Какво означава това?

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички! Аз съм нов тук. Аз съм просто един начинаещ любител, който иска да навлезе в света на химията.
Бих искал да знам дали някой от вас знае някакъв начин за синтезиране на веществата прекурсори на a-pvp (например: 48% хидробромна киселина, пиролидин и валерофенон). тъй като в моята страна е доста трудно да се получат, другото нещо е да се купят онлайн в чужбина, но тъй като са контролирани вещества, е много по-трудно да се получат.
всяко мнение или помощ ще бъдат добре дошли!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
мнение :- @Rutherford тъй като сте нов в света на химията, моят съвет ще бъде да започнете от основното, просто си купете лабораторно ръководство, основно оборудване и има безкрайно много лекции в youtube, поне да си изясните основите, иначе сте мъртъв, преди да завършите първия си синтез.

помощ :- просто не можеш да направиш всичко в задния си двор, ако правиш нещо незаконно, трябва да купиш нещо незаконно.

просто не се самоубивай.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Добре казано, човече
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
he want's😐 да направи 48% хидробромна киселина, пиролидин и валерофенон в задния си двор.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
2HBr+H2O2=Br2 + 2H2O, работата му е добра, но е важно да има добър киселинен баланс, ако той е нисък или висок, реакцията спира
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
HBr - просто смесете малко KBr или NaBr с разредена сярна киселина (около 30-40%) и дестилирайте всичко между 122-127С. Ще получите 40% HBr (плътност около 1,38 g/ml). Използвайте излишък от сярна киселина (около 1,5-2,0 пъти повече молове). Използвайте само разредена H2SO4, защото в противен случай ще получите няколко милилитра Br2 (бром), който се дестилира около 55-60С, а това е голям проблем. Избягвайте на всяка цена веществото за любители химици, тъй като то мирише просто... ТОЛКОВА МНОГО.

пиролидин -
Също така моят съвет за вас - винаги търсете видеоклипове за синтез и всякакви описания на синтеза, преди да зададете въпрос в този или друг научен или "научен" форум. Хората не обичат да питат, без да търсят сами. Също така се опитайте да предоставите вашите интересни мисли. И не пишете глупости.

Валерофенон - за съжаление няма начин да го направите без труднодостъпни или работещи химикали. Просто трябва да направите валерилов хлорид, като използвате тионилов хлорид или циануров хлорид. Има начини за заобикаляне, но те просто не са подходящи, тъй като са или скъпи, или невъобразимо трудни за изпълнение.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Здравейте. аз също съм нова и се възхищавам на смелостта ви просто да изхвърлите тази мисъл там. не се чувствам квалифицирана да ви дам съвет, аз съм малка риба в голямо езеро. аз бих"""" започнала"'''като се запозная реално с всичко необходимо. не знам какъв може да е вашият бекграунд? моята цел е същата. аз успях да получа всичко тук, на моето място.Все още не съм отворил нито една бутилка!Аз съм адски умен, но не съм химик по образование.Прекарах последния месец в набиване на листове с данни на msds и wikipedia по лош начин.Още 6 месеца на обучение и може би ще съм близо до отварянето на бутилките....laugh....Мисля, че най-добрият съвет, който мога да ви кажа, е: малки стъпки, човече.Иска ми се да мога да предложа повече от това, много късмет.....
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Можете да направите HBr от NaBr или KBr има много уроци в youtube
 
Top