Съществуват ли все още фенталози 2022 г.?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Здравейте. надявам се, че това е правилният форум, но се чудя дали всъщност фенталозите все още съществуват? Всички в Reddit и Dread казват, че в никакъв случай, но не мога да повярвам, че някой химик всъщност не би печелил от това, ако трябва да бъда честен.

И тъй като току-що пропуснах този златен век, бих умрял, за да опитам нещо като FuF или AcytylFentanyl, ако е достъпен в тъмната мрежа, моля, кажете ми! А и за тези, които веднага намразиха Фент, моля, излезте. Той е ужасен само когато мръсниците дилъри го продават като хероин или го слагат в други несвързани наркотици.

Ако се чукате с Фентанил умишлено, трябва да знаете в какво се забърквате обратно, импо. И благодаря за помощта :)
 

Dopey4

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1

Поздрави,
Бях наоколо за Златната епоха и е срамно, че федералните агенции са заплашвали модераторите на пазара, като по същество са им казвали, че ако Фент или Фенталози се продават открито, те ще бъдат по-склонни да преследват пазара. Така че сега всичко е посочено като China White или синтетични опиати.

По време на златния век любимият ми беше MAF. За да отговоря на въпроса ви, потърсете проби в drugdata.org. Ще видите тонове различни разновидности на фента. Единственото място, където ми се струва, че са изброени, са китайските уебсайтове и отказвам да купувам всичко, което не е ескплоатационно. Също така, мога да кажа по цените, че нещата са изключени. Преди години имах един продавач на карф. Тогава цената беше 550 USD/г. и продавачът призна, че е намалена значително. Продавачът също така посъветва купувачите да отварят с ръкавици и маска и да режат допълнително, защото в противен случай рискувате живота си. Те също така препоръчаха да се използва Vmixer. Неотдавна попаднах на китайски продавач, който твърди, че продава 5 г чист карф за 850 щ.д. Наричам го глупост. Но може би това е Carf с много нарязан материал!

Причината, поради която знам, че фенталозите все още съществуват, е единствено благодарение на drugdata.org. Виждате голямо разнообразие от различни видове фент и фенталози. Повечето продавачи обаче нямат представа какво точно продават. Лично аз мисля, че златната ера е била по-безопасна. Тогава хората са обсъждали колко разфасовки добавят на грам, за да превърнат по същество отровата в нещо годно за консумация. Освен това, благодарение на собствения си опит научих кои сортове ми харесват и кои не, както и кои са просто прекалено силни, за да се занимавам с тях. Проверете drugdata.org и ще.видите какви сортове има.

Жалко е, че китайските уебсайтове искат от вас да купувате на едро още от самото начало и не ескроу. Научих си урока, като поръчвах фалшиви цигари. Разбира се, те никога не дойдоха и екранното име просто се вдигна и изчезна. Ако не мога да разчитам, че ще пристигне кутия цигари за 30 долара, аз Def няма да рискувам с 10 г фенталог или метаквалон.
 
Last edited:

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Благодаря за отговора. Може би съм намерил легитимен сайт, където можете да си купите поне зени и някои фенталози. Те работят от Хонконг, а не от Китай, така че това ще се провери. Уебсайтът също беше изключително труден за намиране чрез търсачките, което виждам като нещо добро, защото в Google получавате само ракови несвързани и измамнически глупости.

Смешно е, защото се пристрастих към описа поради рак и химиотерапия. Започнах с окси, след това хероин, след това rc's и сега толерантността ми е толкова висока, че fent hcl дори не ми направи гадно. (Имах законен доставчик от Индия за известно време и той изпрати нещата си и ги получи тук за 5 дни(!!), докато обикновено индийските неща дори не минават през митницата и отнемат седмици, тъй като съм в западната част на ЕС. Но той стана дебил и сега го няма за съжаление. Той също така беше в състояние да направи синтез на карфент, тъй като работеше в аптека/фабрика, където от време на време крадяха продукта.
Той твърдеше, че 1g на карф ще бъде 1000usd, за което бях готов, но ми липсваха пари поради това, че бях измамен толкова често. Неговият фент беше легитимен и винаги го получавах, а той имаше лабораторните тестове, за да покаже чистотата, която беше 98%. Жалко, че загубих този пич. Ако някой иска да знае имейла му, просто dm ме, може би също го познавахте или го познавате. Просто искам да знам защо той стана дебил и всъщност ме измами от 200 $ последния път, а за друг човек той открадна още 300 или така... тъй като той търсеше фент и карф в Австралия и беше до закупуване на до 10k в законни фармацевтични опиати на месец.

сигурно съм загубил 3 хил. долара от тези измамници. Ако някой знае нещо или може да помогне, моля, чувствайте се свободни да pm. 😭
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
От много години се занимавам с производството на различни психоактивни вещества.
Фентанилът и неговите аналози са много лесни за производство.
Най-добрите аналози са 3-метилфентанил и карфентанил.
АЕЦ се произвежда много лесно.
2-фенилетиламинът се получава лесно от бензилов цианид.
Когато се кондензира с акрилати, се получава незаместен АЕЦ, като с добавянето на допълнителни акрилати можем да получим заместен АЕЦ.
За да получим незаместения фентанил, вземаме обичайния АЕЦ и добавяме аналино група.
След това АНП в разтворител, разбъркваме и добавяме пропионилхлорид и разбъркваме в продължение на 8 часа. Разтворителят се приема за летлив. Един ден по-късно той самият отлита и остава утайка от фентанил хидрохлорид, която има висока чистота. (ANPP трябва първоначално да се пречисти).
Доколкото разбирам, във форума е забранено да се продават фентанил и неговите аналози.

В този случай мога да ви предложа последния етап на ANPP или друг заместител, който в един етап можете да превърнете в необходимия ви продукт, без да имате химически познания.
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Мога да ви помогна с 4-анилино-N-фенетилпиперидин.
Цена
1 г заедно с ацилиращ агент ще струва 600 евро.
10 г заедно с ацилиращ агент ще струват 5000 евро.

От 1 г от моя продукт ще получите 1,3-1,33 г фентанил хидрохлорид.
Бял цвят с чистота над 95%-98% хидрохлорид.

Висококачественият фентанил хидрохлорид съдържа около 2500-3000 единични дози за средния потребител.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Какво оборудване и стъклария използвате за синтез на фентанил и аналози ?
 

kpn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Да, има много фентъзита. Тук, в Канада, от известно време получаваме добри фентъзита със син цвят, те са нарязани, но все още са супер силни и са тествани за високо качество, добри за пушене, добри за стрелба (имах предвид, че са нарязани с някакви инертни неща, без други психоактивни вещества)
 
Top