Question Looking for a vendor Здравейте на всички, представям се

Walter Blanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Здравейте на всички, представям се и правя първия си пост. Не знам къде трябва да се постави и ще го сложа в тази категория.
Попаднах на този сайт и това беше като да намеря злато, в продължение на няколко години разглеждах, четях и проучвах както за наркотици, така и за химия. Този сайт беше голяма находка за мен. Прочетох за инициативата за качество на ВВ и установих, че тя е отлична. Това е нещо, което замислям от дълго време, както поради любовта ми към химията, така и поради уважението ми към пазара.
В моята страна качеството на лекарствата е ужасно. С изключение на марихуаната, всички останали наркотици са с много ниско качество. Преди няколко месеца в новините се появи информация, че една жена е била арестувана за притежание на кокаин, но когато пробата е била анализирана, процентът на кокаин в нея е бил толкова нисък, че в крайна сметка са я освободили без обвинения.
Както и да е, ето че открих този прекрасен сайт, който ще ми бъде от голяма полза, за да осъществя това, което планирам от доста време, а именно да предоставям качествен продукт без рязане.
Завършвам лабораторията си и скоро ще започна да произвеждам кокаин HCl, в малки количества предвид големия обем необходими листа и тъй като за първи път ще правя този процес, ще се стремя да произвеждам около 15 г, като наблягам на добива и чистотата.
Съмнявам се, че ще ми е изгодно да произвеждам и продавам, защото ще е трудно да намеря купувачи в моя район, които да платят 50,60,70usd за 1g чист кокаин, когато 1g от "кокаина", който се разпространява, обикновено се продава за 10usd до 15usd. Ето защо се замислих да потърся и надеждни доставчици за недалечно бъдеще, които да ми осигурят качествен кокаин и LSD - друго вещество, което е дефицитно в моята страна. Малките картонени опаковки, които се разпространяват, са НБОМЕ и амфетамини.
Както и да е, това е всичко, надявам се да бъда добре приет, ще се опитам да допринеса колкото се може повече за този страхотен сайт.
Между другото аз съм от Южна Америка и текстът е направен с преводач, съжалявам, ако е разбран наполовина. С най-добри пожелания
 

gringo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, аз съм в Меделин
 

kalifornialove

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте. търся връзка с кокаин, която може да достави килограм в европа.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Добре дошли в общността :) Btw, търся южноамериканска връзка за кокаинов чай на добри цени
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Хей, спомнете си за мен, чета някаква ПМК в САЩ някакви идеи?
 

Walter Blanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Здравейте! Благодаря. Чай от кока 20usd x 100g aprox. листа 25-35usd x 1kg. Изпратете ми съобщение
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Меделин не е ли главният град за производство на кокаин в света? Мислех, че кокаинът идва от тамошния картел в Колумбия.
Ами аз имам достъп до най-добрата трева в света тук, с каквото качество и в каквито количества пожелаете. Би ми било интересно да видя колко трудно е внасянето на нещата в Колумбия.
 
Top