Как мога да получа достъп до раздела RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
За да получите достъп, трябва да сте активен участник във форума. В раздела RC публикуваме най-ценните трудове. Например, синтез на легален канабиноид (WoW!).
Най-активните потребители на форума ще имат право да отправят покана до някой друг.
Пишете заявления за покана тук.
 
Last edited by a moderator:

Pineapple Czar

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Всъщност открих сайта ви в Клиърнет, докато търсех допълнителна информация за дистрибуцията Kodachi. Което, бих могъл да добавя, намерих. Описанието, в което подробно описвахте Kodachi, беше шибано страхотно! Не съм виждал никой друг, освен самия DEV, да се занимава толкова подробно с тази дистрибуция. Благодаря ви, че отделихте време и енергия, за да съберете тази огромна тема. беше приятна изненада да намеря някаква солидна информация за нея за разнообразие, а не типичните bs, които съм намирал.

Докато съм тук, бих искал да разгледам секцията за RC, ако изобщо е възможно. пълна прозрачност Не съм химик, но току-що започнах да се връщам към RC сцената и нищо, което намерих досега, не беше наистина добро. виждам, че споменахте платения достъп. колко лошо ще навреди на портфейла ми, ако съм толкова склонен?

Независимо от поканата обаче, благодаря за написаното за Кодачи, беше изключително.
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Здравейте от ужас намерих ви, аз също искам достъп до раздел rc моля аз съм от Европа и мога да се движа бързо в района на Европа за транспортиране на продукти , а също така се интересувам от нови партньори и бизнес
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Уважаеми Хайзенберг, ще се радвам да получа достъп до форума RC. Публикувам тази молба тук само за да покажа интереса си, ще се върна отново по-късно, ако смятате, че е необходима още активност във форума, преди да получа достъп. Ако мога да направя нещо в замяна, уведомете ме, с удоволствие ще напиша ревю и т.н. (активен съм в dread). Този сайт е наистина невероятен, само малко се притеснявам от присъствието в clearnet, че ще привлече нежелано внимание и ще бъде свален. Бъдете в безопасност.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Скъпи приятели!
Напомняме ви, че има само 2 условия за безплатен достъп до раздела RC
- Да имате профил, по-стар от 1 месец от датата на регистрация
- Да допринасяте активно за развитието на форума (да пишете качествени публикации, по всякакъв друг начин да подпомагате развитието на форума)
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Да какво точно представлява и до каква информация имаме достъп след получената покана ?
Бих могъл да плащам месечно, според мен трябва да се направи месечен абонамент, или да дарявам за сайта и за развитието на общността
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Тъй като общуваме с вас, познавам вашите интереси. Там ще намерите възможност за синтезиране на легален канабиноид. Той е законен в целия свят.
Но няма да е толкова мощен. Почти нереалистично е да се намерят ноиди по отношение на мощността, близки до това, което искате.
 

NashvilleDude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Знам, че съм нов, но и аз бих искал да го прегледам. Отдадох над 5 години от живота си на федералните служби за сцената, така че чувствам, че съм платил малко повече от повечето. Както ясно щеше да се каже в документите, нито един арест, извършен от каквато и да е информация, получена от моя арест. Нито аз, нито някога и все още мога да стоя гордо за разлика от други клоуни от онова време. Когато ми дойде времето, с удоволствие бих видял какво ми предлага. Ако модификациите са от началото на 2010 г. 2011 г. 2012 г., мога да докажа кой съм бил на сцената тогаваһттр://.....
 

Banderas

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, аз съм новак, който иска достъп. Мога да науча много, може би ще добавя нещо. Поздрави
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Засега наистина ми е приятно да изследвам този форум. Много ми харесва, че е насочен директно към тайния химик. Голям привърженик съм на разпръскването на химически знания, смятам, че информацията за синтеза, както и за химическата безопасност, трябва да бъде лесно достъпна за всички. Интересувам се и от различни изследователски съединения, какво трябва да направя, за да получа достъп до RC секцията?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Не мога да допринеса много за този форум, тъй като се опитвам да науча много , възможно ли е да мога да прочета в раздела RC
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Здравейте на всички, аз съм активен потребител на dread, тъжно ми е, че whm си отива, но съм впечатлен от това колко професионално си отиде. Мисля, че тази общност е прекрасна и бих искал да бъда част от нея. Просто казвам здрасти на първо място, но също така твърдя, че ще бъда тук за дълъг период от време.

Ако мога да бъда полезен, уведомете ме.

Най-добре,
 

scootchycat

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Бих искал да получа покана за участие в раздела RC, но нямам нищо против да изчакам, тъй като съм съвсем нов тук и това е първият ми коментар. Интересът ми е предимно към общите знания, водещи до намаляване на вредите чрез изпитване на реактиви и др. Вече не се интересувам толкова от синтез, тъй като толкова много интересни вещества са достъпни за закупуване в даркнет и клиринговата мрежа.

Прочетох за форумите на Breaking Bad тук: https://darkweblink.com/directory/listing/breaking-bad/
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Бих се радвал на достъп, за да имам възможност да прочета! Благодаря!
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Бях активен с теб, братко. Мога ли да получа покана?
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Бих искала да получа достъп, защото тук е наистина трудно да се справим със забраната на RC в Нидерландия и няма къде да пурахизираме канабиноиди . Благодаря !
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
В момента нямате достатъчна активност във форума.
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Има ли нещо повече от само канабиноиди, включени в раздела RC?
 
Top