Мъртви капки или доставка по пощата?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Но ако имате наблизо гора, за хората, които живеят в селски райони, това изглежда перфектно, много лесно се намират места за скриване на наркотиците, няма много работа.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Просто няма достатъчно клиенти в селските райони...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Хубаво е да произвеждаш в селски район, макар че имаш проблем с дистрибуцията и, разбира се, с липсата на клиенти...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Нямам много възможности, на моето място няма пазар за това, което искам да произвеждам. Така че, ако искам да изкарам някакви пари от него, ще трябва да го продам W.W., което очевидно не мога да направя мъртвородено, така че, пощенска услуга да върви.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
А сега ме слушайте внимателно, ако нямате организиран и професионален екип, не можете дори да мечтаете за международна доставка на лекарства.
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Хм, можете ли да уточните това, моля, и се извинявам за невежеството си, тъй като съм новак в тази област.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Готов съм да помогна на начинаещите, доколкото мога, като преди всичко ще продължа да приема, че нямате организиран екип. Ако имате количество, което искате да продадете, използвайте разнос, ако живеете в многолюден град, разносът ще е по-прост, можете да продадете минимум 3-4 грама на човек, но ако сте в провинцията, трябва да продавате на едро, защото сте далеч от купувача, а той трябва да знае, че си струва. ако имате нещо друго предвид, винаги мога да отговоря.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Ако все още държите да използвате пощенските услуги, или трябва да познавате някой, който работи, или трябва да работите (но ако произвеждате и лекарства, това няма особен смисъл, защото е равносилно на допълнително време и труд). в коя държава живеете между другото, системата на всяка държава е малко подобна, но не всички са еднакви.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Благодарим ви за любезния отговор! Да, работя самостоятелно.
Живея в една доста отдалечена провинция. Съжалявам, че не мога да споделя коя точно е страната, тъй като по принцип много внимавам с анонимността.

В този случай как бих могъл да продавам на едро от моето местоположение? Фискализацията на държавната граница е доста строга в моята страна за гражданския транспорт, като автобуси, коли, велосипеди и влакове например.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Едно от нещата, които забелязах благодарение на вашето съобщение, е липсата на връзка с дистрибуторите... Виждате ли, в моята страна има много малко активни потребители на Tor/I2P/т.н., които са дилъри/кингпини/разпространители на наркотици. Доста е трудно да се установят такива връзки, ето защо ми хрумна идеята за изпращане на W.W.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Да, разбирам какво имате предвид. Не мога да кажа нищо със сигурност, защото не споделяте страната си. тогава трябва да използвате собственото си творчество. накрая, например, ако пренасяте наркотици в рамките на страната, това не представлява голям проблем, дори можете да намерите нещо за себе си от видеоклипове в youtube, например скриване в бутилка за вода. останете в безопасност, моето свежо месо.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Бих искал също така да кажа, че капките вече се използват предимно за международни превози на наркотици (автомобили, пресичащи границите, подводници в океана, планери и т.н.), но би било полезно да има екип и тук(по избор).
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Момчета, забравете за пощенската доставка аз не разполагам с комплицирано професионално състояние на мулета.
мъртви капки си изкуство можете да изкопаете 60 кг мефедрон в гората и никога да не ви хванат, мисля, че федекс няма да ви позволи да направите същото.
Също така в моята страна дилърите практикуват, или по-добре да кажа вече участват в доставката на таксиметрови шофьори))
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
За продавачи, които изпращат в световен мащаб
Обикновено използваме поща
Не може да се отрече, че има някои неконтролируеми фактори
Но ние ще сведем този риск до минимум
Нуждаем се от най-сигурния адрес за доставка от нашите клиенти
Защото имаме опит в глобалната доставка
Ние също така прикриваме товара
Например, ако стоките са задържани от митницата или са изгубени по време на превоза, (ще преговаряме с клиента), обикновено ще ги преиздадем на клиента, за да сведем до минимум загубите на клиента.
За продавачи (мъртви капки)
Въпреки че са най-старите методи за шпионаж
Този метод може да се използва само в местната държава, не може да се използва в международен план и има определени ограничения. Той може да се използва само в малък район.
Ако сте продавач в Германия, не можете да използвате Dead drops, за да продавате в други държави като САЩ.
Митническото обработване на стоки не е възможно за физически лица.
 
Top