Question Колко трудно е да се внесе паста на основата на кока или кокаинов хидрохлорид от Латинска Америка в Европа?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Колко трудно е да се избегне митническият контрол и да се намери сериозен и легитимен контакт (без да бъдете измамени) в мястото на произход, който желае да изнася за Европа?
Благодаря на всички!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Здравейте. Аз съм от Латинска Америка и имам достъп до кокаин 98%, имам нужда от сериозен контакт с някой от Европа
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Изпратете ми вашия потребител в телеграма и аз ще се свържа с вас, Ако сте измамник, ще ви бъде много трудно да ме измамите, тъй като съм експерт по темата за измамите.
Благодаря ви!!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Не съм измамник, просто искам честен контакт от някой от Европа, за да можем да печелим заедно
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Можете да използвате BB Escrow за своите сделки, за да избегнете всякакви измами.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Може да не сте измамник, но досега мога да влизам в сайтове, където го произвеждат, никой не постига 98% Това е просто коментар, допринасящ за моите знания
 
View previous replies…

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Говоря за 98%, за да кажа, че продуктът е с високо качество, но не е задължително той да е 98%... Може да е 95%, 93%, 96%, но аз потвърждавам, че е с най-високо качество
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Добре, разбирам, само че ако ще правите нещо, трябва да направите всичко възможно то да мине добре. Не забравяйте, че трябва да сте много практични при изпращането, никога не давайте данните си или къде живеете. Потърсете някой, който да го направи вместо вас и искате да печелите допълнителни пари.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Имам 1 човек, който иска да направи нещо подобно, ако искате, ще ви дам контакт, да поговорим и да се споразумеем.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Да , трябва да сте много внимателни, когато изпращате
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
През последните години Европа беше завладяна от бразилци и вероятно те получават много поща от Бразилия, което е добра възможност да изпратите кокаин заедно с цялата тази поща.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Здравейте, аз съм от Кол. вале дел Каука, където всичко е много евтино

Моята препоръка е да не извършвате превози, това е изключително деликатно, има 95% вероятност полицията да почука на вратата ви

моята препоръка е да се вземат с пътник в малки количества

Всеки, който ви уверява, че покупката ви пристига благополучно във вашата страна, е лъжец Познавам този въпрос много добре и се случват само 2 неща: този, който ви измамва, или пристига полицията
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Какво мислите за доставката с FEDEX на малки количества? Пример: 300 г, 500 г
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Проблемът не е в транспортните фирми, проблемът е във филтрите, през които трябва да преминете, за да можете да изпратите пратката до местоназначението си. Пристигайки на местоназначението, то минава през същия граничен контрол 300 г 500 г хехехе това е арто мисля, че е невъзможно не забравяйте, че трябва да преминете митницата скенерите кучетата за борба с наркотиците и детектор, който е малък за секунди идентифицира това, което е поверено Те решават дали да го оставят да продължи, но вече уведомяват полицията на страната на местоназначението за провеждане на операцията, приятелю, това, което казваш, е много, има хора, които плащат, за да имитират продукта в различни модалности, но в моята страна почти всички ги знаят. Ако имате повече въпроси от интерната, ще обясня повече съмнения, които имате
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Интересни. Ако можете да ми помогнете в тези транспортни въпроси, като премахнете някои съмнения, ще бъда изключително благодарен за учението
 
  • Like
Reactions: auc

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Митническата система за сигурност на летищата е най-строга, всички куфари и багажи минават през рентгенов апарат, на много или всички летища трябва да се мине през скенер за милиметрови вълни, а в митниците на някои държави агентите разполагат с оборудване за откриване на следи от наркотици.
От друга страна, в търговското пристанище не се проверяват всички контейнери, защото има много и малко агенти на служба, контейнерите се проверяват в зависимост от произхода (ако е високорискова държава) и т.н.
Но тук, в Европа, винаги влизат товари с по 1000 кг кокаин, полицията също конфискува много, наскоро конфискуваха 5 тона кокаин в пристанището близо до мен.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
невъзможно е никой не може да ви гарантира нищо има голяма вероятност да загубите парите си
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Какво ще кажете за чай от кока мате де кока или ходжа? Колко трудно е това да се изпрати преопаковано като различен вид "чай"?

Бих се заинтересувал от това, ако някой може да посочи сайт, който не е измама, или да ми помогне тук.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Методите за доставка са твърде много и почти всеки ги знае в моята страна. Това, което трябва да разберете, е дали листата от кока са законни или незаконни за износ както в моята, така и във вашата страна. Ако е за производство на продукта, който мнозина искат, би било невъзможно да се транспортира поради количеството кокаинов лист, което ще се използва, и тъй като е от растителен произход, трябва да отговаряте на твърде много изисквания и да имате компания, която да декларира употребата и данъците, но доколкото разбирам, износът е незаконен
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Да, знам, че от този лист от 1 до 1,5 кг се получават около 10 г +-, ако съотношенията са правилни.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
10 г може да е добра сума за вас, не си струва риска за нас
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Казвам ви едно и също нещо, че гаранциите в тази среда са почти нулеви, по-вероятно е да бъдете измамени, защото модалността не е печеливша за мнозина и е много рядко за тези, които се измерват, за да направят пратки, като дават информацията си, след това ще кажат да и всичко за вас, за да изпратите пари и мисля, че от сега можете да бъдете измамени
Ако дойдете и вземете продукта си по някакъв начин, мисля, че това е по-сериозно и те могат да ви помогнат, но живеете или изпращате 1 пътник, очевидно трябва да имате пари за целия този въпрос.
 
Top