Безплатни мостри от форума на ВВ за всички!

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
9bMFjGYeiR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Това е образецът, който получих от хората в BB. 2 g от 4 mmc или "кат". Съжалявам, че не направих по-добра снимка извън торбичката. Беше предимно смачкан и на прах, така че не е много за гледане, но така или иначе, безплатни наркотици, така че няма оплаквания тук (y). Разпознавам тази миризма... да... тази отчетлива миризма... и вкуса! Това е повече или по-малко това, което се разпространяваше като "моли" в моя район преди около ~10 или повече години. Беше в състояние да мине за МДМА или за негов аналог заради "търкалящия" ефект, който дава.

Прекъснах направо и IV'ed .3 или така .. и да.. това е нещо. За тези, които не знаят, това е нещо като психеделичен амфетамин - това е най-добрият начин, по който мога да го опиша. Това е силно еуфоричен стимулант, като при достатъчно висока доза се получават визуални ефекти. Използван IV е доста интензивен хайп при ~.25g и нагоре трябва да видите визуални изкривявания (в зависимост от теглото, аз съм около 180lbs.) Получавате интензивен прилив на еуфория за около 30 min, след което започва да отпада и сте на високо за около още един час. Той се различава от други стимуланти като кокаин или дексамфетамин, защото ви дава това характерно усещане за "търкаляне". Трудно е да се обясни - то е прекалено стимулиращо, но в същото време почти се чувства като седативно или релаксиращо... но просто ви дърпа. То ви кара да се чувствате малко "опиянени", но не подобно на хероиново кимване.
Споделих останалата част от него с някои приятели и ги помолих за обратна връзка... те също го вкараха, приблизително същото количество като мен. Те наистина нямаха какво да кажат, освен: "Хареса им и беше хубаво... и дали имам или мога да получа още." Надявах се на нещо повече, но не можеш да очакваш толкова красноречиви доклади за пътуването от улични наркомани.
Дадох на друг приятел 0,8, за да си направи парашут (да го изяде). Тя също много му се зарадва. Тя каза, че е била адски висока за около 3 часа, след което е слязла за още 2 и се е върнала към нормалното след около 6 часа след дозата. Тя искаше да знае колко скоро съм в състояние да получа повече също. Така че, нека се знае, че тази проба беше добре приета и ще бъде пропусната, тъй като има добро търсене, но няма предлагане.

Някаква информация за тези промоционални синтезаторни комплекти? :B

Благодаря на всички в ББ - на администраторите, на персонала, на всички потребители. На всички, които направиха това възможно. Това беше наистина готино и нещо, което не се вижда... като никога?
Кой раздава безплатни мостри и не очаква да получи нещо в замяна? Много страхотно... Благодаря отново.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Нещо друго, което забравих да спомена, е доставката/опаковката. Отне ми около седмица, за да стигна до САЩ от Централна Европа. Отне около още една седмица, за да стигне до мен в североизточната част на САЩ.
Дойде в малък плик с размерите на пощенска картичка. Пликът съдържаше запечатан миларов плик, който съдържаше малка ябълкова торбичка, както се вижда на снимката (мисля, че размер 1515?).
Ясно е, че няма нищо прекалено скрито в това, но и няма нужда. Прекаленото скриване само ще навреди в тази ситуация, така че няма нужда да се тревожите. Нещо толкова малко няма да бъде разследвано или преследвано. Освен това няма никакви данни за транзакция, така че ако нещо се случи, просто се правете на глупави и отричайте, отричайте... отричайте.

Благодаря ви отново.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ай, благодаря за тази актуализация, аз съм от източното крайбрежие на САЩ, просто съм по-надолу на юг. Честно казано, препъвах се дали ще пристигне или не и това ми помогна много. Отдавна не съм получавал нищо инт.
 

papiflaw666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Интересува ме, много ме интересува. Благословии
пуша кокаин
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Образецът е на път... Много съм развълнувана да видя какво е в пощата.

Между другото, опаковано ли е тайно?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Със сигурност е добре опакован :)
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3

Не е скрито, но е добра опаковка. Мирише малко на котешка урина.
Вайп на Alu Foul не е толкова добър!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43

Sibylle

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 25, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Хи, използвам всяко лекарство. за 35. Години всеки ми изпрати безплатна проба.Благодаря ви, момчета.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Проверете вашия DM pls :)
 

Jamestheman22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
 

Attachments

  • nH8IOidq70.jpeg
    nH8IOidq70.jpeg
    430 KB · Views: 57

lenoss

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 19, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
С удоволствие бих получил образец, ако все още са налични?
 

Jamestheman22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Аз съм готов Аз съм художник на татуировки, който едва се справя
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Получихте съобщение в DM
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
4-MMC от тук е невероятен. Разтваря се в студена вода. Не щипе, когато си дърпате носа. Паренето върху алуминиево фолио е трудно.

Ефектът е много амфетаминоподобен при ниски дози от 25 mg - 50 mg.
Ако носът е по-голям, ефектът е много подобен на MDMA.

Нулева нервност, никаква параноя. Никакви филми като: някой идва и т.н.

Слизането с THC изключително релаксиращо, спането не е проблем 3, 4 часа след последния нос.

Искам да кажа, че отдавна не съм имал толкова чисто вещество от черния пазар. Колко добри всъщност могат да бъдат веществата, когато в тях няма мръсотия. Амфетаминът, който получавам в моя град, не заслужава това име.

Наистина бях изненадан колко чисто и благородно може да изглежда едно вещество! Много благодаря и уважение за работата ви!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Много благодаря за думите ви, брато :)
 

Lordbahamut

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Добър вечер, интересува ме от какво се състои каталогът с образци.

Благодаря и ви желая прекрасна вечер!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Проверете вашия DM pls :)
 

grudgeloodle1769

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Мога ли да получа такъв превод?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Разбира се, брато, вече съм във връзка :)
 
Top