Мъртви капки или доставка по пощата?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Кое е по-удобно и по-безопасно за продавача и за купувача?
Дайте два отговора (от гледна точка на продавача и от гледна точка на купувача)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Мисля, че този въпрос е погрешен.
Доставката по пощата е "удобна", но по-малко сигурна.
Мъртвите капки са "безопасни", но не са удобни.
И за двете страни.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Не знам... Имам опит и с двете и по мое скромно мнение мъртвите души са безопасни и удобни, а доставката по пощата е неудобна, отнема време и е опасна.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Мъртвите капки са безопасни и удобни, ако живеете в средата на всичките си клиенти. Когато сте дори и малко отдалечени, да накарате хората да изминат разстояния, за да скрият неща на места, които не познават, е трескаво. Също така шофирането на големи разстояния, за да намерите неща, които са били оставени там, е огромно неудобство.
Най-близкото ми "разумно очакване за падане" е на около 10 мили.
Не е безопасно да се шофира със стоки на дълги разстояния, не е добре да се кара до нещо, да се огледа и да се кара отново.
Харесва ми идеята за капки, но просто не виждам как те са осъществими в близост до мен.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Искаме да кажем, че... този човек го е казал най-добре. Мъртвите капки са лоши, пощенските услуги са по-яки и мухлясали.
 

curious

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Освен това си спомнете как Робърт Хансен е бил заловен. Мъртво изпускане на класифицирани документи. Не е като някой да не може просто да ви чака да се появите... Изобщо не е голямо предимство пред пощенските услуги. Просто повече обикаляне с неща, които вероятно не искате да носите със себе си.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Уважаемият Хайзенберг е прав. Деддроп е идеално подходящ както за купувача, така и за продавача. Въпреки това много от приятелите на моите приятели бяха хванати да използват пощенската система. Все още не разбирам какво още искате да знаете.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Изобщо не съм против мъртвите капки. Бих предпочел да ги има. Но доколкото ми е известно, никъде тук не се предлага нищо подобно
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Като казвате тук, къде имате предвид?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Селски райони в Обединеното кралство
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
След това предвидете те да дойдат, тъй като продуктите са във вашите ръце. Работете в насипно състояние.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Аз не съм продавач, не е моя игра.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Затова вчера публикувах във Въпроси за доставка на мъртва капка до испания. Един куп мнения и нула отговори.

И така, къде се случват мъртвите капки? В кои държави се използва този метод?
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
НИТО ЕДНА СТРАНА не го използва, защото е ненадежден негов брат. Бъдете истински, ХАЙЗЕНБЕРГ рекламира този метод само защото е мечтател. Той вижда потенциал, но този потенциал не означава нищо в сравнение със сегашния метод на доставка, пощенските услуги са твърде удобни, за да се използва нещо друго.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Хаха, наистина ли сте сигурни, че нито една държава не го използва, то продавачи в източна европа никога не е имало.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Точно това имам предвид - мисля, че мъртвите капки вече са били обсъждани като разпространени на места като Полша и Сърбия - но не знам докъде се простира това...
Искам да кажа, че ми харесва идеята, а правенето на мъртви капки е по-рисковано за продавача и по-малко рисковано за клиента, според мен, но мрежата от капки трябва да е налице...
Искам да кажа, че с удоволствие бих се отказал от хората в този район, но как продуктът да стигне до мен, има ли достатъчно купувачи? Защото аз не искам да съм част от мрежата за доставки, искам да съм просто логистика за доставка на последната миля хаха
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Мъртви капки е например да скриете лекарствата под дърво, в торба, която прилича на боклук? Това изглежда толкова много работа.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Но ако имате наблизо гора, за хората, които живеят в селски райони, това изглежда перфектно, много лесно се намират места за скриване на наркотиците, няма много работа.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Просто няма достатъчно клиенти в селските райони...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Хубаво е да произвеждаш в селски район, макар че имаш проблем с дистрибуцията и, разбира се, с липсата на клиенти...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Нямам много възможности, на моето място няма пазар за това, което искам да произвеждам. Така че, ако искам да изкарам някакви пари от него, ще трябва да го продам W.W., което очевидно не мога да направя мъртвородено, така че, пощенска услуга да върви.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
А сега ме слушайте внимателно, ако нямате организиран и професионален екип, не можете дори да мечтаете за международна доставка на лекарства.
 
View previous replies…

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Да, разбирам какво имате предвид. Не мога да кажа нищо със сигурност, защото не споделяте страната си. тогава трябва да използвате собственото си творчество. накрая, например, ако пренасяте наркотици в рамките на страната, това не представлява голям проблем, дори можете да намерите нещо за себе си от видеоклипове в youtube, например скриване в бутилка за вода. останете в безопасност, моето свежо месо.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Бих искал също така да кажа, че капките вече се използват предимно за международни превози на наркотици (автомобили, пресичащи границите, подводници в океана, планери и т.н.), но би било полезно да има екип и тук(по избор).
 
Top