 100-милилитрова колба с кръгло дъно се добавя 1,00 g (4,25 mmol) (+)-екгонин метилов естер HCl със 7 ml сух пиридин и се разбърква на ледена баня. Реакцията е защитена от влага с аргон. Капково в продължение на 5 min се добавя разтвор на 0,8 ml (6,85 mmol) бензоилхлорид в 5 ml пиридин. След като добавянето е завършило, ледената баня е била отстранена и реакцията е била разбърквана 24 часа под аргон. Добавен е сух ацетон (200 ml) и суспензията е филтрирана чрез смукателна филтрация. Суровият (+)-кокаинов хидрохлорид се промива с още 100 ml сух ацетон. Продуктът е изсушен, като са получени 1,28 g (89 %). Хидрохлоридът се разтваря в 20 ml вода, pH 8 се повишава с 5% амониев хидроксид и се екстрахира 4 пъти с 50 ml метиленхлорид. Разтворителят се изсушава над натриев сулфат и се изпарява във вакуум. Свободната база се рекристализира от диетилов етер и петролен етер, като се получава 1,01 g (78%) чиста (+)-кокаинова база, [α]D24 +35,8° (c=1, 50% воден EtOH), mp 96,0-97,5°С. В литературата48 е посочен (-)-енантиомерът с [α]D24 -35° (c=1, 50% воден EtOH), mp 98°С.

Рацемичният и (-)-кокаинът могат да бъдат синтезирани чрез същата процедура на бензоилиране и почистване, като се използват съответно (+)-EME и (-)-EME.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Разликата между тях е, че карбинолът в 2-кмт е заменен с хидрокси. 2-cmt придобива 1 водород . Другите вероятни съединения, които се получават, са натриев метабохидрат и водороден газ (H2).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Основните метаболити на кокаина, открити в урината, са
Бензоил екгонин
Екгонин метилестер
1 просто се нуждае от естерификация (редукция и метилиране)
2 просто се нуждае от описаното по-горе бензоилиране.

Не казвам, че трябва да рециклирате урината си, но. Бихте могли
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Има 4 хирални въглерода за 8 възможни изомера, Каквото и да очаквате за добива, разделете го на 8
LwJPBhFZb7
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Донякъде се страхувам да помогна.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Много ми е интересно да видя видеоклип по този въпрос. Звучи като че ли ОП е направила синтеза поне веднъж. Ще публикувате ли резултатите от ЕК или ще ни кажете съотношението на изомерите? Каква е била цената за производство? Ако изомерите са подобни на кокаин, но не са кокаин, какъв yeild отчитате? Ако в продукта ви има кокаинови изомери, той всъщност не е кокаин, а смес.

Бихме могли да го извлечем от растителна материя, но не всички сме в Южна Америка. Бихме могли да правим подобни наркотици, но ако правим подобни наркотици, то вече има по-добри наркотици, imo.

Може ли някой да отговори дали този път е жизнеспособен в малък мащаб, ако човек не планира да печели от него? Колко би било необходимо, за да се произведат, да речем, 30 г?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Най-доброто, което мога да направя 🤷🏻‍♂️
 

Attachments

  • vTUxDL6Gaj.jpeg
    vTUxDL6Gaj.jpeg
    268.6 KB · Views: 165

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Възможно ли е да се синтезира метилекгонидин от метилекгонин?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Last edited:

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Намирам го за твърде труден за мен хаха
Аналозите на кокаина като RTI-31 бяха интересни и исках да се опитам да ги синтезирам.
Както и да е, благодаря ви много!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
КИТАЙЦИТЕ ще ви продадат 2-кмт, което е само на няколко реакции разстояние. Получих ценова оферта от тях, но не можах да си я позволя въз основа на страха, че няма да мога да се справя. Те ми предложиха 150 долара за проба от 10 г. Така че сигурно гледате към... идик, 10 000 кг?
Знам, че работи, защото около 1 от 200 проби, тествани от drugs-data, където я изпращате по пощата и плащате 100 долара, е синтетичен кокаин.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Ако искам да синтезирам от 2 cmt, каква е процедурата?
Всякакви примери биха били полезни...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Писал съм за това или по-горе, или в друга тема по тази тема. Реакция на алкилиране (метилиране) и реакция на Фишер на естерификация са 2 реакции. Можете да намерите примери в почти всяка схема за синтез на кокаин. Не бих предложил една пред друга въз основа на това, че не съм я правил.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Добре. Благодаря!
Ще потърся повече и ще прочета предишни публикации.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
На този сайт е описан пътят за синтез, но аз лично се съмнявам, че това ще проработи.

Проектиране на пътя за синтез
Пътят на синтез на метилекгонидин включва превръщането на метиловия естер на екгонина в метилекгонидин чрез серия от химични реакции.

Изходни материали
Метилов естер на екгонина, метилов йодид, натриев хидроксид, солна киселина, натриев бикарбонат, етанол

Реакция
Стъпка 1: Метиловият естер на екгонина реагира с метилов йодид в присъствието на натриев хидроксид, за да се образува N-метил метилов естер на екгонина.
Стъпка 2: След това N-метил естерът на екгонина се хидролизира със солна киселина, за да се образува N-метил екгонин.
Стъпка 3: След това N-метил екгонинът реагира с натриев бикарбонат и етанол, за да се образува метилекгонидин.
 
Top