Смятате ли, че това е бил мефедрон?

Sobsin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички, живея в иран
Преди около 2 години някакъв дилър ми даде някакъв кафяв прах и мисля, че имам някакъв G на кокаин ( днес в иран го наричат OD) , с мирис на парфюм на диор и се чувствам като най-доброто изживяване, което някога съм имал (също така всеки, който го смърка, се влюбва в него) Само една минута след като го смърка чувството на яснота и повече яркост. и увеличаване на сърдечния ритъм, наслаждавам се на всичко и съм любезен с всички. Говорещ и висока консумация и пушене, и увеличаване на режима на шофиране, и слушане на музика. нужда от секс. И като цяло всичко беше чудесно и ако употребявах повече от няколко реда, това предизвикваше безсъние. Сигурен съм, че е направен с фармацевтични хапчета и мисля, че е вид бърза топка. Може би риталин с окси или.... Искам да знам какво мислите за него
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Мефедронът се характеризира със силна еуфория и кратък период на действие, приблизително един час.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Напълно съм съгласен, че наистина е като да те удари тухла в главата внезапното силно пристъпление, но то е много кратко. Също така не мисля, че мяу-мяу причинява безсъние.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Може да бъде и метилон
 
Top