Как разбрахте за нас? Това е важно за нас.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Как разбрахте за нашия форум?
Моля, оставете информация в коментарите за това как сте ни открили
 

LilyPods

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Видяхте видеоклип на синтез на ДЕТ и работихте в обратна посока, за да намерите сайта. Много се радвам, че съм тук. Ще започна да допринасям, където мога. Благодаря ви, че създадохте това пространство.
 

simogne

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Преглеждах сайта Ahmia.onion и търсех някои думи като "синтез на лекарства", защото се интересувах от процеса, и това ме доведе тук. Оттогава се влюбих в този форум и току-що си направих акаунт днес! :)
 

789gfdsfghfgj

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Попаднах тук чрез реклама във фейсбук :/ това малко ме притеснява и ме кара да чувствам, че това може да е медоносна зона
Бих се радвал на някои аналози на RC ket tho
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Наблюдателният потребител ще забележи, че имаме много реклами, повече от всички останали. Това ни позволява да се харесаме на нашата целева аудитория. Всъщност това не е много лесно, като се има предвид насочеността на форума. Много хора просто не се регистрират във форума, а го изучават. Цялото ни съдържание, с изключение на раздела RC, е публично достояние. Планираме да добавим повече функционалност, за да мотивираме хората да се регистрират и да участват активно в живота на форума. Каквото и да си мислите, можете просто да изучавате почти цялата информация чрез Tor браузър без JS и дори без да се регистрирате.
 

Rad Vam

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
 

benzylben

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Намерих го чрез една страшна обява. Този форум може да има някакъв действителен потенциал, тъй като няма много активни форуми за подобни неща. Има двата подреда, които не трябва да се назовават, но това е reddit, така че не е точно най-доброто място за обсъждане на химията на лекарствата.
 

M3thodman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Търсех връзки и попаднах на списък с връзки, а името ми върна спомени от времето, когато с братята ми пекохме торти. Трябваше да се присъединя и да се опитам да науча целенасочения начин на правене на нещата. Качеството е много важно
 
Top