Question Как да извлечете MDMA, смесен с друг прах, например протеинова добавка на прах

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Здравейте, момчета, искам човекът, който ми отговаря, да е добре запознат с промиването на MDMA и основните химически науки.

Въпросът ми е: Ако сложа напълно стрита на прах MDMA в протеинова добавка и смеся двете прахообразни вещества (протеинова добавка на прах + MDMA на прах)

Мога ли отново да извлека MDMA от тази смес чрез метод на кристализация или друг химически метод? Мисля, че това нещо е като промиване на MDMA или греша?

Благодаря на всички.
;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравейте, да, можете. Можете да проведете експеримент с малко количество MDMA на прах и протеин. След това извлечете MDMA чрез а/б екстракция.
Прочетете също метод за пречистване на MDMA/екстази
 
Last edited:

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Благодаря ви много, скъпи @G.Patton, прочетох темата за метода за пречистване на MDMA/екстази и прочетох за киселинно-основната екстракция (а/б екстракция).

1. Дали начинът, който сте написали във вашата тема (промиване/пречистване с ацетон), е подходящ за моята ситуация?
Бих искал да отбележа, че съотношението на сместа е 1:20 (MDMA: протеин на прах).

2. Можеш ли да ми дадеш съвети или да ми предложиш теми, които да прочета, за да науча повече за това как да извличам MDMA по метода а/б екстракция?
 
Top