Синтез на ДЕТ (и аналози на ДМТ, ДИПТ, МИПТ) от индол чрез ЛИАХ. Видео ръководство.

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Et₂O (диетилов етер ) - е еквивалентен заместител на МТБЕ.

Пропорции:


Когато е възможно, правим видео за най-популярните химични реакции. Нови видеоклипове ще се появят скоро 🎬
 
Last edited:

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Приятно ми е да се запозная с вас 1. Здравейте, бих искал да попитам, трябва ли да се нагрява претопяването за 16-26 часа? Каква е температурата на нагряване? Благодаря Ви. Моля, отговорете и ви благодаря. 2 В нишката за получаване на 5-мео-дипт, може ли да се използва метил-терт-бутилов етер като разтворител? Винаги ще очаквам с нетърпение отговора ви, иначе няма да мога да заспя. Моля, отговорете, за да мога да спя спокойно. Благодаря ви много. човек, който се нуждае от помощ
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Необходимо е да използвате А/К. Правилната температура е значително важна за работата с някои вещества.
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Може ли да се използва метил-терц-бутилов етер вместо него за последния етап на измиване?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Не знам със сигурност дали вместо него може да се използва диоксан или петролен етер.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Видях, че сте публикували нов учебник, но все още се интересувам от това. Здравейте, мога ли да задам още един въпрос? Възможно ли е да се използва метил-терц-бутилов етер като разтворител при направата на 5-мео-дипт по тази тема? 2. Приблизително до каква температура трябва да се нагрява претопяването в продължение на 16 до 26 часа?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте отново. Благодаря за любезните думи. Както казах, не мога да кажа със сигурност относно метил-терц-бутил етера като разтворител, предполагам, че няма да е толкова добра идея. Можете да проведете експеримент в малък мащаб.
Що се отнася до температурата, това е температурата, при която сместа се вари (зависи най-вече от температурата на кипене на използвания разтворител).
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Знаете ли значението на съществуването на слънцето? Лъч светлина от слънцето осветява група хора, които се страхуват от тъмнината, а вие сте като лъч светлина, който прави света цветен. Вие помагате на група хора, които искат да ви помогнат. Вие сте свободни не само за годините си на земята. Хората помнят, че е имало някой, който им е помогнал и ги е накарал да почувстват, че светът не е само злонамерен и досаден.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Това е ПРЕКРАСНА химия, но е толкова далеч от лесното, нискотемпературно редукционно аминиране от триптамин, като се използва съответният алдехид....

Все пак е доста невероятно да се види през какво е трябвало да преминете, ако сте искали да опитате някоя от тези реакции, преди да бъде открита тази нискотемпературна реакция.

Също така всеки път, когато видя някой да използва ротативка, ми се завиждаһттр://Напомням си, че правя ИЗКЛЮЧИТЕЛНО малки експерименти - радвам се обаче, че използвате същата система за екстракция като мен! Това означава, че вероятно съм в безопасност!
 
Top