Question Здравейте, купих си малко метамфетамин#btcboss2022...

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Тъй като ледът нямаше абсолютно никакъв ефект, чувствах се заспал след 5 минути, ами изпратих проба за тест@Energy Control в Испания единствената лаборатория, която разделя dextro & levo страна на Meth всички знаят, че Levo Meth се прави само за инхалатор Vicks, а не като наркотик вижте резултатите, които получих

Благодаря ви#Btcboss2022 вие сте майсторът химикһттр://.....

Вие наистина сте шефътһттр://.....
 

Attachments

  • 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 65
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 38

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Извършил съм две сделки с него и мисля, че е много добър. Освен това съм виждал методите за синтез и решенията, които той споделя в много технически публикации. Много съм му благодарен за приноса му към форума. Възможно е напоследък да се е сблъскал с някакви проблеми. Аз също не мога да се свържа с него.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
А техническите му способности са пряко доказателство, че той е знаел точно какво прави и това е било умишлен трик
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Нещото с белите нечисти кристали прави тайно перфектно впечатление. Очевидно той е направил добри наркотични ефекти все още като poeple купуват от неговия като този и след това изведнъж се изход измамени. Фабриките са чиста чиста фармация все пак с техните компютъризирани лаборатории. На кого можете да се доверите.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Изоотпадъците за един човек са съкровище за друг
 
Top