Чешки метамфетамин (известен още като первитин) срещу кристален метамфетамин

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Едно доста важно нещо за чешкия первитин, който използва толуол. По чешките улици се получават до 90% мокри неща, които съдържат толуол. По този начин се прави ефектът на "бърза топлина" при нанасяне. При кристалните парчета метамфетамин усещате "щипане" заради HCL. Чешкият первитин съдържа и много небалансирани остатъци (производителите тук не дават акъл за чистотата)... като йод и понякога киселина от акумулаторни батерии. (Това може да навреди на живота!)
+Често се среща и "прегрята кафява гадост", която може да ви държи дълго време...
Чешкият первитин не е за чистота, но така или иначе можете да се почувствате достатъчно бързо от 90% + метамфетамин.
Чистият метамфетамин е гладък. Первитинът е като шкурка - остър.

Взимал съм много видове метамфетамин. Чешката гадост е по-луда и също така много по-опасна.

Чешките наркомани обикновено не искат чисти кристали, защото не се чувстват фит.
Току-що имам кристал от Холандия, приятелите не разполагат с достатъчно...
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Също така первитин е търговска марка на метамфетамин, използван от вермахта
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Да, това е факт. Името первитин се държи между хората.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Жалко е, че няма подробна процедура за готвене на метамфетамин на чешки език.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Какво имате предвид? Разбирам, че стандартният процес, базиран на (псевдо)ефедринови таблетки, използващи червен фосфор и йод, е добре документиран, както в литературата, така и във видеоклиповете тук, в ББ.
 
View previous replies…

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
когато го прочетох тук, отначало ми се стори смешно, но сега, като се замисля, всичко, което пишете тук, ме плаши абсолютно и най-накрая го разбрах.

Аз съм от Чешката република и активно готвя от почти 10-12 години, а преди това от 15-16-годишен редовно помагах на двама майстори от старата школа, които готвят, откакто съм се родил.


това, което всички вие пишете тук, са половинчати глупости или по-скоро просто теоретична химия, която не ви е от полза.


Повече от година търся тук някакви висши знания, ентусиазирано съм изненадан колко умни хора има тук, които знаят и могат всичко.


Известно време имах заблудата, че съм просто един непълноценен готвач, който има само някакви общи познания по химия... на всяка цена исках да науча начини, различни от нашия, чешкия...


сега изобщо не се учудвам, че тук, на пазара на наркотици, хората хвалят някакъв продукт, а в същото време дори не знаят как работи истинското ПИКО и спорят с един-двама души, които са прави, че струва пукната пара.


Аз пък търсех нещо, което не съществува... Всъщност намерих - моята гордост.

И ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГО НАРИЧАТЕ ПЕРВИТИН, така го е наричала компанията Temler Werke по време на Втората световна война


НИЕ ИМАМЕ ПИКО, ВИЕ, МАЙКОПРОДАВЦИ :-*
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Охладете се, пич, ние се радваме, че сте тук. Повечето от нас тук никога не са готвили, не притежават никакво формално образование по органична химия и не твърдят и не се преструват на обратното. Всички съвети или твърдения относно готвенето извън видеоуроците или изчерпателните писания трябва да се приемат с голяма щипка сол.

Ако желаете да бъдете полезни на общността и да споделите своя рецепта или да обсъдите конкретни аспекти на готвенето (съотношения, време, бързо/бавно добавяне на съставки и т.н.), вашият опит ще бъде много ценен. Можете да го направите тук, в тази тема, или в https://bbgate.com/b/Czech/, или където сметнете за подходящо.

Що се отнася до името, използвах "первитин" като полуформално име, което най-често се използва в новините и литературата, което би било най-добре за англоезичната аудитория.
 
Top