Question Колко трудно е да се внесе паста на основата на кока или кокаинов хидрохлорид от Латинска Америка в Европа?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Колко трудно е да се избегне митническият контрол и да се намери сериозен и легитимен контакт (без да бъдете измамени) в мястото на произход, който желае да изнася за Европа?
Благодаря на всички!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Какво ще кажете за чай от кока мате де кока или ходжа? Колко трудно е това да се изпрати преопаковано като различен вид "чай"?

Бих се заинтересувал от това, ако някой може да посочи сайт, който не е измама, или да ми помогне тук.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Методите за доставка са твърде много и почти всеки ги знае в моята страна. Това, което трябва да разберете, е дали листата от кока са законни или незаконни за износ както в моята, така и във вашата страна. Ако е за производство на продукта, който мнозина искат, би било невъзможно да се транспортира поради количеството кокаинов лист, което ще се използва, и тъй като е от растителен произход, трябва да отговаряте на твърде много изисквания и да имате компания, която да декларира употребата и данъците, но доколкото разбирам, износът е незаконен
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Благодаря на @auc за цялата тази информация. За себе си бих искал да направя малка лична сума. Достатъчен би бил 1 кг листа. Не се занимавам с продажба, само химията ме интересува много. В моята страна всичко, свързано с кока, освен ако не е "декоканизирано", е незаконно.

Ето защо попитах Мисля, че смляното листо ще бъде много по-малко проверявано, отколкото самият кокаин. Би било лесно да го нарека "зелен чай" и да рискувам с митниците. Мисля, че е същото като при поръчването на всяка друга опаковка с наркотици - винаги ще има присъщ риск, но това, което правим, за да го сведем до минимум, винаги е ключово.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
В живота всичко е възможно, трябва да го опитате. Препоръчвам ви само да не давате информация за местоживеенето си. 1 хил. листа не са нищо за производството на кока, ако това е целта, за да получите приблизително 1 кл кока, са ви необходими повече от 36 арой листа, че всяка арой е 25 кл Надявам се, че сте ме разбрали
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Да, знам, че от този лист от 1 до 1,5 кг се получават около 10 г +-, ако съотношенията са правилни.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Мисля, че пристига, митницата не разглежда всички опаковки и по-малко в страната на произход

Търся някой, който да ми изпрати 7 грама
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Те са скенерите, за секунди разбират, че даден органичен продукт минава по цветните гърбове и го преглеждат, това е много лесно за откриване. Трябва да видите кой е най-смелият, който може да ви изпрати 7 г, не е изгодно за толкова много треска
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Всички опаковки не са сканирани това е невъзможно, с изключение на буквите
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Те не разполагат с достатъчно служители, за да проверяват пакет по пакет, представете си количеството поръчки, които минават на ден през митницата. Някои пакети се задържат, но огромното мнозинство преминават. Мисля, че.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Е, ако мислите, че е толкова лесно, трябва да опитате 😉. От своя страна, ние сме уморени да правим много неща и знаем как работят тези въпроси в нашата страна, така че мога да противореча на всеки, който мисли, че е толкова лесно. Приканвам ви да го направите, защото аз не го правя. Бих го направил и че имам всичко по-лесно и по-достъпно
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Е, ако мислите, че е толкова лесно, трябва да опитате 😉. От своя страна, ние сме уморени да правим много неща и знаем как работят тези въпроси в нашата страна, така че мога да противореча на всеки, който мисли, че е толкова лесно. Приканвам ви да го направите, защото аз не го правя. Бих го направил и че имам всичко по-лесно и по-достъпно
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
напълно невярно
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Плащам за доставката и материала и давам адрес, на който да го получа в Европа, но не мога да направя

ако пристигне добре, ако не, тогава нищо хахаха Държим си езика зад зъбите, но се съмнявам, че ВСИЧКИ писма и пакети са регистрирани
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Плащам за доставката и материала и давам адрес, на който да го получа в Европа, но не мога да направя

ако пристигне добре, ако не, тогава нищо хахаха Държим си езика зад зъбите, но се съмнявам, че ВСИЧКИ писма и пакети са регистрирани
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Възможно ли е изпращането на пликове с насипни товари до САЩ?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Стъпките, които се следват, са следните: пристига на митницата, минава през скенер, ако той покаже, че е нещо прашно и дава тон в скенерите на екраните се проверява, че просто без да се късат етикетите торбичките поставят няколко модалности сред тях тази машина, която е по-точна, а кучетата за борба с наркотиците постоянно проверяват миризмите, тук има още едно ниво на преглед, затова знаем, че на практика всичко попада
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Скенери за проследяване, първи етап, и последен, няма нужда от кучета.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
кучетата са необходими внезапно в тяхната страна, които не се справят с този въпрос. тъй като в нашата страна има всички видове контрол
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Разполагате ли с [фирми за преопаковане] в Колумбия,за международни превози до Европа?
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Имате ли възможност да предадете пратката на куриера?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Имам възможност за много неща, но повтарям, че това не е изгодно за нас
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Всеки знае, че тези машини не са нещо ново.Възможно ли е да се преобразуват в различни касови продукти?и да се изпратят в Китай, и от Китай в Европа?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Мисля, че е така, аз също мислех за това
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Фантастична формаһттр://,,,,Преобразувайте в базова форма и смесете с, ацетон епоксидно лепило, купете два, синя светлина екранни протектори за компютри,закалено стъкло, и слепете заедно, за да стане прозрачно. на 4корнера прилагайте истинско епоксидно лепило, а не смесено с базова форма, неговата екзотика не е евтина.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
И изпратете обратно в Китай:)
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Възходът на лабораториите за производство на кокаин в Европа е сигнал за "смъртта" на контрабандната кокаинова тухла

Нова статия от Vice, в нея се казва, че кокаинът е почти неоткриваем в пластмасата и ако лицето, което получава кокаина в Европа, бъде заловено, е трудно да се докаже, че е знаело, че продуктът е импрегниран с кокаин.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
В каучуците е камуфлирано, но този начин е вече стар и тази есен паднаха почти всички видове транспортни форми, защото тук са много добре обучени за този въпрос. И ако си мислите, че е лесно, тези, които смятат, че този въпрос за превоза е много лесен, трябва да опитат. Успех.
 
Solution
Top