Question Някой друг използва ли диференцирани приложения/материали, за да купува лекарства онлайн?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Попитайте за приятел офк! :)

От известно време не съм в него... купувах малки количества метамфетамин, кокаин, хероин, метадон, зени и други синт опити на пазарите, но не се шегувам, какво, по дяволите, се случи? едва ли някой подходящ пазар все още стои и само XMR, което е малко досадно. много е отблъскващо и не мога да си представя, че нормалните хора наистина използват TOR или пазарите за наркотици много все още... тъй като всички измами, е трудно за нормалните хора да разберат XMR и т.н.

Наистина ли се преместиха в телеграмата?
 

dskaggs502

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 13, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Не мога да намеря къде да получа нутн
 
  • Wow
Reactions: vis

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Знам, че в моя регион засега работи само телеграма и ва, лол
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Само телеграма? в коя държава живеете?
 
  • Like
Reactions: vis

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
53
Изпратете ми dm момчета
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Чувал съм, че wickr е място №1 в момента, но ако искате да не ви измамят, това е почти единственото място.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Доколкото знам, wickr е само месинджър, който също е под юрисдикцията на САЩ
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Да, в общи линии е точно като телеграма. Лесно е да бъдеш измамен. Лесно е просто да откриете куп акаунти и да си дадете много фалшиви препоръки. Правих проучване на пазара и информацията е оскъдна, но ако се комбинират видовете услуги, социалните мрежи и услугите за частни съобщения са 2-те най-печеливши пазара на наркотици в САЩ.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Мисля, че Wickr може би вече дори е собственост на Amazon. Съмнявам се, че е безопасно
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Изглежда, че това е много, знам ли. Ако можете просто да отделите няколко часа за проучване, ще се справите обаче. (Някой знае ли дали имаме Библията на даркнета в бб? Ако е така, може ли да дадете линк към нея?) Аз също ще се радвам да помогна. Имаш ли проблеми с получаването на xmr? Намирането на избрания от теб наркотик? Кажи ми, човече.

Също така знам, че Телеграм има продавачи, но това място може да бъде толкова измамно, без никакъв реален начин за проверка на продавача
 
  • Like
Reactions: vis

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Имам проблеми с предаването на парични средства в XMR! Навсякъде, където погледна, отнема цели седем дни заради "задържания", също така съм малко объркан как да купя биткойн и след това да го предам в XMR. Опитвам се да бъда възможно най-сигурен, има ли предложения къде да закупя биткойн и след това да го превърна в XMR? Надявам се, че с по-добро време за изчакване?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Добре, мога да ви кажа с какво се занимавам. Купувам монета с ниски транзакционни такси от всяка борса (litecoin е това, което използвам напоследък), ако имате сметка в coinbase или където и да е там, не трябва да има задържане (от моя опит), след това го изпращам в портфейла на тортата и го обменям в xmr там. Или използвайте Haveno (аз не съм използвал това, но съм чувал добри неща. Направете си надлежна проверка) Това помага ли?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
След като се огледате за известно време, ще уловите червените флагове, които са мъртва улика за 95% от измамниците там. Прости неща като това, че продавачът ви изпраща първо съобщение, не го докосвайте. Всеки, който се опитва да ви притисне, като измисля някаква причина, поради която трябва да платите СЕГА, това е измама. По дяволите, ако са готови да извършат действителната транзакция чрез телеграма, това е почти гарантирана измама. Това е начин да намерите продавачи и да видите отзиви и да получите актуализации, но вие пренасяте бизнеса на друга платформа като сесията. Не се опитвам да подтикна никого към него, просто си помислих, че ще споделя, защото ми помогна много, особено с наркотици, които са по-трудни за намиране.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Има ли групи за намиране на легални доставчици? Това е най-трудното нещо, на което съм попадал
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Бях човек от дмаркет всички измами на изхода. Взех си почивка за известно време се върнах и всички те изглежда са затворени. Имах късмет веднъж с клирингова паметница останалото време съм бил измамен. Търся продавачи повече, надявам се продавачи от САЩ. FXE предимно е моят фокус, но аз се занимавам с доста други вещества. Всяка помощ ще бъде оценена, нов за BB.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Намерихте ли тук някой придукт, който бихте искали? Вече сте във форума, бихте могли да използвате този пазар.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Все още не съм закупил нищо и аз, като се налага да чакам прекомерно дълго време за "отключване" на средствата за.. Смятам, че от това, което видях досега, и от другите ми проучвания това е абсолютно най-доброто място, където поне да се срещнете с истински човешки същества, най-доброто, мисля, че сте го намерили!
Мисля обаче, че пазарът на Torzon е легитимен и много висока сигурност, планирайки да закупи нещо и там, така че поне една друга полулегална опция там.

А пред къщата ми не са спирали никакви каруци с ориз, така че мисля, че и тук сигурността е доста добра ;)
 

jambabampa

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Не работи?? 😪😪
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Това работи! :D :D

Само че отнема повече време, отколкото ми се иска.. След като имам действителен продукт вкъщи, се съмнявам, че ще псувам толкова много за това. Четейки назад постовете си, това е най-вече това, от което се оплаквам lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Банката Revolut(ion) работи добре и поема 1,5%. Сайтът на Trijo изглежда дори по-евтин.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Revolut(ion) Bank изглежда много интересно Благодаря ви, господине, регистрирах се, само трябва да изчакам да бъде налична в САЩ, надявам се скоро!
 
  • Like
Reactions: vis

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Telegram е добър
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Имам го изтеглен, просто трябва да го настроя за скритост. Засега само за да го стартирам, използвах моето "Правителствено име" lol
 
  • Like
Reactions: vis
Top