Question Всичко, което научих тези дни за метамфетамина (поправете ме, ако съм сбъркал, все още се уча)

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Разредена солна киселина-> Тя може да бъде закупена от магазин за железария. Той Тя се продава като средство за почистване на блокове и тротоари. Наричат я муриатична киселина.

Натриев хидроксид-> Тази киселина вероятно вече имате. На повечето места го наричат "сода" каустик" или белина; е препарат за почистване на мивки и канали.

Етилов етер-> Вероятно ще трябва да произведете. Не се притеснявайте, той е мек. Просто отидете в местния магазин за хранителни стоки или магазин за авточасти и вземете Кутия от тази "стартова течност", която се предлага в спрей. Тя се използва за студен старт на бензинови двигатели.


Назален инхалатор "ВИК"-> Никой друг няма да подейства, докъдето знам. Има ги във всяка аптека или хранителен магазин и т.н. Ще ви трябват около 12 от тях, но не купувайте такава дузина, освен ако не е зима, за да можете да кажете, че е за лазарета ви, който се запасява за пациенти. В противен случай купувайте по две наведнъж, ако е възможно. Обадете се на приятел да ви помогне. Фармацевтите от аптеката те обикновено ще знаят какво става, ако купувате голямо количество.



Списъкът с оборудването ще публикувам по-късно, поправете ме, ако има грешки в този пост, моля, научавам много от вас, хареса ми форумът, @Berlin777 ми помогна много, приветства ме, чувствах се комфортно тук
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Етилацетатът се предлага в железарията като заместител на разредителя за боя. Препаратът за почистване на канализация със сярна киселина е с 95% чистота в железарията. Вм&п нафтата е универсален неполярен разтворител. Чистият ацетон може да се намери почти навсякъде като лакочистител за нокти. Хлорираният препарат за почистване на карбуратори е dcm, метилен хлорид. Около 75%. Течността за стартиране на двигатели често съдържа етилов етер и или хектар, или шестнадесетичен. Епсомската сол е добро средство за сушене, след като бъде приготвена. Изопропилов алкохол 91% може да се осоли с трапезна сол до почти безводни условия. 🤔 Формичките за пай от Pyrex са 3 долара и работят добре за пайове, а също и за рекристализация
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Течността за стартиране на двигателя съдържа диетилов етер и хексан или хептан. Съществуват видеоклипове за това как да се произведе диетилов етер от етанол. Devil Springs и Everclear имат висок процент етанол. В интернет може да има лабораторни изследвания на етанол. Дибутилов етер може да се използва за реакция на Гринярд на етилмагнезиев хлорид с ацетонитрил и солна киселина за получаване на P2P (фенил-2-пропанон).
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Хептан и хексан са това, което Google нарича хептан и хексан 😅Определено има лабораторен етанол в Amazon и ebay. Етилмагнезиев хлорид звучи трудно за получаване, но наскоро прочетох документ, в който се описваше използването на cfc като R-11 и други трихлоросъединения за направата на инвитро григнарди невероятно е какво може да се купи онлайн в наши дни. Първоначално се притеснявах, че ще купя популярно средство за балсамиране от голяма компания за онлайн продажби, но прочетох, че миналия месец са били купени 200, което ме накара да се почувствам малко по-добре
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Имах предвид бензилов магнезиев хлорид, а не етилмагнезиев хлорид. Правописна грешка. Добавяте магнезиеви стружки в диетилов етер (или дибутилов етер) и бавно добавяте бензилов хлорид, за да се образува бензилов магнезиев хлорид. След това добавяте ацетонитрил. Кристал йод може да помогне за образуването на григнардовия реагент. Надраскването на магнезиевите стружки, ако не са пресни, с нещо за драскане на стомана с брилянтна подложка помага. Ултразвукът също може да помогне на григнардовите реакции.
 

Attachments

  • iFwoBfNLGS.jpg
    iFwoBfNLGS.jpg
    13.7 KB · Views: 88

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
....и предполагам, че под аргон или азот? Чел съм, че инертната атмосфера е предпоставка за направата на григнар и именно тя е спряла повечето от опитващите се да го направят
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Диетил етерът е много летлив и не пропуска кислород. Понякога са необходими по-високи температури, затова може да се използва дибутилов етер, който все още е достатъчно летлив, за да изключва кислорода.
 

Attachments

  • bRfK0265oD.png
    bRfK0265oD.png
    188.5 KB · Views: 132

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Може би това е за някои григнардови реакции, които изискват продължително нагряване, че е необходима инертна атмосфера и етерът не е достатъчен.
 

Attachments

  • 6eMpzIoBqf.png
    6eMpzIoBqf.png
    198.8 KB · Views: 103

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Бензилмагнезиев хлорид и ацетонитрил Предполагам, че или ви липсва ароматният пръстен. Въпреки че, ако успеете да го направите, кажете ми как, след което ще ви кажа как да направите амфетамин от междинния продукт директно, без да минавате през P2P ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Късно за редактиране, току-що видях, че вече сте коригирали това.

THF това, което е PVC в цимента/лепилото, обикновено се използва в Григнарс като разтворител, благодаря, че споменахте за di-N-бутилетера, който е нов за мен и изглежда достатъчно лесен за приготвяне, много полезен, предполагам, че знам куп реакции, които просто протичат по-добре в етери, както Al/Hg.

Ултразвукът и добавеният йоден кристал помагат повече, отколкото цялото сушене и изключването на въздуха на света, когато става дума за Гриняр.
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Ако разгледате това видео,
, можете буквално сами да си направите диетил етер.
Проблемът е в набавянето на Сярна киселина.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Хей, човече, с удоволствие бих се включил в това. На път съм да направя основния необходим списък. Как или къде мога да получа необходимите знания, за да започна?" Щастлив да дари %BTC за добър пациент , ментор. Решавам дали да си купя необходимата стъклария тази вечер на място
Благодаря момчета,ще бъда благодарен ако мога любезно да се уча с вас.
 
Top