Как да се срещнете с PlugMan.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Двама тапи тук и тук ви казваме как можете да се срещнете с мен или с брат ми, или с наши колеги във вашия район или около него.

Дилърите наистина са параноици, но не би трябвало да имате проблеми с това. Нивото на параноя на дилъра е еквивалентно на "славата"/популярността, която има дилърът. При това е очевидно, че дилър на кокаин ще бъде по-параноичен от дилър на трева просто заради това, което всеки от тях продава, и наказанието, което идва с веществото.

Нека започнем с малко, вие сте пич в гимназията, на 18 години, с кола и желаете малко кетамин. Очевидно е, че е по-трудно да намериш кетамин, отколкото просто да се обадиш на Кетамин Кийт и да помолиш човека за един грам. Ето как да намерите този наркотик:
1. Попитайте хора, които използват кетамин, очевидно и нямаме предвид да питате коне. Не познавате никого, който употребява кетамин? Няма страшно, отидете в барове, паркове или навсякъде, където може да се срещат хора, употребяващи кетамин, и рано или късно чрез светски разговори със сигурност ще се доберете до техния дилър.
2. Попитайте настоящия си дилър. Да речем, че вече познавате човек, който продава канабис, попитайте го! В повечето случаи дилърите се познават помежду си просто защото като дилър трябва да познаваш пейзажа.
3. Вашите приятели. Това би трябвало да е номер едно, но няма значение. Попитайте приятелите си, може би те познават някой, който продава, никога не знаете и понякога може да се изненадате.

Малко по-трудно: да кажем, че сте на средна възраст и искате LSD. Точките за питане на сегашния ви дилър все още са валидни, винаги питайте дилъра си дали познава някой, който продава каквото търсите.
Точно тук идва най-важният момент: повечето дилъри се хвалят много/ имат много реклама. Това означава, че ако скочите в инстаграм и потърсите "LSD", най-вероятно ще получите профил на дилър близо до вас. И дори да отидете в някой бар и да потърсите номера в тоалетната, ще подейства, те може да са дилъри, които могат да ви помогнат.

Най-лесното: намерете трева, ние сме специализирани в това. Да кажем, че искате трева и за това е необходимо само да знаете миризмата на трева и как обикновено изглежда един тревненлия. Обикаляйте наоколо и търсете миризмата на трева или търсете хора, които приличат на глави на трева. Тези хора са най-готините пичове, които някога ще срещнете, и 80% от тях ще ви дадат контактите си с дилъри или дори просто ще ви продадат малко от своята трева. Тук важи всичко гореизброено, попитайте настоящ дилър, попитайте приятели. Повечето хора са пушили трева или познават някой, който пуши.

Един важен момент е да не изглеждате като копелета.

В днешно време хората работят чрез Snapchat, Signal или Telegram, защото можеш да изтриеш съобщенията, след като бъдат прочетени. Бъдете гъвкави, работете на няколко платформи.

Ние ще бъдем тук и ще отговорим на всичките ви въпроси по този въпрос <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Какво ще кажете за създаване на пазар, където лесно да намерите търговец близо до вас?
Например, даден дилър прави мъртви капки в квартала. Купувачът отваря пазара, посочва своя квартал и вижда какво се продава в близост до него, вижда цената и опаковката. Купувачът плаща за продукта и веднага му се показва цялата информация и карта с точното местоположение на мъртвата капка. 30-40 минути и купувачът получава желания продукт, продавачът получава парите си и никой никога не се среща с никого в реалния живот.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ами ако купувачът изобщо не е легитимен купувач? Ами ако той прави много поръчки като лоялен клиент само за да събере информация за местата на мъртвата точка, които след това се поставят под наблюдение? Много не е добре купувачът да знае местоположението, на което дилърът или служителят е бил физически, да не говорим къде ще отиде
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Имате погрешна представа за това. Много фактори влизат в действие тук, освен местоположението, важно е точното време, също така никой никога не знае колко хора работят под един и същи флаг. Например в един град могат да работят 30 души и ако ЛЕ ще изкупува всичко, то нека им благодарим за постъпленията. Съпоставянето на географията на движението е почти невъзможно, ако се подходи интелигентно.
Трудно е да си представим колко време, усилия и пари трябва да се изразходват за това. В резултат на това разследването става толкова скъпо, че престава да бъде печелившо.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Но все пак не мислете само за себе си. Мислете и за купувача или за служителя.
Служителите могат да бъдат корумпирани от копоите и съм сигурен, че биха направили всичко, за да съкратят времето си, дори ако това включва да ги нахранят някои клиенти или дори вие, ръководителят или следващият по ред над тях.
Загрижеността на @41Dxflatline е реална и ние я разбираме, защото неговата загриженост играе в една от нашите точки, тази ОП би работила само в големи градове или малки държави.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
@HEISENBERG
Интересен въпрос, но виждате ли:
Този въображаем пазар може да бъде компрометиран от полицаите. Наистина ли искате да ви арестуват още преди да се сдобиете с наркотиците?

Също така ще трябва да намерите такава платформа. Знаем, че говорите за платформа от рода на ескроу система, но кой, защо и къде би направил такава платформа?

Идеята ви ни харесва.

Не казваме, че това е невъзможно, тъй като това е начинът, по който тъмната мрежа пазари света, но моля, помислете колко хора това ще включва, мащаба.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Как ще ви компрометират полицаите, преди да се сдобиете с веществата?
Колко ченгета трябва да участват, ако на пазара ще има стотици хиляди поръчки всеки ден?
Колко са известните ни случаи, при които арестът на един малък пазар, където стоките се купуват и доставят по пощата, е довел до ареста на стотици хора? Знаем такива примери.
Колко събития познаваме, при които арести на пазари, където продавачите са работили с мъртви души, са довели до арести на множество хора? Не знаем за такива примери.

Доставката на стоки чрез "мъртви капки" е много по-безопасна, анонимна и бърза от всеки друг метод за предаване на наркотици.
Системата за разпространение е примитивна и проста. НО не е в състояние ефективно да противодейства на този метод на разпространение и да идентифицира веригата за доставка на стоки, когато хиляди хора изграждат бизнес и дори никога не се виждат.

Ако вие или някой друг е готов да се присъедини към такъв пазар, готов е да започне да изгражда местен бизнес за продажба на вещества по този начин - пишете ми, имаме какво да обсъдим.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8

Наречете ни луди, но ние не се доверяваме на системата на мъртвата точка. Тази система е ненадеждна поради *грешка. Представете си това, господине: точно както някой съмнителен продавач може да ви измами на AlphaBay, точно както това може да направи някой търговец на мъртви капки. Разбираме, че ще има неща, с които да се избегне това, но все пак не можем да я поддържаме с този недостатък на ум. Купувачът може да каже, че пакетът никога не е бил там, тъй като продавачът никога не е поставял нищо, продавачът може дори да изпрати някой да провери и бум, полицаите се промъкват и хващат вашия служител и рано или късно той ще се пропука и вие сте напълно FUCKED.

Нещо, за което трябва да помислите, е и покритието на този вид ОП. Тази идея би могла да работи само в гъсто населени арии, колкото повече продавачи, толкова по-добре, а същото важи и за клиентите.

Сега нека поговорим за лошите актьори и полицаите. Вие казахте, че е невъзможно да хванете някой да засади мъртва точка или да я вдигне, но ние бихме искали да кажем обратното. Първото нещо, което ви идва наум, е "да, разбира се, може би няма да успеете да хванете някого да постави нещо някъде, но се обзалагам, че можете да хванете някого да вдигне нещо, със сигурност". Да кажем, че сте продавач и трябва да оставите пакет за купувач, може би никога няма да ви хванат, но мога да ви уверя, че купувачът ще се подхлъзне, в крайна сметка ще заложи да бъде хванат при получаването на стоката. Сега си помислете за същия сценарий, но си представете, че стоките са подхвърлени от полицаите/лошите актьори (защото платформата е полукомпрометирана), за да го хванат, защото може би той е от значение или федералните просто искат да му съсипят живота.

Този дизайн защитава само продавача или т.нар. дилър, като същевременно не дава на купувача никаква възможност за отричане.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
@bad_coco_melon
Всичко се научава чрез сравнение. Когато говорим за купуване или продаване на наркотици, не можем да намерим 100% безопасен начин. При всяко тълкуване можем да кажем, че системата за разпространение е с недостатъци.
Трябва да мислим с допускането, че купувачът и продавачът в повечето случаи не искат да се измамят взаимно, ако има проблем, трябва да го решим въз основа на данните, които можем да съберем от страните в сделката.
Дилърът може да изпрати и пакет с прах за пране, но да каже, че това е кокаин.

Когато говорим за продажба, трябва да разберем кое е важното:
-Скоростта на доставката до клиента.
-Сигурност на продавача.
-Сигурност на купувача.

При общоприетите равни условия мъртвите капки печелят по всички показатели. Всички нови входове трябва да се прилагат в сравнение с двата метода на продажба, така че да са обективни.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ако сте търговец в даркнет, който взема правилните предпазни мерки, ще бъде почти невъзможно да се разбере кой сте, както стоят нещата днес. Със системата за мъртва точка не само увеличавате разкриваемостта си, но и се налага да играете ролята на куриер, което увеличава режийните ви разходи. Малък обем от поръчки бихте могли да направите сами, но какво ще стане, ако има повече поръчки, отколкото безопасни места за предаване, и какво ще стане, ако извършването на тези мъртви капки означава, че не претегляте и опаковате поръчките в базата? Ще трябва да наемете няколко души, виждам, че това ще излезе извън контрол. Пощата в повечето държави е 99% безопасна, освен ако не е трева.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Винаги ми е интересно, тъй като нито едно от правилата не се прилага в Колумбия. Съществува специфична структура, която е напълно чужда за повечето хора от висшите етажи.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
И извинете, ако английският ми език не е най-добрият.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Важно е да познавате правата си и закона. Задържан съм 3-4 пъти с наркотици, но никога не ми е повдигано официално обвинение. Всеки път съм се измъквал от това, ако почукам на дърво. Ако сте на път да ви хванат, направете сцена. Действайте силно, когато сте слаби, и слабо, когато сте силни. Веднъж ме спряха полицаи и ме разпитваха. Измисляха основателно спиране, затова започнах да споря с тях. Те ми удариха шамар и ми сложиха белезници, извадиха всичко от джобовете ми и ме подгониха. Когато ме регистрираха, намериха пакетчето с кокаин в портфейла ми и се развълнуваха. Тогава аз казах: вие сте го подхвърлили в портфейла ми, кривосъдници! ИМАТЕ ЛИ ВЕРИГА ЗА СЪХРАНЕНИЕ НА МОЯТА СОБСТВЕНОСТ? Не съм виждал този портфейл от един час, хвърлихте го в багажника и това беше последното, което видях от него."
Научете законите
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Osmosis е абсолютно прав в това отношение. За да бъде извършен арест във всяка ситуация, те трябва да имат нещо, което често не е достатъчно за съда, но те знаят, че повечето хора ще се съгласят на споразумение, преди да седнат и да се борят. НИКОГА не казвайте и дума на ЛЕ извън ПРАВОСЪДИЕТО. Ако сте в системата, те ще се сдобият с името ви, така че не лъжете за това, защото това им дава основание да ви обвинят в нещо. Името ми е такова и такова и искам да си имам адвокат. Ако не сте били хванати с видео доказателство, или нещо, което да подсили делото, което най-често е слабо, тогава обикновено можете да имате всичко това хвърли по време на предварителното изслушване, което те винаги се опитват an ви накара да махне. Съдебните процеси са скъпи за тях и те трябва да убедят журито във вашата вина въз основа на това, което имат, което ще излезе наяве, когато адвокатът ви подаде молба за разкриване на доказателства. И едно последно нещо, което винаги е работило за мен и за поколенията преди мен, е да бъдете анонимни навън точно толкова, колкото сте тук. Ако повечето хора в общността ви познават като наркомана, тогава и НО също знае.
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@HEISENBERG

Как да се срещнете с PlugMan.

Бизнес модел на Air bnb:-

Понастоящем Air bnb е изцяло цифрова платформа, която работи само чрез приложение и уебсайт. Няма услуга лице в лице, няма физическо пространство, където трябва да отидете. А Airbnb не притежава никакъв имот. Тя само прави възможно свързването на хора, които имат какво да предложат, с други, които се интересуват от това, което те предлагат.
Air bnb работи с помощта на онлайн платформа, която свързва всеки компонент в модела.
Air bnb генерира приходи основно чрез комисиони и такси за услуги от резервации, направени чрез нейната платформа. Домакините плащат такса за обслужване в размер на около 3% от междинната сума на резервацията, а гостите плащат такса за обслужване, която варира от 5% до 15%

Dead and Drops Model - Air DnD App
Можете да използвате свободни имоти с нисък наем и други заинтересовани лица.
самостоятелно настаняване или резервиране на цялото място ви позволява да взаимодействате с вашия домакин главно чрез съобщения в приложението - можете да му изпратите съобщение по всяко време, ако възникне нещо.

Само Picker, Dropper или BB Market знаят къде е скрит артикулът и могат да взаимодействат помежду си с приложението чрез код, генериран от BB Market, и приложението ще се инсталира само чрез BB Market - пример (Air DnD App)

Just an Idea!
 
Top