От L-мета до D-мета

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Някой може ли да ми помогне да разбера дали е възможно да се използват генерични назални инхалатори, които съдържат "левметамфетамин 50mg", за да се стигне до d-meth.
https://bbgate.com/threads/methamphetamine-synthesis-vicks-inhaler.4974/#post-46343 Тези инструкции ще работят ли на теория?
Или трябва да използвам горепосочената рацемизация и разделителна способност, предоставени от Amphibian? Или 41Dxflatline и т.н.?
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Макар че би работило... някои от тези химикали са трудни за набавяне или могат да бъдат опасни, като например моето потребителско име, вместо това трябва да използвате напроксен и да използвате поп-пейч с НАСИП Напроксен. Публикувал съм пълното ръководство по-долу
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Напроксенът не изглежда да е най-доброто разреждащо средство:
https://www.designer-drug.com/pte/12.162.180.114/dcd/pdf/meth.chiral-sep.distn.pdf
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Никога не съм казвал, че е казал, че е най-достъпна и по-добра от обикновената винена киселина ;)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Разбрах, че е по-добре за разрешаване и че само нагряването на L-мета, получен от това разрешаване, го прави рацемичен Съжалявам, ако съм сгрешил.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Добре, ще ви изпратя съобщение и ще продължим напред, добре? Имам всичко необходимо за това и нямам нищо по-добро за правене, така че нека видим дали мога да бъда превърнат и във вярващ.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
След разговорите със soldadoDeDrogas не е нова пчела. Но вероятно е обучаваща се ларва. Без да се обиждаме, всички ние започнахме до голяма степен от стачките в книгите за TS2. (Това е за всички останали), тъй като той вече има задълбочен разговор.

Както и да е, когато става въпрос за тази реакция това може да се оцени полулесно да и разбирам от EASY за някой като мен, което е междинно лесно до трудно за нов комерс

Всичко това е породено от публикация, публикувана преди 2 седмици.



Notdrugs

Преди малко чух, че някои лаборатории използват напроксен (като НСПВС) като енантиочистена киселина. Но не успях да намеря никаква информация ВСИЧКО за този метод, така че наистина не мога да кажа със сигурност

Аз копая...


u/Notdrugs

Вероятно въз основа на тази реплика? Както казах по-рано... Трикът е да се намери най-евтината оптично активна киселина, която ще се свърже с единия изомер, но не и с другия, и която ще промени разтворимостта достатъчно, така че един от продуктите (независимо дали е нереагиралата свободна основа или реагиралият амид, сулфонат или каквото и да е друго) да може да се измие в друг разтворител (такъв, който е несмесваем с първия разтворител), така че да се получи единият изомер, разтворен в първия разтворител, а другият изомер, разтворен във втория разтворител. Въз основа на това, което се казва, какво мислите.

http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html

След това не наркотици отговор...


Notdrugs
- преди 13 дни - редактиран преди 13 дни

Това е наистина интересно! Виждам как тези уговорки правят комерсиалното производство много по-лесно. Не се случва твърде често да получим "подробности за масовото производство", очертани в основна инструкция, така че благодаря за това.

По-късно, тази седмица
дори и да е В разтвор, мононатриевият d-тартарат тогава с предимство образува водоразтворима сол с d-метамфетамина, докато l-метамфетаминът (все още оставащ в свободна форма) може да бъде извлечен с неполярен разтворител...

Мисля, че имате проблеми с разбирането... това наистина е жизнеспособно

https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh1Азол
- преди 6 дни

Напроксенът би бил интересен реагент за хирално разрешаване на амини

PsychedStrawberry
- преди 6 дни

Как така?



SunderedValley
- преди 6 дни

Това е правено и преди IIRC.
Скоростно го прочетох доста трудно, но консенсусът като че ли беше "работи много добре, понякога може да се направи дори по-евтино, като се използват други методи". Би трябвало да го има или тук, или в подлогата на наркоманите, или във Веспиари.


1Azole
- преди 6 дни

Достъпен, енантиомерно чист, полезна функционалност на карбоксилната киселина, голяма пи система, арилметокси, всичко това го прави да изглежда като полезен кандидат, като последните два дескриптора са причини, поради които може да бъде особено интересен

Тогава защо моята публикация е по-добра

Не, няма да давам подробности като температура и време, всичко това е в ОРИГИНАЛНИЯ поп Пич.

Не, ако можете да получите DCM бензол и т.н. и т.н. Няма да ви кажа подходящ разтворител, който да използвате, тъй като всичко е USE THE FUCKING SEARCH ENGINE Google, тук кошер, и т.н... ще има всички отговори.

И не, няма да ви изчисля моловете. И ако още 1 човек, който ме пита за специфично време и т.н....

Те ще бъдат игнорирани всичко е добре документирано
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
След разговорите със soldadoDeDrogas не е нова пчела. Но вероятно е обучаваща се ларва. Без да се обиждаме, всички ние започнахме до голяма степен от стачките в книгите за TS2. (Това е за всички останали), тъй като той вече има задълбочен разговор.



Както и да е, когато става въпрос за тази реакция това може да се оцени полулесно да и разбирам от EASY за някой като мен, което е междинно лесно до трудно за нов комерс



Всичко това е породено от публикация, публикувана преди 2 седмици.







Notdrugs



Преди малко чух, че някои лаборатории използват напроксен (като НСПВС) като енантиочистена киселина. Но не успях да намеря никаква информация ВСИЧКО за този метод, така че наистина не мога да кажа със сигурност



Аз копая...





u/Notdrugs



Вероятно въз основа на тази реплика? Както казах по-рано... Трикът е да се намери най-евтината оптично активна киселина, която ще се свърже с единия изомер, но не и с другия, и която ще промени разтворимостта достатъчно, така че един от продуктите (независимо дали е нереагиралата свободна основа или реагиралият амид, сулфонат или каквото и да е друго) да може да се измие в друг разтворител (такъв, който е несмесваем с първия разтворител), така че да се получи единият изомер, разтворен в първия разтворител, а другият изомер, разтворен във втория разтворител. Въз основа на това, което се казва, какво мислите.



http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html



След това не наркотици отговор...





Notdrugs

- преди 13 дни - редактиран преди 13 дни



Това е наистина интересно! Виждам как тези уговорки правят комерсиалното производство много по-лесно. Не се случва твърде често да получим "подробности за масовото производство", очертани в основна инструкция, така че благодаря за това.



По-късно, тази седмица

дори и да е В разтвор, мононатриевият d-тартарат след това с предимство образува водоразтворима сол с d-метамфетамина, докато l-метамфетаминът (все още оставащ в свободната си форма) може да бъде извлечен с неполярен разтворител...



Мисля, че имате проблеми с разбирането... това наистина е жизнеспособно



https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V



https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Азол

- Преди 6 дни



Напроксенът би бил интересен реагент за хирално разрешаване на амини



PsychedStrawberry

- преди 6 дни



Как така?







SunderedValley

- преди 6 дни



Това е правено и преди IIRC.

Скоростно го прочетох доста трудно, но консенсусът изглежда беше "работи много добре, понякога може да се направи дори по-евтино, като се използват други методи". Би трябвало да го има или тук, или в подлогата на наркоманите, или във Веспиари.





1Azole

- преди 6 дни



Достъпен, енантиомерно чист, полезна функционалност на карбоксилната киселина, голяма пи система, арилметокси, всичко това го прави да изглежда като полезен кандидат, като последните два дескриптора са причини, поради които може да бъде особено интересен



Тогава защо моята публикация е по-добра



Не, няма да давам подробности като температура и време, всичко това е в ОРИГИНАЛНИЯ поп Пич.



Не, ако можете да получите DCM бензол и т.н. и т.н. Няма да ви кажа подходящ разтворител, който да използвате, тъй като всичко е USE THE FUCKING SEARCH ENGINE Google, тук кошер, и т.н... ще има всички отговори.



И не, няма да ви изчисля моловете. И ако още 1 човек, който ме пита за специфично време и т.н....



Те ще бъдат игнорирани всичко е добре документирано



Отново за всички още 1 път



Notdrugs



Преди малко чух, че някои лаборатории използват Напроксен (като НСПВС) като енантиочистена киселина. Но не успях да намеря никаква информация ВСИЧКО за този метод, така че наистина не мога да кажа със сигурност



Аз копая...





u/Notdrugs



Notdrugs



- преди 13 дни - редактиран преди 13 дни







Това е наистина интересно! Виждам как тези уговорки правят комерсиалното производство много по-лесно. Не се случва твърде често да получим "подробности за масовото производство", очертани в основна инструкция, така че благодаря за това.



отново теорията на L VICKS за D meth . ВЪЗМОЖНО ли е да. Може ли някой, който не е разработил мдма път, който не е добре документиран, да го направи, да. Може ли някой, който пита дали може да използва 40% етанол , DSMO срещу DCM и т.н. и т.н., те не са готови



Може ли да се направи МДА/МДМА от кафе/кофеинова киселина или подобно... да. Дали 12% съотношението между добива и цената изглежда жизнеспособно, когато пипероналният акатат или други аналози са стотинки на $ и може да се направи пиперонал в 1-2 стъпки и оттам сафрол или изосафрол ... това, че можеш, не означава, че получаването на 10 г инхалатори Vicks ще бъде "икономически ефективно "

Може да се наложи да се разрови за всеки, който чете, но всеки, който има разбиране за ts2, за да си направи СОБСТВЕНИ прекурсори или прекурсори, това има смисъл. Ако го следвате като карта и компас, а не като рецепта

Макар че всеки иска да му е А+В + течност + топлина да направи химикал Х и той да работи в 0-80-95% от случаите.

Има един път, когато се опитвате да направите торта, но се получава хляб.

Като например добавянето на 1 към много въглеводороди и т.н. и т.н. Рекристализациите и отделянето на полиморфизъм или отделни ентиомери е изкуство само по себе си.

За съжаление моите неща са НОВО производство на MDMA и MDP2P и по-малко хирална ресулация, но мога да чета попски достатъчно, за да застана с 99% подкрепа и ако някой иска да пробие дупки, така да бъде. И аз ще говоря, но моля не каквито и да е въпроси за разтворител или изчисления на молове всичко е публикувано по-рано и е деф жизнеспособно
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Отново всичко е публикувано всичко е по-жизнеспособно, отколкото публикуваният по-рано AIBN в по-малка среда.

Но не забравяйте, че Това е наистина интересно! Виждам как тези уговорки правят търговското производство много по-лесно. Не твърде често получаваме "подробности за масовото производство", очертани в основни инструкции, така че ви благодаря за това.

Необходим ви е мащабен обем. Не 1,5 г от Викс Л. Използвате мръсен или просто натрошен напроксен. Просто купете проклетата сол
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@azides Отново е ясно, че английският език не е първият ви език или имате проблеми с разбирането, осмислянето или общуването като цяло, може би просто сте много нависоко. Каквато и да е причината, аз не съм в състояние да се изразя ясно за вас, а вие просто продължавате да повтаряте шпагата си, няколко пъти в PM, а сега отново в основната тема. Разбирам всичко, което казваш, и не научавам точно нищо, нито пък се впечатлявам, така че не виждам вече какъв е смисълът ти. Прекарваш цялото време в говорене за това и публикуване на препратки, за които аз не питам. И все пак не можете да си направите труда просто да ми кажете дали може да се замени въглеводород или да прегледате "предложената от мен работа" и да ми кажете дали мога да продължа напред или има грешка. Никой не ви е карал да работите или да мислите.

Накрая се съгласих да направя "прост тест" на този метод, след всичките ви непрекъснати провокации, за да сложа край на това или с други думи, за да ви затворя устата. Сега е смешно колко сложна, непосилна и изискваща стана тази процедура, когато се засилих към нея. Каква драстична промяна на настроението. Цялото това нещо вече наистина става излишно. Тази тема беше за превръщането на Л в Г, а аз попитах за инхалаторите. Вие ме откроихте и не ме оставяте на мира за това вече почти седмица, не знам какво сте очаквали...., защото аз вече платих всичко напред. От кого си мислехте, че ще дойде подобен въпрос?

Мислех, че преди ясно заявих каква е настоящата ми позиция, така че отново: Да. Тя не е тайна. ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ, аз не съм химик. Аз съм разорен като дявол. Не разполагам с прекурсори, реактиви, оборудване, стъкло. Нямам нищичко. В момента работя стриктно извънборсово с много ограничен опит и знания, което, както разбирам, е ужасно забавно за някои от вас. Играя си с микромащабни партиди, стари методи, импровизирам, където е необходимо, което е навсякъде, с единствената цел да придобия практически опит и знания, освен това може да е забавно, а и нямам какво по-добро да правя. Когато се изградя малко, ще мога да опитам и други експерименти, но трябва да започна отнякъде, нали? Правя това за "малкия човек" като мен. Опитвам се да науча каквото мога и да го предам на следващия човек, ако това означава нещо. Нямам нищо против да бъда свиня на джинса, ако не е твърде скъпо или опасно.

Попитах ви за заместването на DCM с толуол или нафта, за да се освободи основата, или дали предложеният от мен метод за почистване на хапчетата или памуците е подходящ. Дали е възможно да продължа с това, което имам под ръка, или трябва да се снабдя с различни съставки. Вместо просто да кажа "да" или "не" и може би защо, за да мога да науча нещо. Вие се носите някак несвързано по този въпрос много, много по-дълго, отколкото е необходимо, за това как "ТОВА НЕ Е ЗА МЕН и НЕ СЪМ ТОЗИ, КОЙТО ТРЯБВА ДА ГО ПРАВИ." ... така да бъде. Оставете го тогава на мира, както помолих. Можеш да си прав, колкото си искаш. Оставете ме настрана.

Така че накрая ви благодаря за времето, усилията и търпението. В последното си ПМ ви казах, че не искам повече да говоря за това или да чувам за него, не ми пука по един или друг начин. Имам по-големи риби за пържене. Ти имаш цялото разбиране, знания, опит, оборудване и "100 прекурсора за метамфетамин" и т.н., така че тогава, курво, направи това. Не забравяйте да публикувате собственото си писание (нека първо го прочете и някой англоговорящ) и спрете да копирате чужди глупости по 10 пъти, за патенти, които нямат никакво значение за това, което се опитвате да предложите, освен че вие или някой друг потребител на форума пояснявате "Само при реакция, вместо това, използвайте онова." Сякаш повтарянето на един и същи начин дословно отново и отново ще помогне да потъне най-накрая. РАЗБИРАТЕ ЛИ МЕ?

(В ЗАКЛЮЧЕНИЕ - ИСКРЕНО БЛАГОДАРЯ ЗА ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ! ОЦЕНЯВАМ ВРЕМЕТО И УСИЛИЯТА ВИ, НО ВЕЧЕ НЕ МИ ПУКА. НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ИСТОРИЯТА ТИ С ВЪЗДУШНАТА ВЪЗГЛАВНИЦА ИЛИ КАК СИ ПОЛУЧИЛ ИМЕТО СИ И КАКВО ОЗНАЧАВА ТО. СПРЕТЕ ДА МИ ГУБИТЕ ВРЕМЕТО, МОЛЯ И БЛАГОДАРЯ.)
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Брато и аз ти казвам...

Опитвам се да направя тази МИКРОКАЛА с извънборсови нечисти СРАМ..

НЯМА ДА СЕ ПОЛУЧИ, БРАТО.

Да, знам, че си разорен. Да, казах ти, че трябва да изчакаш, докато получиш пари, за да направиш това правилно. Казах ти, че ще имаш нужда от гореща плоча/разбъркване (в противен случай печалбата ти ще бъде 25% срещу 55/60%).

Второ GIGO боклук в боклук навън

ТИ ИСКАШ ДА ПОПИТАШ ДА ИЗКЛЮЧИШ напроксен от хапчетата... искаш да направиш нещо, което не ти пука за чистотата. Това е много лош манталитет. химически мъдър

И ИСКАТЕ ПРОСТО ДА ВИДИТЕ ДАЛИ РАБОТИ..

СЕГА СЛУШАЙТЕ 1 ПОСЛЕДЕН ПЪТ

химията НЕ Е ТАКА ЛЕСНА, КАКТО А + В + ТОПЛИНА = МДМА ИЛИ МЕТ.

ПОВЕЧЕ КАЗВАШ, че не ми пука за чистотата, просто искам да опитам..

Брат.FFS ти трябва чиста суровина

Разбираш ли, че като имаш замърсяване на LMETH с CAMPHOR, MENTHOL И КАКВОТО И ДА Е ПОЧТИ. имаш тон "свободни радикали" куп OLFENS и т.н. Те се конкурират в реакцията. Всичко това са положителни и отрицателни йони, които постигат равновесие

Тоест камфорът, ментолът и каквито и да е боклуци, които не сте изчистили от LMETH, ще повлияят на реакцията...

ТОВА НЕ Е НИЩО друго освен кислород, водород и НИТРОГЕН, които се опитват да постигнат равновесие, за да се балансират. Положителни и отрицателни йони, за да се балансира.

НЕ КАЗВАМ, ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ МИКРОМАЩАБ. НЕ КАЗВАМ, ЧЕ ТОВА НЯМА ДА ПРОРАБОТИ.

КАЗВАМ, ЧЕ СЕ ОПИТВАТЕ ДА ГО НАПРАВИТЕ БЕЗ ГОРЕЩА ПЛОЧА/НАПРЕЧНИК, БЕЗ ПОЛИМЕТЪР. Да, можете да го направите извънборсово, но всякакви примеси в метала, които не сте изчистили, ще повлияят на реакцията.

Дори получаването на 1-2 грама L METH от VICKS IMPURE е много скъпо.

Да, ЗНАМ, ЧЕ ТВОЯТ ЕБАЧЕН БРАК ти ми го каза в PM.

НАПРАВЕТЕ ТОВА, КОГАТО ИМАТЕ ПАРИ FFS И ПО-ДОБРО РАЗБИРАНЕ, ЧЕ ТОВА Е ВСИЧКО. НО АКО ИЗПОЛЗВАТЕ НЕПРЕКЪСНАТ ХРАНИТЕЛЕН СРЕДСТВА НА Л МЕТ, не ме интересува "как ще се получи".

Не сучи, че си направил диментор или нещо, което е АКТИВНО, но не е Д МЕТ

Това е. Направете микро САМО за ебане НЕ МИ КАЗВАЙТЕ, че не ми пука за чистотата и въпреки това наличието на ОЛФЕНС ЕТК ЕТК може да предизвика странични реакции.

Ако искаш да направиш това МИКРОСКОЛ. купи ЧИСТИ ХИМИКАЛИ, когато имаш пари. КУПУВАЙТЕ МЕТ, който е чист, срещу Аз просто ще Л МЕТ С камфор и олфен и няма да ми пука.

Това е погрешен манталитет, брато.

ВЗЕМИ ПАРИ, НАПРАВИ ГО КАКТО ТРЯБВА ИЛИ ИЗОБЩО НЕ ГО ПРАВИ.

докато можете да извлечете метамфетамин от НЕМАРКИРАНИ ВИКСИ. количеството, което ще ви е необходимо. За да получите един грам или за да го направите достатъчно чист... просто си купете улична дрога и я отделете. Това ще е по-евтино.

Сега за 100 ВРЕМЕ, ако искате да почувствате разликата, бихте могли да направите 100 различни аналози заради примесите в напроксена, който не сте изчистили, в разтворителите ви, L мета н камфора - всичко това ще предизвика странични реакции, вие нетърпеливи необразовани реакции.

Така че да, аз съм ясен

Вземете пари, вземете чисти реагенти и хранителни продукти, след което се върнете обратно. в противен случай ще имате куп странични реакции
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Този човек е измислил своя собствена теоретична "пътека на MDMA", толкова съм впечатлен. Някой може ли да му даде наградата на BBGATE MVP "КУЧЕ НА ГОДИНАТА" или нещо подобно, за да го затвори?
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Бро 100 членове правят свои собствени маршрути за мдма. Не говорим за това, защото всеки иска кратки пътища.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Не се опитвам да бъда груб или ядосан, нито пък те са насочени към някого, а по-общо в отговорите, които получих, и искам да спрат от други хора, освен ако няма ИСТИНСКО съдържание. . Те са или в доклада и хората ги мързи да четат, а това са хора, които се занимават с производство, така че нека да спрем това мързеливо локум производство лоос

От друга страна няма да се хващам за ръка като цяло на никого ако хората не го разбират не го разбират. Ако искат да заместят DCM с бензол или каквото там искат да използват, не идвайте при мен, след като сте калкулирали моловете си и сте създали "неуспешна реакция", тъй като всеки разтворител си има собствено bp, така че не съм сигурен какво ще е нужно на някого по отношение на температурата. От това, което мога да кажа, реакцията се нагрява екзотермично частично поне в началото. Не мога да ви кажа как ще действат другите разтворители. Законите на вашата страна и т.н. и т.н.

И накрая, но не на последно място, трябва да разберете. НЕ ТРЯБВА да се доверявате на никого или на каквито и да било думи в интернет.

Да, това означава патенти в световната служба.

1) нещата се объркват при преводите
2) компаниите лъжат, за да притежават патент, дори ако това е глупост, за да задържат някакъв друг аспект на процеса
3) патентът е истински. Но е модифициран, за да не могат други да го откраднат. Централата има "истинския път" на Google, а офисите имат друг, който е глупост. Те променят това, което какво е редактирано през 2099 г., ако бъдат извикани, те твърдят, че представляват търговска тайна. Говорете с нас в съда и ние казваме на трета страна и двамата наети от ваша страна и от наша страна и ще видим какво ще кажат, но трябва да ни заведете в съда NDA, нали знаете...
4. Има прецакани хора, които да ти кажат да направиш това, но ти правиш термит или тръбна бомба с тор, защото те са зли. Разбирането е важно да се нарича факт, капак или може би нека да проучи повече
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Свещена майко, изтрийте тази гадост
 
Top