Question Трева, напоена с фентанил. Това истинско нещо ли е?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Днес се натъкнах на изявление на продавач на плевели в ДНМ, в което той твърдеше, че много голям %аж на плевелите в ЕС сега е примесен с фент.

Прекарах известно време в четене на документите на Службата на ООН за наркотиците и престъпността (UNODC), опитвайки се да видя дали това се споменава някъде, и открих НУЛА споменавания в раздела за канабис. В раздела за опиатите (и двата документа са в приложената трета книжка) има номинално споменаване на употребата на фент за подправяне на различни други химикали (без много наименования извън хероина) и повечето от тях са ограничени предимно до Северна Америка.

Някой виждал ли е в действителност хора да се чукат с трева по този начин? Искам да кажа, че силата на хидропонно отглежданите неща днес е много по-висока, отколкото преди десетилетие, защо бихте влагали фент в трева?

Както и да е, търся някакво прозрение, което вашите блестящи умове могат да съдържат.

Честита Нова година и т.н. и т.н.
 

Attachments

  • wWrdqmYDzK.pdf
    14.6 MB · Views: 621

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
В днешно време марихуаната може да бъде напоена с всичко, което е под ръка. Независимо дали става въпрос за синтетичен канабиноид или фентанил.
Това се дължи на факта, че в днешно време можете законно и евтино да си купите CBD марихуана, която изглежда страхотно, но в нея липсва THC.
За да придадат на такава билка наркотичен ефект, хората я импрегнират с фентанил и други вещества.
+ Фентанилът кара клиента да се връща за още и още.
Разбира се, сега има нова алтернатива на THC - HHC, тя има потенциал с 20-25% по-малък от THC и засега е законна в повечето европейски държави, но не всички я имат на склад и продължават да импрегнират CBD трева или земеделска трева, която изглежда като истинска марихуана.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Виждали ли сте това на практика?

Съгласен съм с @spanara, че опитният пушач на трева веднага ще разбере дали гори коноп срещу трева.

Имам една количка HHC-O, но все още не съм я пробвал, запазвам я за черни дни (самият аз не съм голям пушач на трева)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
В страните от ОНД към слабата марихуана се добавя серията UR-144 или JWH. Мога да кажа със сигурност, че синтетичните канабоиди като (ur144 / JWH-018) са почти неразличими от естествените. Единственото нещо е бързото влизане и бързото излизане, но ако използвате пролонгатори, ефектът продължава по-дълго.

Що се отнася до фентанила, не е необходимо много, 1,2-1,5 mg фентанил на 1 g марихуана е достатъчно, за да не се усеща силно ефектът, а човек да свикне с продукта и да се пристрасти.
Във всеки случай не смятам, че това е справедливо, затова не препоръчвам да се прави.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Нямам намерение да правя това - просто вече тествам различни вещества за фентъзи, а сега си мисля, че трябва да тествам и запасите от трева на сина ми. Тестовете за фент ще се превърнат в скъпо хоби за мен...
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Работата с тревата с кбд е, че тя мирише на коноп...
така че може и да е нещо, но един "истински" пушач би открил това веднага.
 
Top