Направи си сам смес от хапчета

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Изработен с ръчна преса за домашни потреби.
 

aryljones215

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Йо фам имам дий ръчен печат, за който имам нужда от помощ. в състояние ли сте да помогнете?
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
От публикацията ви изглежда, че се нуждаете от по-голяма сила на уплътняване. Уверете се, че машината ви може да генерира необходимата сила или/и че запълвате отвора на матрицата, както е необходимо.
Проблемите с потока ще ви накарат да се почешете по главата, мислейки, че налягането не е на ниво, докато всъщност няма достатъчно прах, за да се получи пълна твърда таблетка.
Ако не усещате никакво съпротивление при натискане на таблетката, тогава не се генерира достатъчно уплътняване, за да се създаде твърда и лъскава таблетка.
Добавянето на суровини като кристална мдма прави сместа за таблетки по-плътна, така че тя се уплътнява по-твърдо и по-лъскаво. Добавките с метален цвят също спомагат за създаването на по-твърда и лъскава таблетка в сравнение с обикновената бяла смес.
 

ModusVivendi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Здравейте,

какъв оцветител мога да използвам? Тя трябва да е неустойчива във вода. Трудно ми е да намеря нещо в интернет. Видях, че хлорофилът може да е това, което търся. Моля, помогнете ми с нещо.

Благодаря предварително.

Наздраве
 
Last edited:

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Направете някои проучвания за пигменти/диети/лакове и слюди. След като идентифицирате подходящ вид, можете лесно да се снабдите и да закупите от Alibaba или да намерите по-малък доставчик на място.
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Разполагам с tdp-0 машина за производство на таблетки, но не и с помощните вещества като колоиден силиций, магнезиев стеарат, микрокристална целулоза и ди-калциев фосфат, те са трудни за получаване в моята страна.
Видях, че нишестето и талкът имат много функции на помощни вещества, в какво съотношение бих могъл да използвам нишестето и талка, за да заменя повечето от вече споменатите помощни вещества, за да направя таблетки от 200 mg или 250 mg?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Нишестето и талкът, те не са подходящи като свързващи вещества. Съвсем наскоро видях тема за таблетки с ефедрин със свързващо вещество повидон. Може би се предлага във вашата страна? Има и начини да се правят таблетки без свързващи вещества, но това не е възможно за всички вещества, необходима е контролирана кристализация за определен размер на кристалите.
 
Last edited by a moderator:
Top