Question Всичко, което научих тези дни за метамфетамина (поправете ме, ако съм сбъркал, все още се уча)

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Разредена солна киселина-> Тя може да бъде закупена от магазин за железария. Той Тя се продава като средство за почистване на блокове и тротоари. Наричат я муриатична киселина.

Натриев хидроксид-> Тази киселина вероятно вече имате. На повечето места го наричат "сода" каустик" или белина; е препарат за почистване на мивки и канали.

Етилов етер-> Вероятно ще трябва да произведете. Не се притеснявайте, той е мек. Просто отидете в местния магазин за хранителни стоки или магазин за авточасти и вземете Кутия от тази "стартова течност", която се предлага в спрей. Тя се използва за студен старт на бензинови двигатели.


Назален инхалатор "ВИК"-> Никой друг няма да подейства, докъдето знам. Има ги във всяка аптека или хранителен магазин и т.н. Ще ви трябват около 12 от тях, но не купувайте такава дузина, освен ако не е зима, за да можете да кажете, че е за лазарета ви, който се запасява за пациенти. В противен случай купувайте по две наведнъж, ако е възможно. Обадете се на приятел да ви помогне. Фармацевтите от аптеката те обикновено ще знаят какво става, ако купувате голямо количество.



Списъкът с оборудването ще публикувам по-късно, поправете ме, ако има грешки в този пост, моля, научавам много от вас, хареса ми форумът, @Berlin777 ми помогна много, приветства ме, чувствах се комфортно тук
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Основната ви цел ли е да получавате повечето от химикалите без рецепта (OTC=Over The Coutner)? Ако не, бихте могли да закупите тези химикали директно от доставчик и да спестите време :)

. Забавлявайте се с ученето и добре дошли във форума!
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
И така, по-добре ли ще е за мен да купувам директно от доставчик?

Благодаря, наистина ми харесва форумът
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Винаги е най-добре :) В днешно време можете да си купите дори по-скрити от доставчика, отколкото ОТС, чрез даркнет.
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
По-безопасно е да се купува тук във форума, отколкото на други места в даркнета, нали, защото тук изглежда много надеждно и сигурно
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Това зависи от доставчиците, но този форум е едно от най-добрите места за бързо намиране на химикали. По принцип трябва да купувате само със системата за доверително управление, която форумът предлага :)
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
В някои държави, като тези в Южна Америка, има дори по-строги разпоредби от тези в САЩ и ЕС.

По този начин правят придобиването на химикали чрез покупка наистина скъпо и потенциално опасно, така че обикновено извънборсовият превод е начинът да се направи.

Приветствам ОП за това, че е стигнал толкова далеч в проучванията си за ОТС продукти като заместител на действителните химикали.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Радвам се, че успях да помогна на някого, тъй като бях в същото положение и дори не знаех откъде да започна, защото има твърде много информация за анализиране за един пълен новак, вероятно дори съм бил болка в задника на някои потребители, които задаваха гадни въпроси😅
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Етилацетатът се предлага в железарията като заместител на разредителя за боя. Препаратът за почистване на канализация със сярна киселина е с 95% чистота в железарията. Вм&п нафтата е универсален неполярен разтворител. Чистият ацетон може да се намери почти навсякъде като лакочистител за нокти. Хлорираният препарат за почистване на карбуратори е dcm, метилен хлорид. Около 75%. Течността за стартиране на двигатели често съдържа етилов етер и или хектар, или шестнадесетичен. Епсомската сол е добро средство за сушене, след като бъде приготвена. Изопропилов алкохол 91% може да се осоли с трапезна сол до почти безводни условия. 🤔 Формичките за пай от Pyrex са 3 долара и работят добре за пайове, а също и за рекристализация
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Течността за стартиране на двигателя съдържа диетилов етер и хексан или хептан. Съществуват видеоклипове за това как да се произведе диетилов етер от етанол. Devil Springs и Everclear имат висок процент етанол. В интернет може да има лабораторни изследвания на етанол. Дибутилов етер може да се използва за реакция на Гринярд на етилмагнезиев хлорид с ацетонитрил и солна киселина за получаване на P2P (фенил-2-пропанон).
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Бензилмагнезиев хлорид и ацетонитрил Предполагам, че или ви липсва ароматният пръстен. Въпреки че, ако успеете да го направите, кажете ми как, след което ще ви кажа как да направите амфетамин от междинния продукт директно, без да минавате през P2P ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Късно за редактиране, току-що видях, че вече сте коригирали това.

THF това, което е PVC в цимента/лепилото, обикновено се използва в Григнарс като разтворител, благодаря, че споменахте за di-N-бутилетера, който е нов за мен и изглежда достатъчно лесен за приготвяне, много полезен, предполагам, че знам куп реакции, които просто протичат по-добре в етери, както Al/Hg.

Ултразвукът и добавеният йоден кристал помагат повече, отколкото цялото сушене и изключването на въздуха на света, когато става дума за Гриняр.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Чудесно е, когато можете да получите чисти химикали, предназначени за доброкачествена употреба. И ако можете да си ги набавите на място с пари в брой. Натриевият хидроксид се нарича луга и е кейнър за източване. Каустичната пепел е калиев хидроксид и е много много подобна, но не е толкова лесно да се намери
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Твърде трудно ли е да се намери? Къде би било добро място да се опитате да го намерите?
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Ако живеете в СА. МеркадоЛивър разполага с всички тях.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@Gusfring666 Лесно е да се намери в интернет, но просто няма много общи употреби за него. Стабилизатор, който да предпазва тениските ви с тишърт от избледняване, е всичко, за което се сещам от върха на главата си. Няма много причини, за които да се сетя, за да го използвате, освен ако просто не се нуждаете от калиевия метал, който ви е маркирал, защото отговорих в грешната кутия
 
Top