Синтез на фентанил

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
О? Знаеш ли, веднъж чух, че светът всъщност е гигантска костенурка, почиваща на гърба на четири слона, които плуват в синьо море. Можеш ли да ми обясниш това?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Но сериозно, ако е "като 60% чистота" от този магически "разбъркай всякаква стара гадост в някакви тенджери и тигани" - синтез, какво представляват останалите 40%?
 

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Аз се справих по този начин, смесих с бебешки чай и оцет и всичко беше перфектно и по-тежко и добро силно
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Честно казано, надявам се, че всеки, който произвежда фентанил, ще използва този метод оттук нататък. Бебешкият чай и оцетът никога не са убивали никого.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Ако не можете да разберете това, дори не би трябвало да четете подобен синтаксис, отидете в youtube и гледайте основни видеоклипове по органична химия, научете какво е стиохометрия.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, момчета, интересни неща за пореден път. Толкова е тъжно, че този вид химикали са почти невъзможни за набавяне, освен ако нямате невероятен източник или сами не сте химик.

аз бях (мисля, че по чиста случайност и също така за късмет) намерил законен доставчик на фент хкл, който работеше в индийска лаборатория/завод за производство, където от време на време крадяха тези химикали и ги продаваха също на много добра цена. Като цяло невероятни неща, тъй като независим тест каза, че е 99%> чистота. В същото време намерих хора, които къде до купуват определени неща за определени количества, ще запазя това частно, въпреки че тук в публичното пространство.

за съжаление той стана ненадежден и изключително непрофесионален и досаден и дори измами мен и друг клиент за около 400$. Заплаших да го докладвам на Интерпол и т.н., тъй като той се държеше толкова невъздържано изведнъж и в крайна сметка той изтри целия си профил в пощата на Протон. Нулеви източници сега. :( Той също така имаше супер скрито и време за доставка, което беше невероятно. 5 daya от Индия до Холандия! Това обикновено отнема седмици или до месец.

ако някой желае да ми направи DM за това и сме говорили за направата на солидни количества капитан Крънч. Ще бъда толкова благодарен и очевидно ще споделям справедливо всички печалби. Благодаря и се извинявам за публикуването на това тук. (ако достъпът до частните раздели на форума е разрешен, бихме ли могли да обсъдим и това :))

Съжалявам за повторния пост, но тази тема ми се стори по-подходяща за него.
 

theking

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
1
Здравейте, аз съм от Индия... определено ще работя по него, за да го осигуря
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Хей, приятелю, какво точно имаш предвид? Не се притеснявай да ми напишеш DM, моля, и ще ти дам електронния си адрес на протона!
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Някой разполага ли със синтез на 4-пиперидон?
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Трудно е да направите синтеза сами , по-лесно е да го купите.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Това е _един_ химикал, който не мога да намеря никъде за продажба :-(

... Вероятно защото се използва за синтез на фентанил, lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Всички тук се изсират върху хората, които синтезират това. В света, в който живеем, има зло и не бива да съдим хората, които го използват, НИТО хората, които го правят. Не забравяйте, че единствената причина, поради която големите престъпни синдикати изобщо могат да продават това съединение, е, че глупавите правила, които следваме, са направили това възможно на първо място. Фентанилът има медицински приложения и ако се предписва и използва правилно, може да помогне на хората. Ние не мразим фармацевтичните компании за това, че го произвеждат, така че защо да мразим тайните химици за това, че правят същото нещо.

Аз не използвам фентанил, но не съдя хората, които го правят или го произвеждат. Той не е по-различен от другите наркотици, които повечето хора използват. Разбира се, той ви убива по-бързо, но това не е оправдание за употребата на другите наркотици. Хората винаги казват: "Да, аз използвам метамфетамин, но никога не бих използвал нещо като ЛСД или фентанил. Това са истинското зло." Не бъдете глупави, спрете да оправдавате навика си. Спрете да превръщате това, което правите, в приемливо заради нещо друго. Приемете, че това, което правите, е ваш избор, точно както е за хората, които употребяват или произвеждат фентанил.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Съгласен съм. Не съдя хората, които го правят или използват. Само хората, които режат лекарства с него, без да казват на клиентите си, само за да увеличат печалбите си. Така се убиват хора.
 

DrunkSailor

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Може ли всеки акрилатен естер да се използва в синтеза на АЕЦ с фенетиламин? Може ли например да се използва 2-фенилетил акрилат вместо етилов или метилов естер?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Да се надяваме само, че никой няма да умре от опити за процедури като тази (всъщност успехът е истинският убиец)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Виждал съм картелите да правят това по тениска без респиратор в бъчва с пръчкаһттр://....
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Да му е хубаво шоуто, което са подготвили за клоуните от VICE и американската телевизия като цяло. Разбира се, то не е реално, митът за F, който се произвежда от стотици малки производители, бъркащи в навеси в някакви стари тенджери с 50 кг F в торби, които просто седят на стената, хайде, проверете реалността. Картелите би трябвало да доставят прекурсорите и да свалят продукта за трафик и продажба. Защо трябва да възлагат производството на външни изпълнители, когато могат просто да хванат някои хора от пътя и да ги принудят да го правят, за да им позволят да останат живи? Методите вероятно са почти реалистични, мащабът не е, разбира се, те управляват суперлаборатории за това, а цялата история с многото малки производители е просто измама, след като твърде често са нахлували в техните суперлаборатории за метамфетамин.

И така, какво се случва? В Мексико вече не се произвежда много кристален метамфетамин, а само някакъв мет, нарязан с N-ISO. Целият истински метамфетамин идва от Китай и граничещите с него страни, където триадите са изградили огромни производствени мощности, но вече не могат да продават много в Китай, а и другите страни от Югоизточна Европа също са подложени на тежки репресии. Така че вместо да продават прекурсори за метамфетамин на Мексико, те продават продукта директно и всички са доволни. Въпреки че не могат да произвеждат и продават от Китай в Мексико, да речем в САЩ, това е политически въпрос и тъй като триадите и Китайската комунистическа партия са тясно свързани в някои региони на Южен Китай, те сключват сделка: Прекурсори за суперлабораториите F и д.метамфетамин директно. Картелите са доволни, тъй като са се отървали от досадните металургични лаборатории и трябва да управляват само много по-компактните лаборатории за F, а китайците, тъй като все още печелят пари и още повече, че F се произвежда евтино и се продава на САЩ, разбира се, отнема традиционния източник на черни пари от ЦРУ, които от векове зависят от търговията с хероин за своите черни операции, а тя просто пресъхна.
Все пак мога да поздравя мъдрите китайски лидери за този гениален замисъл за обезсилване на ЦРУ. Изглежда, че поне някой наистина е загрижен за света ;)
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

MaximoPrimero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Вие не знаете какво казвате.
В Мексико за производството на метамфетамин не са необходими китайски прекурсори.
Ние разполагаме с всичко, за да го произвеждаме.
И той се произвежда в химически заводи, и те получават изомера D от години, всичко е индустриализиран процес.
Производствените разходи са толкова ниски, че транспортирането му от Китай е по-скъпо, отколкото производството му. И би било абсурдно да се фалшифицира такъв евтин продукт.
 

Doktor Faust

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Според наличната информация в Мексико метамфетаминът се произвежда, като се започне от бензилов цианид (или бензилов хлорид), чрез АПААН, БМК и мравчена киселина/метиламин. Полученият рацемичен метамфетамин след това се разгражда, като се използва, много вероятно, винена киселина или нейно производно (напр. дибензоилвинена киселина), като се получава желаният (+) метамфетамин (т.е. декстромет). Накрая свободната основа се обработва с HCl, за да се получи крайният продукт, т.е. "лед". (-) метамфетаминът се изхвърля, тъй като е неактивен. Полученият лед все още съдържа малко количество (-) мет (няколко процента, както е установено чрез хирална HPLC), но това не влияе на ефикасността. Очевидно това е печеливша и ефективна процедура, въпреки че едната половина (- метамфетамин или левомета) се изхвърля.
Изглежда, че те не използват никакъв хирален прекурсор (напр. +ефедрин или +псевдоефедрин), за разлика от някои други производители.
Така че най-вероятно мексиканският лед е истински продукт, "произведен в Мексико".

Но при производството на фентанил изглежда, че Мексико е много по-малко самодостатъчно, като се предполага, че зависи от някои вносни прекурсори. (Все пак, той е евтин). Много повече това важи за 3-Me f. и карфента. (Всъщност те почти не се произвеждат там, въпреки че биха могли да бъдат много печеливши).

Те биха могли да се заинтересуват от закупуване на промишлени, ноу-хау процедури, за да станат напълно независими.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Казвам, че това е по-скоро фигура на речта, с респиратор пичът каза, че знае, че го прави правилно по тахикардията. Притежаването на магическата сила да не се пристрастявам лесно към опиати ме кара да гледам по-сериозно на това. Или може би просто твърдостта на пристрастяването, което не можах да поправя в някои приятели, които решават за мен.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Каква е цената на 1gr FNT, възможно ли е да се намери в Китай?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Знам само, че това е огромно количество и хората са починали от самата опаковка.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Имате ли някакъв надежден източник за подобно твърдение? Тъй като мисля, че това е като полицаите, които изпадат в кома, когато само погледнат нещо, което може да е F, пропаганда. Като че ли е "научно доказано", че 1 мг на кг телесно тегло прилича на смъртоносна доза амфетамин. Вижте Уикипедия и статията, която те посочват за тази глупост.

Така че да, опасен е, но такива са и много неща, с които работим. Мисля, че така не е възможно да се плашат хората, това никога не е работило. защо не е по-конструктивно, като например да се каже на хората, че трябва да използват ръкавици, когато работят с това и много повече, когато работят с Car-F, което така или иначе никога не трябва да се разпространява в чист вид. И няколко съвета и връзки за това колко лесно е всъщност да се направи такава кутия, снабдена с филтър под налягане и HEPA, както и озонов генератор вътре, за да се отърве от всичко, което може да е останало.

Само моите 2 цента (€ центове, разбира се)
 
Top