Question Looking for a vendor Гама-бутиролактон GBL/GHB

evolutionzzz

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Целта, която се има предвид, е да се получи GBL или GHB. Всеки, който чете това, знае всички проблеми, свързани с това. Така че, търсим някаква помощ.
Така че моите клиенти не харесват BDO, като казвам не харесват, имам предвид, че го МРАЗЯТ. Изглежда обаче, че обичат GBL и GHB, разбира се (кой знае).
Както и да е, всички знаем, че става все по-трудно да се сдобиеш с него, особено без да те измамят десетина пъти преди това. Този пост щеше да бъде въпрос как да го синтезирам, но аз не съм химик, имам НУЛЕВИ познания в тази област и си представям, че всеки опит, който бих направил, би довел до пожар. Много огън. Освен това не искам/не мога да платя смешните над 1500 долара, за които хората го продават на повечето от тези пазари.
Преди да ме залеят с оферти от хора, които ми казват да изпратя биткойн и т.н.. Не ни губете времето и на двамата. Всяка транзакция, която правя, ще бъде чрез платежна платформа като Breaking Bad Market. Нещо с ескроу услуга, не съм глупав и НЯМА ИЗКЛЮЧЕНИЯ...

Идеите трябва да ги получа:
1) Просто го купувам. Разбира се, това би било идеално, за да се намери доставчик, който може да преглежда и да види този пост. Но аз не съм много оптимистичен. ОТНОВО НЕ КУПУВАМ БДО.
2) Намиране на начин да го поръчам от Sigma Aldrich или от някой техен търговец на дребно. Опитах се да създам акаунт, като използвах легитимна фирма, но не се получи. Особено при цената, на която го продават, това би бил идеалният път. Видях, че някой предлага на друг човек тук да мине през компания, която купува от Sigma Aldrich, но опитът ми се провали (те го отказаха, защото казаха, че не изпращат до Съединените щати, но предполагам, че така или иначе биха го отказали поради правните проблеми) Може би някой знае за лице/компания, която има възможност да купува от тях и продава на darkweb пазар?
3)Synthesis.... Бих искал да мисля, че съм много интелигентен и изобретателен... Което също така означава, че познавам ограниченията си. Има ли процес, който би могъл да се извърши от любител без лаборатория и не с най-големия бюджет?
4) Отделяне от легален продукт... Знам, че има легални продукти с GBL в тях. Има ли продукт, който е предимно GBL, евтин и с който би било сравнително лесно да се работи? Под лесно имам предвид: разделяне чрез нагряване/замразяване или използване на химикал или нещо друго за разделяне.
5) GHB в суха/кристална форма: Видях един продавач, който предлагаше GHB в кристална форма? По този начин транспортирането би било много по-лесно и те твърдят, че можете да използвате дестилирана вода и това е всичко. Цените им не са толкова лоши, колкото тези на GBL на пазара, но все още са твърде скъпи.

Като цяло се опитвам да си набавя GBL или GHB по 5-10 литра наведнъж на прилична цена. И за последен път за всички спамъри: НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАМ ДА КУПУВАМ BDO.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Какво ще кажете за пътя на превръщане на GABA в GHB, дехидрогенирането на 1,4-BDO в GBL или синтеза на GHB от тетрахидрофуран? Не мисля, че е толкова сложно.
Погледнете ТУК - може би ще ви помогне.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Исках да кажа, че е възможно GHB да е един от най-лесните за извършване синтези, веднага след екстракциите от растения!
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Преводът на GBL в GHB е наистина много лесен. А GBL все още е законен в много части на света. Той може да бъде закупен като почистващо средство. (Всъщност той е много добър почистващ препарат)
В СЗО обсъждаха забраната на GBL, но решиха да не го правят.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
в европа е евтино и лесно да се получи на clearnet погледнете indusclean и уебсайт като този
Възможно ли е да използвате и услугата за препращане dm me if u need more info Is easy
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Ето един съвет: Има начин да се получат промишлени почистващи продукти, които ще съдържат до 80% GBL. останалото ще бъде нафта и други неполярни разтворители. GBL е обезмаслител и е трудно да бъде заменен. За да се сдобиете с GBL, трябва да минете през легални компании и да поискате MSDS и цялата документация за безопасност. На етикета няма да пише "GBL cleaner" (почистващ препарат за GBL) или нещо глупаво. Това ще бъде обезмаслител.

Те няма да ви дадат точния процент, но ще бъде в определен диапазон. Обикновено е 60-80 %, а може да е и 80 %. Сега можете да си губите времето с фракционни дестилации, обработка с въглерод и филтриране през целит, но в крайна сметка, ако имате представа колко GBL има в сместа, просто добавяте количеството вода, необходимо за крайния концентриран продукт GHB. Мисля, че беше 3 X (не помня отгоре на главата си.)

След това неполярният слой ще бъде отгоре. Беше изненадващо лесно да се отдели. Добавете необходимия NaOH в твърда форма, за да се превърне в GHB. Уверете се, че никой от "фалшификатите" във формулата не може да бъде разтворим във вода. Помнете, че има голяма разлика между думата "обезмаслител" и "GBL" за опаковъчните списъци. Така или иначе, винаги трябва да бъдете предпазливи.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Изглежда, че имате нужда от Multi Gel Remover®

Това е GBL и само целулоза.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
У имате добър ресурс и начин да го разделите?
Мисля, че тогава това е единствената марка, която може да бъде закупена повече, а след това по-малко лесно/законно.
Не съм намерил по-добра алтернатива..
 
View previous replies…

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Имате ли нужда от учебник?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Учебно помагало:
1. Сложете малко сол в него
2. Разклатете
3. Повторете, докато се получи течност
4. Филтрирайте остатъците
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Много лесен за синтез. Някой спомена пътя от GABA към GHB. Това се нарича реакция на Сандмайер BTW.

SWiM може да подкрепи тази препоръка, той самият редовно го прави по този начин като натриева сол (кристали Na-GHB).

С уважение,
Али
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ghb прах, дозировката му е много неизвестна за мен, изглежда, че трябва да приемате много, за да получите ефект, хората опитват 3 грама и се оплакват без ефект, маслото с алкохол работи много добре.
 
Top