Въпрос за фентанил

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Разполагам с течен фентанил (цитрат 50mcg), чудя се как може да се вкара в трева. Знам, че фентанилът е разтворим във вода/метанол, но не съм 100% сигурен, че ако смеся цитрата с вода/метанол, ще се получи ефект, когато го зашнуровам. Трябва ли първо да си набавя чистия фентанил HCL (на прах) от течната версия или мога да го използвам в този вид?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Най-доброто решение би било да се отървем от фентанила. Не си заслужава дори да се експериментира с него.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Тук, в моята страна , много хора пушат синтетична трева ! Преди забраната на RC в Нидерландия използвах 15 г mdmb-4en-pinaca на 60 г трева и хората не я искат, защото ми казаха, че е слаба . Просто RC не им дава онзи прилив/удар при първото пушене, който им дава фентанилът, и за това ще използвам фенталин.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Това не отменя моята препоръка.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Защо фентът е толкова мразен? Защото се продава като хероин, което води до смъртни случаи?

Ако знам правилно, тогава фентът вече е заменил хероина
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Да, точно така, в САЩ хората не знаят границите си и предозират и за това има толкова много омраза към фентанила
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Просто хората са ядосани, че картелите слагат фент на всяка дрога
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Слушайте, вие също не познавате границите си. Нито пък аз. Фентанилът е толкова мощен, че предозирането се случва лесно за всеки. След първия удар, или ако вземеш нещо друго, или ако си пиян... никой не е винаги на върха на възможностите си. А да се заиграваш с фентанил е все едно да спиш с гърмяща змия в леглото си. Не можеш да се отпуснеш и просто да се оставиш на него. А ако го пушите, става още по-непредсказуем.
Просто послушайте разумния съвет и промийте фентанила.
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Абсолютно!!! Току-що загубих един много, много добър приятел заради този СРАМ и толкова ме вбесява, че хората просто си играят с този боклук, сякаш е някаква безобидна играчка! Подправяне на джойнт с шибан ФЕНТАНИЛһттр://???? Вече съм чувал всичко! Просто не се притеснявай, човече! Изхвърлете тази гадост възможно най-скоро. И ако все пак се окажете самоубийствен идиот, уверете се, че не са направени други "самоубийствени джойнтове", които по някакъв начин могат да попаднат в ръцете на някой бедняк, който няма представа какво ще пуши! Няма ли това да ви съсипе деня! Малкият ти брат открадва един от джойнтовете ти и на следващия ден го намират мъртъв. Само моите 2 цента. ИЗМИВАЙТЕ!
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Може би това има нещо общо с факта, че няколко парчета с размер на зрънце сол са разликата между страхотен хайп и ковчег! Фентанилът е шибана СМЕТКА! Има дяволски добра причина, поради която има толкова много омраза към СРАМ! Може би го мразят, защото само той е отговорен за доста над 80000 смъртни случая при хора на възраст 18-45 години за една година в САЩ! Това наистина няма нищо общо с познаването на границите! Няма никакъв проклет начин да знаете колко отрова получавате във всяко едно от тези фалшиви хапчета окси, които продават, или колко е нарязан и колко добре смесен прахът в тази клапа, която току-що сте купили. Ако се забъркате с фентанил, дните ви са преброени и това е ФАКТ. Дори да се забърквате с фармацевтичния продукт, това е изключително опасно и причината е в силата на действие. Просто стойте настрана от Фентанил и всичко ще бъде наред.
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Мислех, че това е форум за информация относно производството и синтеза на лекарства. Защо всички вие казвате на човека да остави Фентанила на мира? Той зададе въпрос, ако нямате отговор, запазете мнението си за себе си. Ако искате да обсъждате кои наркотици са лоши и кои не, защо не започнете собствена тема? Кристалният метамфетамин по-добър ли е от фентанила, защото не убива толкова много хора? Сигурен съм, че и това може да се обсъжда. Но това не е правилното място. Какво ще кажете да допринесете, ако имате знания, и да замълчите, ако нямате.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Да, така е , никой не иска да убие някого, за това търся информация, за да направя всичко безопасно :)
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Въпреки че имате пълното право да рискувате живота си с това, мисля, че Бивинататор има основателна забележка. Да кажем, че си забърквате джойнт, пушите го и умирате. Сега приятелите/семейството ви идват да почистят жилището ви и намират скривалището ви. Човекът е сигурен, че е тъжен и един джойнт би помогнал за подобряване на настроението. О, изглежда, позволява да се пуши madmaximus скривалище. Сега твоите приятели са мъртви. С всички наркотици може да се злоупотребява и да се използва неправилно, но фентът е прекалено силен и почти невъзможен за откриване.

Има една история за готвач, който направил нещо и експериментирал върху себе си. Той умира от мъчителна смърт, като че ли е обладан, най-вероятно от отравяне с ергота. След смъртта му семейството дошло да изчисти къщата и бащата изпил малко студена вода от хладилника. Водата не била просто вода и татко не можел да функционира в продължение на 3 дни. Сега бащата не само е загубил сина си, но и е трайно променен. Скръб върху скръб за семейството. Бъдете отговорни, изхвърлете го!

Това не е измислица Познавам това семейство.
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Фентанилът е принципен въпрос. Има ценни неща и има боклук. Моят опит с фентанил е висок, но моят избор е да мълча.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Защо ? Почти всеки, който иска, може да си позволи или да произведе Фентанил , тук е важно да има правилна информация, за да не предизвикаме свръхдози над себе си, ако някой го използва, или над хората, които ще бъдат доставчици !
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Имам план за тези, които се интересуват от фентанил, и просто имам силно мнение по въпроса. Но не и в този форум, не и днес. С удоволствие бих ви направил първата инжекция с мефедрон, но не и с фентанил.
 
Last edited by a moderator:

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Както казах, допринесете, ако имате познания. Ако не, тогава какъв е смисълът от вашите постове? Нима това анонимно хвалене трябва да впечатли някого? "Хаха, знам как да го направя, но няма да ви кажа?" Предполагам, че откакто има достъп до clearnet, тук има много деца и тролове. През някои уикенди използвам фентанил. Освен това всеки ден вземам по 100 мг метадон. Както винаги съм правил в историята си на употреба на наркотици, уморен съм да плащам на дребно и търся по-евтин начин. Но това е моята причина. И само моя. Проблемът не е в знанието, а в това какво правят хората с него. Оръжията не убиват хора, хората убиват хора.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Да, Луфози е прав, ако сте гледали интервюта с кокошкари в мексиканските картели, те казаха, че дозата, която слагат в хапчето М30 например, не убива хора, но уличните наркодилъри в САЩ го режат с други наркотици и за това са толкова много смъртните случаи в САЩ!
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Хубаво казано, аз самият си купувам фентанил всяка седмица, за да поддържам навика си, и не съм имал проблем през всичките 3 години, откакто го използвам. Хубаво би било да се науча как безопасно да мануирам фетти и бях някак развълнуван, когато се присъединих към този форум, само за да разбера, че това е форум за мнения, а не за изследвания.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
FguB3Me21a
 
Top