Някой от присъстващите тук опитвал ли е IV 4-MMC Мефедрон?

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Интравенозното приложение определено е по-рядко срещаното РОА за 4-MMC Мефедрон, като пътищата за смъркане и орално приложение са много по-популярни. Някой опитвал ли е мефедрон IV? Има ли някакви предимства, заради които си заслужава? Особено когато пробата, която получих от BioHackers, имаше толкова приятен аромат (не разбирам откъде идва историята за миризмата на котешка урина) и мекота на носа, което го прави нещо, което искате да смъркате, а не да избягвате като някои други вещества.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Опитах няколко пъти преди много години, когато просто чувствах, че трябва да изпитам всичко. Моето нормално РОА е буфтинг, последван от орален. Не мога да го сравня с много неща, тъй като спрях да се инжектирам веднага щом вените ми започнаха да се преобръщат, за да избегна иглата, и една медицинска сестра го коментира.

Приливът е... уау. Това е голям прилив. Това силно усещане трае няколко минути, а след това леко се разсейва до нормалното преживяване на 4ММК. Ако не сте си правили интравенозна инжекция преди, уверете се, че сте направили проучване как да го направите безопасно. Ако пропуснете инжекция, голяма област около мястото, в което сте инжектирали, ще изтръпне и ще са необходими седмици, за да се възстанови, така че, бъдете внимателни.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Да, IV Cat ... е ... мяукането на котката ... така да се каже. Бих казал, че вероятно е много по-разпространен и популярен, отколкото си мислите. Винаги съм мразил да смъркам на котка. Мразех миризмата и вкуса, а и нещата, които имах, горяха адски много. Повечето хора, които познавам, биха предпочели да го IV в сравнение с други маршрути. Вероятно това е най-интензивният прилив/преживяване, за което мога да се сетя, че стои самостоятелно. Той е там горе с IV кокаин, що се отнася до интензивност, но много повече, мисля, плюс това продължава малко по-дълго, така че още по-добре... можете да се успокоите в него и да му се насладите. Добре е за два шота, преди "магията" да изчезне и да е просто стимулираща. С други думи, бързо се придобива толерантност. В продължение на около 30 минути след изстрела ще бъдете по-високо от мофо, ще имате зрително изкривяване при по-високи дози (.25g и нагоре) .3-.4 е наистина добра доза, повече и наистина сте в него, за да го спечелите. Имайте наблизо студена вода за пиене и пръскане на главата, може би (аз обичам да правя това) - толкова ми става горещо, че водата започва да се изпарява от мен и от главата ми излиза пара.

Както и да е, след около 30 мин. ще започнете да слизате надолу и вероятно ще искате да вземете нова доза около това време, ако можете. След първоначалния прилив все още ще сте в подем в продължение на час-два, но той отслабва и се надявам, че сънят може да бъде постигнат не много дълго след това. Слизането не е твърде лошо, не толкова лошо, колкото при кокаина. Наистина помага да имаш някакъв механизъм за приземяване. Опиат, бензо, може би дори някакъв вид транквилизатор - seroquel (quetiapine) и zyprexa (olanzipine) вършат чудеса, за да убият катастрофата и тревожността и да направят страхотно преживяване.

В миналото съм забелязал, че ако няколко дни преди употребата на котка съм вземал кокаин, особено интравенозно, преживяването значително намалява. Някои дори биха могли да си помислят, че са им продали кокаинови наркотици или че просто не е било толкова хубаво. Веднъж или два пъти вливах котка, преди да получа истинско пълноценно преживяване, и това беше голяма разлика. Така че, ако можете, дайте си почивка преди употребата на кат, ако можете, и предайте този съвет на всеки, който мисли да използва кат. Това е почти като преживяване с MDMA. Искате да сте сигурни, че мозъкът ви е свеж, зареден и готов да бъде залят с магия. В противен случай тя не разгръща пълния си потенциал и е просто някакво разхищение.

Ако ще правите ин витро, не го "изпращате вкъщи", докато не знаете, че сте в тази вена добре. Вземете си хубав флаг/регистър и го тествайте, като вкарате кръв, ако тя се наводни... тогава захлопнете тази глупост и се дръжте за живота си! Това не е нещо, с което искате да не бързате и да правите бавно. Последното нещо, което искате да направите, е да ударите половината от него и след това да трябва да се блъскате, опитвайки се отново да получите регистър. Познайте дозата си, намерете я и просто изпратете тази мута фука. Използвайте нова игла всеки път и завързвайте добре. Използвайте достатъчно вода, за да не започне да кристализира кат, но и не прекалено много, за да затруднявате боравенето със спринцовката. 0,05 г за 0,1 мл е добро съотношение, според мен. Така че .5 ще се побере в спринцовка от 1 куб. см. Така че .3-.4 ще бъде около 60-80 цента. Като цяло помага много загряването на разтвора, преди да го налеете в спринцовката, и, разбира се, използването на памук за филтриране, но би трябвало да се налее добре и без него. Това е наистина всичко, което трябва да знаете.

Бъдете в безопасност и се наслаждавайте o7
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
миризмата на котешка урина не се отнася до миризмата на веществото, а до това как миришат потта и урината ви след употребата му.

и намирам това твърдение за 100% вярно, потребителят абсолютно УХАЖВА на котешка урина.

Имам котка, имал съм около 5, така че знам точно как мирише. но теорията за котешката урина не означава непременно, че мирише НА котешка урина, разбирате ли?

Не става дума за точно същата миризма, а за това как мирише тази гадост. интензивността и фактът, че НЕ МОЖЕШ да се отървеш от нея.

Можеш да изпереш дрехите и чаршафите си, но миризмата остава. точно като котешка урина, трудно е да се отървеш от нея, но и тя мирише подобно.

Представете си какво прави тази гадост с органите ви.

самото вещество мирише на кисели краставички или ванилия, или и на двете. би трябвало да е без мирис, но ви гарантирам, че няма да намерите 4mmc без мирис.

Това е една от характеристиките на меф и е ключът към разпознаването му.

съжалявам, че английският ми е прецакан, не знам защо, губя думи и не мога да намеря правилните..
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Говорил си прекрасно, човече. Аз съм американец
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
хаха да, знам, просто понякога ми е трудно да намеря подходящи думи и се налага да поставям такива, които не отговарят съвсем на мисълта ми.

веднъж някой в коментарите каза, че е изумен от моя английски и каза, че съм говорила перфектно без никакви грешки под един много дълъг коментар, който бях направила, а аз сложих "sorry for my english its not my first language" накрая хахах
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Това, че мефедронът винаги мирише на котешка урина, някога беше вярно. Но сега хората са измислили други начини за синтезирането му, които не излъчват никаква миризма. Сега той може да се предлага и се предлага под формата на много лек чист бял пухкав прах без мирис и не оставя мирис на нищо. Все още се изследва по FTIR като чист.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Хм интересно, опитах го за първи път тази година и оттогава направих около 50 г. може би.

Бях напълно несъзнателен за това КОЛКО миришех.
Искам да кажа, че знаех, че мириша, но не осъзнавах, че хората могат да го усетят от 3 м разстояние.

Но как така различен начин на синтез премахва миризмата, ако самото вещество е същото?

Знам, че може да бъде под формата на HCl и кристали, но мисля, че HCl също оставя миризма. чел съм много за това.

Може би тогава не е мефедрон?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Имайте предвид и други аналози - мефедрон, метилон, етилон и др. Забелязал съм, че метилонът наистина мирише лошо, има ръждивооранжев цвят и създава добри впечатления. Етилонът беше бледожълт, изобщо не миришеше много и изживяването вероятно беше със същата продължителност, но не беше толкова еуфорично или интензивно като метилона.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Не знам защо тогава добавих този анекдот, в ретроспекция той е без значение. Това беше преди около 10 години и ако трябва да бъда честен, не съм сигурен какво точно съм имал, единственото, с което разполагах по онова време, беше светът на продавачите. По онова време всичко вървеше като "molly" или "m1" Различни цветове, различни миризми. Повече или по-малко еднакъв ефект, продължителност, сила и т.н. в различна степен. Напълно възможно е това, което са наричали m1 или метилон, всъщност да е било мефедрон. От това, което си спомням, миризмата е почти идентична с тази на пробата от 4 mmc, която получих от Glitchy.

По онова време спийдболвах с това нещо поне два пъти дневно в продължение на 2/3 месеца, не придобих никакви дългосрочни здравословни проблеми. Освен че бях човешки скелет и че самата спринцовка увреждаше вените ти. Не съм забелязал нищо. Имах един приятел, който си слагаше по 0,5- 0,6 шота... (шибана лудост) ... излизаше от банята спокоен като хиндуистка крава, разговаряше с компанията за момент, преди да се оттегли в каютата си, за да прави Бог знае какво със себе си. .3 ме караше да се чувствам така, сякаш току-що съм завършил бягането от ръкавицата - напълно достатъчно за мен. Както и да е, забелязахме симптом на отнемане след спиране след добър период на последователна употреба, поне няколко седмици. От време на време, случайно, без предупреждение, мозъкът ви изоставаше и трябваше да наваксва. Беше почти като кихане за мозъка ви - или "мозъчно пукане"... дори заекване. Почти като удар от електричество, който те удря. Виждаш светкавица в зрението си и погледът ти може би се измества назад, напред или настрани, не по-различно от усещането за световъртеж. Не знам какво се е случило с "поляка", за когото стана дума няколко поста по-надолу, може би лоша партида? Мога да кажа с увереност, че това не е характерно за самото вещество(а).

Никога не съм се увличал по смъркането на тези неща, правил съм го само няколко пъти. Ненавиждам миризмата и вкуса, а и изгаряше адски много. Веднъж скочих с парашут. Никога не съм го буферирал. Интравенозното приложение е почти единственият път, който съм използвал за тези вещества. Това е начинът, който предпочитам. Въпреки това не препоръчвам на никого да свиква с интравенозното инжектиране, да си създава навик от него или дори да опитва ...гадости. Казват, че самата спринцовка се превръща в зависимост. Това е доста отвратителен навик.
 
Last edited:

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
тези тласъци са мозъчни удари, нормално нещо след злоупотреба с мощни серотонинови релаксатори.

Никога не ми се е случвало след 3cmc например, т.е. случвало ми се е наскоро, но след злоупотреба с meph в продължение на 3 месеца.

Това се случва поради понижаване на серотонина
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Да, може да се направи някакъв извод, че това е мозъкът ви, който се опитва да се пренастрои, след като всички синапси са били изпържени ;].
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
@TheMapleSyrup Мефедронът не е без мирис. Ако отворите запечатана опаковка, тя ще има миризма. Зависи от много фактори дали ще има и други миризми.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Употребявам мефедрон отпреди забраната. Освен това всяка получена партида е професионално тествана с FTIR тест, който е безплатен тук, във Ванкувър. Не съм специалист по органична химия, но съм наясно с няколко различни начина за синтезиране на 4ММК. 4MMC може да се получи като жълтеникави кристали. Това е оригиналният синтез, който излъчваше миризмата на котешка урина. Той може да се получи и като чисти бели парченца. Това има някаква миризма, но много по-малка от жълтеникавата. Ако сте в Канада и поръчате от лабораторията, която го произвежда тук, винаги ще получите много лек, пухкав, бял прах. Той изобщо не мирише. Ефектите са идентични, без значение какъв синтезатор се използва. Очевидно е, че миризмата се дължи на реагент, който се използва в процеса и който не е напълно отмит в случая с жълтеникавите кристали. Като се има предвид, че всички оригинални неща идват от Китай, това не е изненадващо. Лабораторията, която го произвежда в Канада, е много професионално предприятие, което съществува от дълго време и произвежда дълъг списък от различни съединения. И мефът е толкова чист, колкото може да бъде. Също така е много по-скъп от този в Европа.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Мефедронът може да изглежда като всичко, зависи от това какво използвате, за да го кристализирате.

и миризмата винаги е налице, измих моя меф и той все още имаше миризма на ванилови кисели краставички
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Преди всичко се уверете, че имате чист и неподправен продукт, не искате други мръсни режещи агенти да попадат директно в кръвта ви.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Не мога да предоставя източник, но mmc/cmc не трябва да се прилага чрез интравенозно приложение, защото е много разрушително за вените, няма значение дали е чисто или не
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Вливането на CMC е самонараняване и директно желание за смърт, граничещо с дебилност

Който прави това, трябва да бъде затворен в изолационна стая
 
View previous replies…

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Имате ли някакъв източник на тази информация, който бихте могли да споделите? TIA
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Хм? вдм да имам източник? източник за каква информация?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Това е (особено) разрушително за вените. Предполагам, че един медицински специалист би твърдял, че всички забранени вещества, прилагани интравенозно, са разрушителни за вените, така че се чудя дали mmc/cmc се откроява в това отношение.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Ами да помислим малко, нали?

Стимулантите
са най-разрушителните и вредни вещества, това е факт.

Няма орган, няма част от тялото, на която да не въздействат и да не вредят.

Някои от тях са доста разяждащи при контакт с кожата, особено с носа.
логично е, че във вътрешността на вените те ще бъдат още по-вредни. сигурен съм, че това не е така при всички, но в случая с CMC-то със сигурност е така.

това вещество прави дупки в носа ви, смъркали ли сте го някога? след като сте опитали 3cmc, 4mmc е като да дишате пухкави облаци, всъщност дори е доста приятно да го смъркате. така че логично ще бъде невероятно разрушително вътре в сърдечно-съдовата ви система.

3cmc, когато попадне в носа ви под формата на течност, изгаря ноздрите ви, абсолютно изгаря устните ви до степен да са наситено червени, по пътя към устните ви изгаря областта между носа и устата и оставя червеникави следи от изгаряне.

Правя го от 2 години често, в един момент забелязах, че в носа ми няма нито един косъм, а раните, които говното оставя в носа или около ноздрите, зарастват доста бавно.

MMC не изяждат кожата ти, нито носната ти кухина, така че предполагам, че са много по-малко жестоки за вените, но определено са вредни въпреки това, повечето катинони са такива, повечето стимуланти са такива.

освен това, мисля, че си спомням, че четох за IV'ing cmc'c и някой предупреждаваше за това и казваше никога да не го прави, не искам да разпространявам погрешна информация, защото наистина не си спомням, но за кратко, той се чувстваше изключително зле.

Ще се опитам да намеря нещо по този въпрос, но имайте предвид, че ще трябва да преведете това от полски език.
 
Top