Всичко, от което се нуждаете, за да започнете да готвите

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Да предположим, че сте решили да се опитате да приготвите някакви лекарства. Прочели сте инструкциите, морално сте готови. Сега е време да подготвите работното си място, домашната си лаборатория. Няма значение дали ще готвите в кухнята, в гаража или във фургон на колела. Ще ви е необходимо специално оборудване, независимо дали става въпрос за колба или лакмусова хартия.
В този раздел ще разгледаме основите на подготовката на работното място и ще обясним какво оборудване и предмети ще са ви необходими.

Разбира се, колкото по-сложен е синтезът на веществото, толкова по-специфично е необходимото оборудване. Все пак е добре да помните, че сега се намирате в раздела "Готвене в кухнята", където ще представим само най-простите, елементарни начини за приготвяне на храна. А в повечето от тези рецепти простотата на метода елиминира сложното и скъпо оборудване в полза на по-достъпни елементи. Можете да си купите всичко необходимо за елементарно готвене в почти всяка страна по света, без да събуждате големи подозрения.

За напредналите готвачи има и раздел Често задавани въпроси за лабораторията, където можете да се запознаете подробно с особеностите на работата в лабораторията.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
в синтези бк мдма 4/3ммс 3/4смс и пвп/мдпв само няколко стъклени бутилки няколко пластмасови кофички помпа за прехвърляне на гориво. бетонобъркачка бормашина. комплект филтри за вино електрическа печка.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
bK-MDMA химическият синтез не изисква топлина, или поне синтезът, който намерих в този форум, има синтез, който изисква и топлина
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Свредлото за неръждаема стомана ще работи ли за ММС?
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
За LSA също не е необходимо много.
- 3х бутилки от ПЕТ с вместимост 2 литра (но ако можете 3х стъклени бутилки от 1 литър, уверете се, че можете да ги затворите поне плътно). Само се уверете, че сте ги почистили докрай.
- Бръснарско ножче
- Мелничка за кафе
- Ако имате против да губите време и да губите малко добив, вземете си плоча за разбъркване. Не е необходима, но ще трябва да разклащате нещата на ръка.
- 1 пирексова или керамична чиния, не е много важно коя.

Има някои допълнителни, които препоръчвам и не са толкова трудни за набавяне.
- PH-метър (може да е хартиеният)
- Чиния за разбъркване с нагряване (помага за изпарението, но не нагрявайте прекалено много!!!)
- Стъклени бутилки с кехлибарен цвят (тъй като LSA е чувствителен към ултравиолетовата светлина).
- В стаята, в която работите, има осветление с UV филтри, за да не се налага да работите на тъмно.

Относно химикалите, ами това е тема за обсъждане на друго място и няма да се задълбочавам.
 

nitroisit16835

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, аз съм начинаещ и бих искал да направя първата си дрога имам 24 долара в брой и искам да купя или направя някаква дрога отворен съм за всички видове
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Сър се нуждаете от поне 27 долара в брой, за да започнете
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
По-добре да имате тези 27 долара в биткойни, ако искате да започнете
 

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Аз също! Работи ли етериумът? Не Btc :(
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, наистина се интересувам от химия и други неща, но съм малко изгубен с цялото оборудване, тъй като съм начинаещ. Така че се чудя кои са основните елементи, които трябва да си купя. Вече имам магнитна бъркалка, мензури, основно лабораторно оборудване като шпатула и други неща, каква според вас трябва да бъде следващата ми покупка ? Искам основно да синтезирам канабиноиди или триптамини, но съм отворен за всичко.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Проверете процедурата, след което ще знаете точно какво оборудване ще ви е необходимо за извършване на синтеза
 

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Мога ли да приготвя свой собствен психеделик, като псилоциб, LSD, mdma? нещо подобно
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Най-простите психеделични вещества за синтез са мескалинът и ТМА.
 
View previous replies…

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ще трябва да похарча куп пари за това, нали? имам предвид, че не е толкова просто като отглеждането на гъби
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Тук става дума за синтез. Отглеждането на гъби не е синтез. И да, понякога химията може да бъде доста скъпа
 

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Интересно, никога не съм разглеждал синтеза на мескалин, но е някак странно, при положение че това е най-простият психеделик за производство, че не се вижда много от него по уличните дилъри.

Мескалинът е една от най-трудните за набавяне молекули Да бъда откровен, не можех да го намеря преди 10 години, затова започнах да отглеждам и събирам активни кактуси още тогава. Имам доста болнава кактусова градина и разполагам с безкрайни запаси от любимото ми лекарство.

Предполагам, че тъй като е най-простият психеделик, процуерите са доста трудни за набавяне, което го прави по-рядко срещано вещество?
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
27
Reaction score
10
Points
3
Синтезът на DMT ; 5-MeO-DMT и MDMA не е твърде сложен
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Как може да се замени рефлуксен кондензатор
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Една тенджера под налягане, медни тръбички, медни болтове/лагери/свързващи елементи, нещо за уплътняване на течове (например епоксидна смола) и кофа от 20 л.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Без неуважение, но някой освен мен смята ли, че наистина би било от полза за нас, новобогаташите, да прочетем няколко книги по органична химия? Ако сте начинаещи като мен, четете, четете, четете и след това четете още малко! Започнах с химията за манекени, след което се преместих в учебниците, а след това в публикуваните материали. Сериозно, бъдете умни!!! Образовайте се първо, а след това задавайте въпроси.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Предполагам, че всеки готвач чете книги и гледа видеоклипове по химия
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Бих си представил, че има много псевдоредуктори на shake and bake или HI, които не са разбирали какво, по дяволите, правят, когато са научили от приятел: как да "загреят това с онова" или "да хвърлят всичко това в бутилка със сода за 30 мин." и след това как да генерират газ HCl. Възможно е да са разбрали какво се случва, когато добавят тези неща заедно, едва след като са имали известен опит и са се запознали с официалната терминология и знания. Един вид обратно инженерство, ако щете.

Отдавна започнах да се обучавам от учебници. Не бях в състояние да практикувам никакви експерименти или да гледам видеоклипове. На теория можеш да направиш всичко това на хартия, но то просто не е същото, докато не го приложиш. Сега, когато мога да практикувам техники и да експериментирам с материални предмети и вещества пред мен, ученето е лесна работа в комбинация с ученето. След като съм изградил тази основа отдавна, е много по-лесно да разпознавам и да си спомням - "О, спомням си, че съм чел за това". Или пък да мога да си представя провеждането на синтезатор, който никога не съм пробвал, и да мога да кажа "Добре, за това говореха" и т.н.

Не мога да го подчертая достатъчно, всеки, който иска да стане готвач, да чете, учи, практикува и да започне с малки стъпки и БЕЗОПАСНО! Може би ще успеете да видите рецепта за метамфетамин и да я изпълните без никакви знания или голям опит, но това вероятно е всичко, до което ще стигнете, и вероятно в крайна сметка ще завърши зле за вас. Моля, осъзнайте, че поемате риск всеки път, когато хвърляте всички тези неща заедно, ако не разбирате с какво точно се занимавате и какво се опитвате да направите. Ако нямате познания по химия, как ще разберете дали по дадена рецепта се приготвят наркотици, отрова или експлозиви? Образовайте се!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Push the cook button the push the ANYKEy and BOBS YER UNCLE
 
Top