Ескроу

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Открита е грешка.
1. искам да депозирам сума в XMR, която е потвърдена.
2. отидете на ***/акаунт/папка/ и изберете xmr --> депозит
3. след това избирам сума в EUR или USD. тази сума се преобразува в xmr по някакъв начин и се генерира адрес.
4. но ако преведа на този адрес някаква сума, по-голяма от тази, която получих на стъпка 3, само сумата от стъпка 3 ще се приземи: останалата част ще изчезне.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Работим върху това да можем да попълваме свободно количество, без да генерираме някакво конкретно количество.

Ако имате такава ситуация, свържете се с мен и ще я оправим.
 
View previous replies…

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Проблемът не е само в това количество.
след като прехвърлих плащането от моя портфейл xmr на вашия адрес, от моя портфейл не можеше да се извърши никаква друга транзакция.
Всеки опит за влизане в системата със семена отива към синхронизиране завинаги.
Технически мога да вляза в профила си, но не мога да синхронизирам сумата си и да извършвам каквито и да било дейности. така че изглежда или като "в очакване", или като "блокиран".
Не знам каква е причината, но предполагам, че този проблем е свързан с това плащане, тъй като се появи веднага.

NZ3pQDbJai
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Защо ми пишете в лични съобщения и тук? Нека да ви отговоря утре, а вие да тренирате търпението си.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Отговорихте ми в PM, че не знаете причината, затова поставих този въпрос за общо обсъждане: Може би някои други потребители са се сблъскали със същия проблем???

Смятам, че това е сериозен проблем, ако не мога да получа достъп до портфейла си в продължение на няколко дни, откакто е извършено прехвърлянето на случаен адрес.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Проблемът не е от наша страна, а в това, че портфейлът ви не може да се синхронизира.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
да, разбирам, че това е "общ проблем". но сега той продължава повече от 48 часа, откакто плащането е извършено успешно в портфейла ви.
съвпадение? не съм сигурен.
не казвам, че това е проблем, създаден от ваша страна умишлено... ахахах...
но вярвам, че може да е свързано с алгоритъма ви за генериране на адреси или нещо подобно.

Да се надяваме, че ще го отблокират след 2-3 дни: има замразени монети, дори не мога да направя нова поръчка, за да си купя шибаната трева((((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Какъв вид портфейл използвате?
Не е необходимо да отговаряте, просто импортирайте ключовете в друг портфейл и синхронизирайте там.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Благодаря, братко. ще опитам някоя друга платформа, за да получа достъп.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Първоначално е създаден на xmrwallet.com

Е, направих няколко опита да импортирам ключовете си в някой друг портфейл: бяха използвани приложението и уебсайта на mymonero със същия резултат: проблем със синхронизирането.
Изглежда, че последната ми транзакция не е била обработена правилно или нещо подобно, не знам точно
 
Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
UPD: най-накрая получих достъп до средствата си с един странен портфейл "monerujo". Освен този сега човек беше в състояние да синхронизира всички данни.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Не знам нищо за монеро, как да купя, как да платя, как да отворя портфейл, някой тук може да ми обясни pls и как да направя транзакция?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Купи Monero в Kraken > създай портфейл, MyMonero е добър > изчакай дни, обикновено седмица, за да може средствата в Kraken да бъдат изтеглени > изтегли ги в новия си портфейл > за допълнителна анонимност добавих втори портфейл към моя MyMonero и преместих XMR отново от първия портфейл в новия > Влезте в сайта, кликнете върху портфейла си горе > знакът плюс до "XMR" > сайтът ще ви даде линк за депозит > върнете се с него в портфейла си, въведете този код в полето "изпрати" > опреснявайте сайта като луди, докато го видите в сметката си

Ако не можете да следвате това, вероятно трябва да направите "малко" повече проучвания, преди да опитате да направите нещо от това
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Ще се опитам, благодаря
 

Lucy12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Здравейте! Бих искал да знам дали има възможност да се заличат всички минали транзакции и ескроу?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравейте, те ще бъдат изтрити автоматично след 90 дни.
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, нов продавач, ако получавате нова платена поръчка, къде да изпълните поръчката? някакъв бутон? или просто да публикувате номера за проследяване в разговора?
--Просто прочетох това:
Когато купувачът получи поръчката си, той трябва да кликне върху бутона "Завършване на сделката". Това действие позволява на продавача да получи плащането за поръчката.
Има ли някакъв бутон за продавача?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Всеки има бутон "Покани администратор".
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
така че всяка поръчка трябва да поканя администратор в разговора? и след това да публикувам номер за проследяване там?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Вече отговорих на този въпрос вместо вас, защо се повтаряте?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Трябва да изчакате, докато клиентът потвърди получаването на пратката. След това ще получите парите си. В случай на дълъг офлайн превод или игнориране от страна на клиента, може да поканите Админ, за да разреши проблема ви.
 
Last edited:

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Благодаря за отговора, разбрах го, много благодаря
 
Top